» »

Rabim pomoč

Rabim pomoč

Nigga ::

Zadnje čase me matra en problemček.. Ko downloadam kakšen file mi dela brez problema... Pol čez en čas ko ga hočem zopet zagnat pa mi javi napako Error executing program! Na disku imam nekaj filov ki mi javijo te napake.. od zipa do exe.. Nekatere file sem že večkrat dl pa mi vedno znova ne dela.. npr. pstrip.exe.. Res ne vem kaj bi to lahko bilo.. Virus skoraj izključujem, saj mi sistem non-stop preverja...

dajte probat rešit ta problem ker mi gre močno na živce..
Too Drunk to Fuck

OldSkul ::

Ker protiverusni program pa maš?
Nadgradi ga!
Mogoče bo pol zaznal kakšen virus!

l0wc4 ::

Ko sem nazadnje imal podoben primer, nekaj v stilu Error executing Win32 application ali nekaj podobnega je bil na rač. virus. :D

Nigga ::

mam norton antivirus 2001 z najnovejšim updejtom..
Too Drunk to Fuck

Nigga ::

Potegnil sem si najnovejši update in preveril celoten disk, vse pakirane dokumente. Na disku ni nobenega virusa..
Too Drunk to Fuck

SLOWWWeb.net ::

Probej ga zamenjat z SOPHOSom, ki pozna že več kot 68000 8-O ! virusov. Seveda je demo - brez nadgradenj. Ampak si ga lahko vsak mesec na novo preneseš, za cracki pa se ne oziraj, saj ne obstajajo! Za licencno pa naj ti povem, da stane čez 70000 sit brez DDVja ;(( ! In enazadnje, boljšega protivirusnega programa ne boš našel! To ti garantiram !

P.S.: Imaš pa ga možnost nadgrajevat ročno z nujnimi nadgradnjimi. Če te zanima, povej kar na forumu.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

l0wc4 ::

Se strinjam s tem da je Sophos najboljši, odkar ga imam instaliranega na cca. 10 strežnikih (Win NT, Novell, UNIX) nimam več nikjer problemov. Toda če bi naš kolega imal virus, bi mu Norton tudi kaj javil!!! No, sedaj sem se tudi spomnil, da je na mašini kjer sem imel podoben primer bil Sircam in Magistr. Potegni na nortonovi strani dol orodja za Sircama (FixSirc) in še za Magistra, drugo pa mi ravno ne pade na pamet. Če ne bo pomagalo pa piši. ;)

Nigga ::

sirfix ni najdo nič, magistra fixa pa nisem našel, če kdo ma mi ga lahko pošlje.. nietfan@hotmail.com

aja kaj sophos podipra winxp?
Too Drunk to Fuck

Sodom ::

Em... sophos sux... nabavi si AVX www.centralcommand.com (crack na astalavisti, ampak nisem ti to jaz povedal, ok? ;>)
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

l0wc4 ::

Immortal: Zakaj pa Sophos sux?
DeadKennedy: Po moje pa nimaš virusa, bi trebalo malo v drugi smeri razmišljati? Si naložil kakšen program, ko se ti je začelo to dogajati?

Nigga ::

to se mi sproti dogaja na disku d imam moje datoteke. Kadar formatiram disk, formatiram samo c, da naložim sistem na novo. Vmes sem že mel naloženih x sistemov pa se isto dogaja... Mogoče zaradi tega ker d: ni bil že dolgo formatiran? je pa zanimivo da ene datoteke vedno znova ne delajo, ene pa imam že dolgo časa gori pa delajo brez problema..
Too Drunk to Fuck


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2495642421 (1734) Eliaz
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29340279 (15261) brainiac20
»

100%Cpe + ostalo

Oddelek: Pomoč in nasveti
112095 (1765) postar_si
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615930 (4955) BigFoot
»

Windowsi XP crknejo vsaki dan !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201882 (1479) appz

Več podobnih tem