» »

Pridobitev podatkov na sformatirani SD kartici

Pridobitev podatkov na sformatirani SD kartici

webfreak ::

Pozdravljeni vsi skupaj.

Kaj mogoče kdo ve kako bi se dalo pridobiti podatke iz sformatirane SD kartice. Kartica je v fotoaparatu in na žalost sem imel kar veliko slik, ki si jih nisem še shranil na disk. Na žalost pa sem po nesreči sformatiral kartico (kako mi je tole ratalo me ne vprašat ker še sam ne vem). Nekaj kartice pa je sedaj že ponovno zasedene.

Torej zanima me ali imam sploh še kake znatne možnosti, da bi dobil slike nazaj.

Vsem ki bi imeli kako koristno informacijo o tem kako bi se lahko lotil pridobivanje svojih slik nazaj bi mu bil res zelo hvaležen.

Zheegec ::

Quick format ali ne? Quick traja nekaj sekund, vsi podatki so se gor, ce se nisi kaj gor pisal.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

webfreak ::

Formatirala se je v fotoaparatu in kolikor sem potem gledal postopek je zelo hiter - 1s mogoče 2.


Toda žalost je to da je bilo potem nanjo še nekaj pisano. Najverjetneje so podatki izgubljeni.

Zheegec ::

Odvisno koliko se je gor pisalo, tisti fajli ki so se celi (mozno da jih je se veliko, mozno pa da jih ni vec) bi se dali resiti s kaksnim programckom, recimo System Mechanic vem da ima nekaj, najbrz bi tudi za kartico delovalo... nisem se probal ampak najbrz :))
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Igor0 ::

Get Data Back ti bo garantirano vrnil vse kar nisi prepisal.

Lp Igor

Nem0 ::

tud men se je naredila podobna zadeva sam v mojem primeru sem slike samo zbrisal ne sformatiral ali če si ti samo uporabil ta izraz drugače sem pa povrnil slike z pomočjo programa sicer se mogoče dve ali tri slike niso povrnile ker je bila najbš kakšna težava pri vračanju slik. Je pa tako da če si že pisal na kartico se nekaj slik ne bo moglo nikoli povrnit. Lp.
Am,am brez ideje ;)

Han ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Notepad - težava

Oddelek: Programska oprema
62385 (2218) amdsup5
»

kako do slik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
563840 (3351) mayhem
»

CF ERROR

Oddelek: Pomoč in nasveti
81239 (1144) BluPhenix
»

Pomoč! Izbrisal sem filmček z digitalca!

Oddelek: Zvok in slika
161827 (1509) baron21
»

Po pomoti formatiral memory card za digitalca...format error

Oddelek: Pomoč in nasveti
121263 (1068) carterw

Več podobnih tem