» »

problem z usb ključem!

problem z usb ključem!

nejc222 ::

Hej! Mam en majhen problem z usb ključem, namreč neki dni nazaj je moja sestra neki ustvarjala na računalniki in je formatirala USB ključ kot 1.44Mb disketo. Od takrat dalje se mi usakič ko ga vklučim v računalnik pojavi poleg izmenljivga diska še nov disketni pogon, s tem da mi izmenljivga diska sploh ne zazana če probam sploh pridt noter, ampak lohk pridem sam v disketni pogon kamor pa lohk spravim tok podatku k v usko navadno disketo! Probu sm že na novu inštalirat driverje, pa tud formatirat ta disketni pogon normalu, sam itak ga loh formatiran sam kot 1.44Mb disketo, pa nč ne pomaga. Na uradni strani od proizvajalca pa nč pametnega ne piše, driverju pa se (še) ne da downloadat ;((. Maste mogoče kkšen predlog kej nardit?

Drgač pa sm že iskal če ma kdo podobne težave (v iskanje), sam nism dobil nč podobnega :\ Tnx!
go with the flow

Han ::

Huh... a lahko razložiš, kako je sploh mogoče formatirat USB ključ kot disketo - na kapaciteto diskete? S katerim programom, če praviš, da do proizvajalčevega niti ne moreš priti...?!?

nejc222 ::

Ma nevem kko ji je to sploh ratlo, k če mene prašaš to skor ni možno! Baje da je kar sformatirla disk normalno, zdej nevem točno al je sploh možno da maš tako opcijo pr formatiranju al kaj ;(. Programa pa na strani od proizvajalca ni. Sej mam CD, sam se z njim ne da sformatirt diska :)). A je sploh kkšna rešitev pr tem?

Opkow ::

Probaj zbrisat particijo na usb disku, jo nanovo kreirat in nato format...

enough98 ::

meni ze od zacetka spozna dva pogona, ko priklopim flash key.
imam takems 512mb.

civic_ ::

jaz imam tudi takems 128mb in mi ga zazna kot USBDISKPRO in 3.5 palčna disketa v kateri je nek program za zaščito in neka navodila


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave s formatiranjem in branjem disket in card readerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
9663 (587) SmeskoSnezak
»

Zadnja smrt disketne enote? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
527889 (6404) desperados
»

Power RAM USB kluč (ne deluje?)

Oddelek: Strojna oprema
81085 (924) Grimlord
»

Disketni pogon-ga še sploh kdo uporablja??

Oddelek: Strojna oprema
412213 (1753) vladika
»

Zip pogon

Oddelek: Pomoč in nasveti
71213 (1115) noogy2noogy

Več podobnih tem