» »

kateri gsm z mp3 predvajalnikom?

kateri gsm z mp3 predvajalnikom?

kandec ::

kateri so in kateri je najboljši?

kandec ::

pa to pa ja ve kdo no :)

muhec ::

Nokia 6230 (ob nakupu dobiš zraven 32mega kartico, dokupiš večjo in maš konkretn prostor za mp3 predvajanje, ki dejansko ni veliko večji kot ostali prenosni mp3 predvajalniki). Kartica mmc 256 ti je še ca 8čukov.
Kdor visoko leta, daleč vidi...

koyotee ::

nokia 6600, se P800 v akciji za 40k z naročnino 18 mesecev pri mobitelu semizdi 0:)
LP
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Primoz78 ::

I-mate JAM aka Qtek S100...pa SD kartica 1GB zraven ;) ...sam je mal drago :D

Lp Primoz

kandec ::

kaj pa pravite na Sony Ericsson Z1010?

Primoz78 ::

York...prevelik in prevec sevanja...!? Raje P800 ali P900...ker sta se bolj uporabna kot Z1010!

Lp Primoz

kandec ::

kaj pa Sharp GX30i ?

Primoz78 ::

Heh ocitno so ti vsec preklopni telefoni...zdaj da ti razlozim. P800/900/910 imajo OS Symbian, kjer lahko nalagas vse povsod razlicne programe, zato je med tistim sharpom in pa Z1010...se vedno veliko v prednosti P800/900/910! Jaz imam I-mate JAM (Qtek S100) poglej si mal zadevo...je precej draga in ga zaenkrat se ni na SLO trgu...zadeva pa rula iz vseh vidikov! Iz srca ti priporocam glede na razmerje kvaliteta/cena P800 ali P900...ki ga na bolhi dobis ze za cca. 60 K SIT...sem ga imel skor eno leto (pol sem ga razbil :'( )...je res fenomenalen!

Lp Primoz

kandec ::

sam mi P800/P... nekak niso všeč pa že kr stare so te zadeve

a Samsungi so dobri telefoni ? tale SGH-p735 se mi zdi kr dobra stvar:

http://product.samsung.com/cgi-bin/nabc...

Primoz78 ::

Hmmm...P900/910 pa nista tolk stara? Jaz sem ti samo priporocal zaradi operacijskega sistema, kjer lahko nalagas karkoli si zazelis...in je malo morje teh programov. Drugace si pa kak Qtek 2020 ali 9090 nabavi...majo pa PPC 2003 SE gor...so pa mal vecji.

Lp Primoz

ombre ::

Jzt mam LG 8120. se prov fajno sliši, vgrajenga ma 32 MB spomina in lahko toliko mp3jev gor daš... Je pa tudi preklopen in podpira UMTS. :D
OmbreMan - Galaxy of knowledge

kandec ::

ombre: pa zgleda tut dobr, kje si ga pa dobil?

ombre ::

Na bolhi si malo prebrskaj - jaz sem ga tam našel pol pa sem ga šel iskat v MB v eno trgovino. Telefon je bil nov, sicer kupljen v tujini in odklenjen.
Dobiš pa ga za 40 jurjev. (+/- 5 jurjev)
Mp3 zvonenje se res fajno sliši, pol maš kamero pa fotoaparat, nima pa bluetootha. V paketu zraven pa dobiš usb kabel, slušalke in cd s programsko opremo za računalnik...
Lahko pa greš še pogledat po tujini - tam jih pa dobiš dosti ceneje...
OmbreMan - Galaxy of knowledge

kixs ::

In kok casa potem drzi baterija na telefonu?

ombre ::

Baterija drži meni od 3 - 4 dni... je 1200 mAh. Odvisno pa tudi koliko uporabljaš videotelefonijo. Tisto pa žre baterijo. :))
OmbreMan - Galaxy of knowledge


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512373 (8542) Azrael
»

Dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
111371 (1047) karantan
»

Katri mobilni telefon/dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
142224 (1896) igor0203
»

Dlančniki se poslavljajo. Prihajajo drugi.

Oddelek: Novice / Windows Mobile
124017 (3482) Primoz78
»

Sony Ericsson P900

Oddelek: Mobilne tehnologije
212172 (1923) PrimozR

Več podobnih tem