» »

obnovitev izbrisanih slik-fotoaparat

obnovitev izbrisanih slik-fotoaparat

;-) ::

na spominski na fotoaparatu sem pomotoma izbrisal slike pa bi jih rad nazaj dobil obstaja kak program?

nimam čitalca kartic, samo prek fotoaparata lahko povežem.

hitro. hvala

boogie_xlr ::

getdataback

Strumf ::

Bi to delovalo za izbrisane SMS iz telefona (NOKIA 5220)?

boogie_xlr ::

SMSe boš pa bol težko dobiv nazaj, če si jih zbrisal na telefonu, potem probi priklopit na računalnik in povež z nokia suite pa bi ti mogl v message centru izpisat use sms-e, tud zbrisane. ( tak sm js enga zalotu, ko mi je pobral 20€ z naročnine na kartico. sm dobu številko in sm dobu dnar nazaj ko sm mu povedal ka je naredu. )

black ice ::

tak sm js enga zalotu, ko mi je pobral 20€ z naročnine na kartico.

Še enkrat napiši (tokrat v slovenščini prosim), da te bomo razumeli tudi tisti z nižjim IQjem.

boogie_xlr ::

Če imaš telefon na naročnino, lahko napolniš katerikoli mobi račun(telefoniranje "na kartico") ( govorim za Mobitel ). In tako si je nekdo sposodil moj telefon in lepo nafilu svoj račun in zbrisu sms(v katerem je tel. številka od napolnjenega računa), ki ga dobiš ko nekomu napolniš račun. Seveda se ti polnjenje računa všteje v naročnino.

Podobno deluje tudi moneta.

Več o tem tukaj.

Ukazni niz za uporabnike Monete pri Mobitelu (naročnike, uporabnike storitev Mobi Moneta ter Mobi žepnina):
*127*[vrednost polnitve]*[številka, ki jo polnite]*[koda PIN (neobvezno)]#
Potrditev polnitve:
*127#
Po izvedbi postopka boste prejeli sporočilo SMS o opravljeni polnitvi Mobiračuna. Sporočilo bo prejel tudi Mobiuporabnik, ki ste mu napolnili Mobiračun.

Zgodovina sprememb…

Strumf ::

Nokia PC suite mi ni našel nobenega izbrisanega sporočila. Je potreben kakšen trik?

anyone?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Strumf ()

Strumf ::

SMSe boš pa bol težko dobiv nazaj, če si jih zbrisal na telefonu, potem probi priklopit na računalnik in povež z nokia suite pa bi ti mogl v message centru izpisat use sms-e, tud zbrisane.


Sem poizkušal na ta način, pa nisem dobil nobenega izbrisanega sporočila. Naredil sem tudi backup telefona na računalnik, kjer mi je ustvarilo eno datoteko s končnico ".nbu". Je mogoče to datoteko kako prebrati, da bi videl izbrisana sporočila?.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel Moneta - Naročnina za uporabnike

Oddelek: Mobilne tehnologije
4017769 (15811) stb
»

Sim kartica

Oddelek: Mobilne tehnologije
103022 (2540) fantasycamp
»

Kako porabiti denar na mobitelu?

Oddelek: Loža
114245 (3939) amigo_no1
»

Denar na mobiju

Oddelek: Mobilne tehnologije
263129 (2573) Bananovec
»

Iščem najcenejšo in najenostavnejšo GSM številko za GPS real time tracking

Oddelek: Mobilne tehnologije
122993 (2647) Keyser Soze

Več podobnih tem