» »

exe in bljižnice - neznana končnica

exe in bljižnice - neznana končnica

brusli ::

Zadnje dni mi je AdWatch vsake toliko časa javljal neveljavne vnose v register danes pa mi je začel računalnik delati počasi in po restartiranju nisem mogel zagnati nobene bljižnice ali programa AdWatch pa mi je javil nek error v Windowsih. Ko sem izbral prepoznavanje končnice preko interneta mi je uspelo zagnati Mozillo. Kasneje mi je uspelo udpreti tudi Win amp in media playerja. Raziskovalec pa deluje normalno.
Mogoče kdo ve kaj bi lahko bil vzrok temu, morda kakšen virus ali kakšna okvara OS.

Hvala za pomoč
LP Matej


PS Pred tem (ko je še vse delalo) poizkušal zagnati file Speed Dial ko sem poizkušal inštalirati nek program. Sicer me je DIAL asociiral na virus ampak ko pa sem gledal za končnico sem videl da je to neka windiws aplikacija.

Mr.G. ::

Hmmmmm.....tu mi je pa nikam znanu...!!!!!:D

brusli ::

:D In to pomeni?!?
A je kšn nov virus na pohodu???

Mr.G. ::

Kakšen protivirusni program uporabljaš? Lahko da si kaj staknil,kar ni ravno najboljše!
Ali antivirusnega redno posodabljaš?
Kateri OS imaš,kakšno povezavo na internet,požarni zidovi (so ali niso)?

brusli ::

Povezava: ADSL 0,5MB
Antivirus:Norton Antivirus 2004 (in tista zaščita za sprotino preverjanje), Adaware SE(+AdWatch), SpyBot
vsi redno posodobljeni.
Firewall:samo v windowsih
OS: Windows XP Profesional

Pa mogoče veš kaj je to oziroma kaj bi lahko bilo, ko si omenil da ti je nekam znano???
Sem pa opazil da pa lahko normalno zaženem Internet Explorer in Outlook Express kljub temu da sta tudi bljižnici!!!

Poizkušal semtudi s System Restore pa mi ga ni uspelo zagnati niti v varnem načinu.;(

Mr.G. ::

Ali si slučajno menjaval kakšen del strojne opreme:mama plato procesor...karkoli? Ali si že poizkusil s kakšnim drugim antivirusnim programom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.G. ()

brusli ::

Z drugimi Antivirusi še nisme poizkušal ker ne morem ničesar inštalirati. Mi je pa uspelo računalnik pregledati s zastonj Pando preko interneta ki je našla 132 okužb8-O vendar večino je bil aware (ne razumam pa zakaj ga ne zazna AdAware) bil pa je tudi en virus ki pa sem ga poizkušal ročno odstraniti a ga nisem našel v navedenem direktoriju.

LeBron James ::

Edina možnost ti je format vse drugo je potrata časa, pa tud če ti rata ti bo še kej gor ustal pa bo pocas delal:D :D :D :D :D :D

Mr.G. ::

No nism hotel bit TOLK grob!:D :D

brusli ::

Le Bron se itak zafrkava k me je ze dons u šoli j*** da nj formateram. Upam pa da tebe narobe zastopim da misliš isto kot lebron:\

LeBron James ::

Hec mora bit :D

Mr.G. ::

LeBron ima po eni stran čist prav....na žalost.Lahko narediš tako kot sem ti napisal v ZS.Vedi pa,da je to zadnja rešitev,ki jo jest poznam.
Razen.....ja,edina (hotu sm napisat,da probej še s kakšnm drugm antivirusnim...pa sm se spomnu).

Torej... v primeru,da imaš kakršnekoli programe jih probej rešt,nared prej tako kot sm napisal v ZS, v nasprotnem primeru....format.
Sej nouš ta prvi.....jest sm ga mougu že ene 3x (Norton),potl sm pa le kupu BitDefenderja.
Je pa zlo močn anti... in dost compa požere....karkoli sam Nortona NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lp,


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491620889 (19627) mat xxl
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339624 (14606) brainiac20
»

spy-/ad-ware

Oddelek: Omrežja in internet
342357 (1897) Sadida
»

Računalnik v razsulu... prosim pomagajte.

Oddelek: Pomoč in nasveti
151011 (832) ABX
»

varnost,hitrost in urejenost računalinka

Oddelek: Pomoč in nasveti
362008 (1465) flipflop

Več podobnih tem