» »

Mjhna pomoč za navijanje AMD 64.

Mjhna pomoč za navijanje AMD 64.

54321 ::

Večkrat berem da pri navijanju procesorja je treba ko prideš do meje znižati nekakšem Hypertransport (upam da sem prav napisal in prav mislim..vem da je neka taka beseda)..no upam da veste kaj mislim. Če se mprav razumel ima ta nastavitev za nastavljat od 1-5x .

No jaz sem v mojem biosu (DFI-Ultrea-D) vse preiskal pa tega ne najdem . Sam imam sedaj navito do meje pa bi rad probal še tole..zato lepo prosim za pomoč.

meatwaad ::

kanabis ::

Super hvala lepa razlaga..drugače pa sem to že večkrat spraševal in pričakoval odgovor od "vnetih" navijalcev kateri se tu hvalijo o +navijanju pa mi NIKOLI nobeden ni razložil.....??
Hvala
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

debil ::

pr tej plati maš tm k štimaš fsb in voltažo....maš mal pod FSBjem, LTD al kako se mu reče (nedasemi zdej it gledat spet) :) baje da ni dobr da gre nad 1100
default ga maš fsb = 200, ltd 5 in je 1000 na defaultu...pa upoštevi: bolje manj kot preveč ;)
lp

kanabis ::

Sem najdu hvala vseeno. na zgornjem linku res lepo vse piše in razloži kaj sploh to pomeni, kakose dela z HTT-jem...
Hvala obema
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

mzidy ::

Bom še js vprašal eno vprašanje: mam A64 2800+DFI pa sem navil FSB na 240Mhz, vse OK, ko dam na FSB 245Mhz pa so problemi pa ne pride v winse, HTT sem dal na 4x pa tud ne pomaga. Predvidevam, da bo potrebno višanje voltaže, sam ko je tak čudn pr men pa dam pol tam 108%???
Hvala

kanabis ::

Ja imaš kvalitetne rame? Sumim da ja če si jih dal na 245 brez voltaže...boš pa moral dvignit voltažo ali zvišati malo letence.
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

mzidy ::

Rame sem dal na 240FSB na 196Mhz, ker imam PQI in potem maram delilnik uporabit;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geil Value 3200 2x512 OC

Oddelek: Navijanje
141246 (919) HyperGL
»

Amd64 Winchester vs. Venice core CPU-Z (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
614350 (3612) Matey_kp
»

Ne gre naviti A64 3000+ ? Pomoc ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
535175 (3989) Cranchi
»

Cpu in RAM Pomoč

Oddelek: Navijanje
9862 (781) daiwa
»

MSI K8N NEO2 Platinum in A64 939 problemi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
854732 (3623) Moonman

Več podobnih tem