» »

Need For Speed: Most Wanted

Need For Speed: Most Wanted

««
5 / 14
»»

AirDevil ::

loh nadaljuješ z razbijanjem in zafrkavanjem policajev ali pa se preprosto vsem izogni do te mere da se un drsnik ki se ti prikazuje spodaj na sredini pomakne čisto na desno takrat jim ujideš nato pa se skriješ na kakšno označeno skrivališče.

Gapko94 ::

Hudi avti...
bikers rolls YEAAA IAM BIKER hehe!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapko94 ()

timek ::

na emuli sem zasledil most wanted 3je cd-ji velikost 1.7Gb! A možno da je to cel špil al je kkšna zafrkancija?

Zheegec ::

Huda zafrkacija je.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

cojss ::

Za tiste, ki jim napiše, da nimate instaliranega DX9: V lastnostih datoteke AutoRun.exe pod compatibility mode nastavite Windows 2000, potem pa dela.

chucki ::

za PS2 je ze vzuni pricakujem za PC kmalu :D

mtosev ::

Europe: November 25, 2005
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

EvilDare ::

No PC verzija Black Edition se že dobi, samo za info.

Mirč ::

in kaj je to black edition

EvilDare ::

Ekskluzivni avtomobili (Camaro, BMW M3 GTR), dirke, posebno opremljeni avtomobili (Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL65 AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911
Carrera S, Corvette C6.R) in veliko več. Bonus dvd z filmčki o nastajanju igre.

PrimozR ::

A navadna verzija vseh teh avtov nima???

AirDevil ::

Aston Martin DB9
Audi A3 3.2 quattro
Audi A4 3.2 FSI quattro
Audi TT 3.2 quattro
BMW M3 GTR
Cadillac CTS
Cobalt SS
Corvette C6
Corvette C6.R
Dodge Viper SRT10
Fiat Punto
Ford GT
Ford Mustang GT
Lamborghini Gallardo
Lamborghini Murciélago
Lexus IS300
Lotus Elise
Mazda RX-7
Mazda RX-8
Mercedes-Benz CLK 500
Mercedes-Benz SL 500
Mercedes-Benz SLR McLaren
Mitsubishi Eclipse
Mitsubishi Lancer EVOLUTION VIII
Pontiac GTO
Porsche 911 Carrera S
Porsche 911 GT2
Porsche 911 Turbo S
Porsche Carrera GT
Porsche Cayman S
Renault Clio V6
SL65 AMG
Subaru Impreza WRX STi
Toyota Supra
VW Golf GTI
Vauxhall Monaro VXR

To so avti ki bodo v navadni verziji in glede na EvilDare-tov post teh ta posebnih ne bo notri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AirDevil ()

Mirč ::

torej v black edition bodo poleg vseh,ki so v normalnem špilu tud še ostali(Camaro, BMW M3 GTR), dirke, posebno opremljeni avtomobili (Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL65 AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911)
lp.

PrimozR ::

Od naštetih manjkata Camaro pa SL65 AMG; ki pa ju ne bom pogrešal. Pogrešam pa kakega SXa, Skyline-a in podobne :/

igor0203 ::

Škoda k ni kakšnega Audi RS4/6 in kaj podobnega... To bi moral dat ene take obične ljudske avte, pa jih pol pedenat pa to, ne pa take avte, k si jih vrjetn ne bomo nikol privoščil. Igico bom pa vseeno preigral... :D

Xplicit ::

sm si dl-ju demo, pa pri instalaciji mi noce nadaljevat ker kao ne zazna directX-a 9.0c, ceprav je le ta instaliran (ce pozenem install mi javi da je ze nalozen najnovejsi dx). kje je fora?

EvilDare ::

Ti si slep ane: Cojss je 11 postov višje napisal: Za tiste, ki jim napiše, da nimate instaliranega DX9: V lastnostih datoteke AutoRun.exe pod compatibility mode nastavite Windows 2000, potem pa dela.

Xplicit ::

sory k nism su brat 5 strani dolge teme

in pa tenx za tole :D

mtosev ::

En nasvet: Google it.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

slo-man ::

lp

zanima me ce mogoce kdo ve kako naj v igri ko igram vstopim v trgovine in garaze, kajti ko se zapejlem v narisan krogec noce vstopiti v trgovino oz garazo .Mogoce kdo ve kaj bi bilo to

ddeben ::

Hmm...ka ste jo nekateri iz amerike narocili al kaj na veliko pametujete o njej...?? Kolikor mi je znano pride sele 25. u Evropo.:\

chucki ::

Vsi smo iz Amerike narocil a te kej moti to? ;((

mtosev ::

Jaz sem v Sloveniji naročo in čakam poštara. :P :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

cole-22 ::









DR4G0N ::

Kje lahko narocim NFS:MW BLACKEDITION sem bil v big bangu pa nimajo pojma
no a ga mate vi kej?????

PrimozR ::

Cole loh bi saj mal bolši avto mel, ne pa golfa :\

Chronoboy ::

Nisem stoprocenten, ampak se mi zdi, da je black edition samo v Ameriki.

PrimozR ::

1x delu, zdej ne več :>

Microsoft ::

Igra je totalni poden. Sem si dal demo gor, vzel Porscha, peljal do prvega ovinka in vrgel igro stran. Avto se tak bedno obnasa, da je tezka vertje. Totalen podn od podna. Igra ni niti tolk vredna, da bi si jo dol potegnu (demo ane). Kaj sele, da bi dal 10 jurijo za takle skupek nacickanih smeti.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Type-R ::

Lp!

Zakaj me po nekaj minutah igranja vrže ven iz igre, mam naložene najnovejše forceware pa ne pomaga.

mtosev ::

Se to zgodi?

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Nejc Pintar ::

@MaliMehki: Moraš se zavedat da je to arkada in ne dirkačina:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

cole-22 ::

Cole loh bi saj mal bolši avto mel, ne pa golfa

Hehe to je bil pač en quick race :D

Pridejo bolše mašine ;)

Type-R ::

mtosev! ne meče mi tistega errorja ampak preprosto vrže ven iz špila. pojavi se samo miškin kazalec pa sem že v namizji. kaj bi to lahko blo????

ddeben ::

mtosev...tisti error se pri demotu edino k mas tega Viperja pokaze. Da se izognes temu, moras avto takoj k dobis kontrolo nad njim obrnat za 180 stopinj in igrat dalje - nekak se u bistvu po obratu zaletis u policaje in nadaljujes.:) Aja, pa priporocam, da potem zavijes takoj na avtocesto...:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ddeben ()

Jackal ::

Je mogoče kdo zasledil, kje se lahko nastavi svetlost v igri (Gamma) - imam namreč zelo temno sliko, kljub temu da imam na monitorju svetlost 100%.

PrimozR ::

1. dirka, avto ne gre čez dobre 100 km/h, ni važna prestava. 2. Dirka, a začetku leti, pol se zgodba ponovi, konc dirke, me vrže vn. No errors.

EvilDare ::

Ne igra nima nastavitev game, ampak greš pod aptions-video in potem imaš smodaj pod nastavitvijo kvalitete slike dva logota EA in navodila do koliko moraš zmanjšati svetlost ekrana.

Rokm ::

Meni igre noče inštalirati, vedno mi odpre okno da bi se naložil najnovejši directx. Ko se naloži moram pc potem resetirati, ko pa ponovno poskusim bi spet rad naložil directx. Imam Win2000 in nimam možnosti da bi za autorun.exe nastavil "compatibility 2000", kot je nekdo zgoraj predlagal. A kdo ve kakšno rešitev?

Rokm ::

karkoli naredim mi po vsej sili hoče še enkrat podturit directx inštalacijo

PrimozR ::

Mnjah, drugič sem probu, sem nadaljeval akrjero, me je vrgl na 2. dirko, pa se je na začetku filmčka komp obesu. Pomagal je le reset :S

strelajasna ::

mtosev! ne meče mi tistega errorja ampak preprosto vrže ven iz špila. pojavi se samo miškin kazalec pa sem že v namizji. kaj bi to lahko blo????



To se tud men dogaja; po 5-10 min mi igrco vrže vn. kaj naj nardim?

please help me..

Type-R ::

strelajasna!
Sem že ugotovil kaj je narobe! malo sem odvil procesor pa dela vredu, in ne mece več ven iz špila:D

SrBo ::

No nam se pa dogajajo drugačne stvari imam originaln špil nfsmw in je supr igrca potegnu sem jo iz torrentov in se mi zdi da ima igrica neko napako: Po 15min špila mi igrica začne preprosto štekat ampak ne zaradi previsoko nastavljenih detajlov ampak nevem sumim napako igrice in pri sošolcih se dogaja podobno vsak od njih pa ima najmanj amd 64 in 6600gt isto se dogaja če dam detajle skoraj na minimum se to dogaja tudi komu izmed vas ?
|ASUS P5K-vanilla|Intel C2D E6750-G0@470*8//3760mhz/Vodno|
|OCZ power stream 520w|Point of view 8800GTS 640MB|
|Crucial value 2*1Gb/d9gmh/4-4-4-4|Samsung Sync master 215tw|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SrBo ()

Shybby ::

...originaln špil nfsmw in je supr igrca potegnu sem jo iz torrentov in ...

Pa kaj je kdo sploh bral pravila ko se je registriral na forum ??

Najprej preberi TOLE pol pa sprašuj dalje!

Aja, to da ti šteka , probaj windowse na novo naložit 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shybby ()

strelajasna ::

FlyeR:

kaj si naredu? "odvil" procesor? mi prosim razložiš, kako se to nardi, kr jst nism lih doma pri računalnikih.



hvala že vnaprej...

poluks ::

originaln špil nfsmw in je supr igrca potegnu sem jo iz torrentov


dej zdej ti meni povej kako imas originalen spil ki si ga potegnu iz torentov????:P :P
Kar sm reku sm reku!!!!

zbogi ::

ej, ko prefukaš ono babo, izzy al ka je že, bi mogel dobit njeno mazdico, FFS, jst je nisem dobil.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

AirDevil ::

Zbogi: Ko nekoga od teh 15 na black listi premagaš imaš 2 poizkusa da ti da posebne nagrade. Jaz vedno dam čisto ta desno možnost da dobim performace upgrade pa eno izmed unih treh vprašanjčkov. In ko sem premagal pač unga k je bil 13 na listi sem kliknu enga od teh vprašanjčkov in za njem se je skrivala neki pink..... nagrada in mi je dala njegov avto. Torej če nekoga premagaš NE dobiš njegov avto vendar ga lahko dobiš tako da izbereš enega od unih treh vprašanjčkov in upaš da lih avto zadaneš.

zbogi ::

u tri pm, do zdej sem vedn dobil avto, pa sem mislil da je to default, pa glih mazdico sem si želel, FFS.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/
««
5 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211731 (9305) Sandi1987
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552133 (16148) Sandi1987
»

Need For Speed Porsche Unleashed

Oddelek: Igre
462826 (1662) Hitri
»

Ugani igro! (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
63431151 (17548) opeter
»

Slike-(home made) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
526041 (4225) francka45

Več podobnih tem