» »

Bit Torrent Client in pocasno surfanje

Bit Torrent Client in pocasno surfanje

Javon ::

Lep Pozdrav!

Imam ADSL 2048/384 povezavo, kadar mi laufa bit torrent client (probal: ABC, Azureus, BitComet...) imam neverjetno pocasno hitrost ko srfam po netu, tudi pri nizki hitrosti bit torrent downloada.Kaksna pomoc?

Hvala

Zheegec ::

Nasvet: kupuj originale in ne downloadaj.
Drugi nasvet: boljsa linija, ATM recimo.

Hja, BT pac odpre veliko povezav in to zje*e povezavo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Timmah ::

alien kdo pa je reku da downloada nelegalne stvari? :P >:D
donde esta francesca

barabl ::

V vsakem programu se da naštimat max.upload in max.download,zato ti priporočam,da si pustiš tretino uploada in tretino downloada prosto,pol boš pa lahko tudi srfal hitreje.Kar se pa tiče legalnega kupovanja programov,pa mislim,da to počne še redko kdo,odkar nakup softwara ne velja več za davčno olajšavo,včasih je bil to edini razlog zakaj smo nekateri še kupoval programe,zdej so pa dali v olajšavo namesto programske opreme internetni priklop in materjal za priklop.Zdej bomo pa raj routerje menjeval in programe downloadali,pa bo vseeno zanimivo.

OldSkul ::

Alien: Oba nasveta sta brezvezna. Še posebno drugi. Rešitev je opisal že osebek v postu nad mojim. Upload je treba naštimat na 80% celotne upload hitrosti.

Zheegec ::

Brez skrbi, tukaj ni samo upload vazen, ampak tudi stevilo povezav, ki jih program odpre.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sinko999 ::

Če imaš vmes še kakšen router za domočo uporabo se router ponvadi "zabaše" in potem npr torrent dela BP samo surfanje pa ne. Potem pa ko se router zresetira pa spet začne vredu delat.


LP
Ni? ni ve?no !

Wox ::

@Javon: Napiši malo več o tem ali je računalnik v omrežju ali je to edini računalnik in je modem pruključen direktno na njega. Potem, kateri OS maš, če WinXP SP1 ali SP2, ker pri SP2 maš omejitev števila povezav v sekundi na 10, kar je lahko pri uporabi p2p problem.
Commodore 64

meatwaad ::

Povecini je kriv prenasicen upload, zato ga znizaj na 80% ali manj kot so ze povedali.

In predvsem ni treba povezovat torrenta s pirati! Jaz sem presnel dol ze ene 8 linux distribucij (Knoppix, Ubuntu, Vidalinux, Gentoo...), izkljucno preko torrenta. Edini problem je sedaj preizkusit vse. :)

Javon ::

Zivjo

Hvala vsem za pomoc.Zdej dela, UL sm moru omejit:8)

Wox ::

Ja, to itak.
Commodore 64


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896470225 (20361) Rias Gremory
»

LAN usage?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121294 (1034) blackbfm
»

Vprašanje - torrent in preobremenitev routerja?

Oddelek: Omrežja in internet
153834 (3615) OmegaBlue
»

Bitcomet "ubija" internet povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
354604 (3212) jan01
»

vpliv eMule na bandwidth ostalih uporabnikov routerja

Oddelek: Omrežja in internet
131599 (1397) 2nemesis

Več podobnih tem