» »

pekac zmeraj unici cd

pekac zmeraj unici cd

Goldee ::

mam msi rewriter 52 32 52 in po enem letu mi zdj usak cd ka ga hocm spect na koncu unici... poskusu sm z razlicnimi cdji pa se zmer noce delat... kaj to pomen da je ta pekac "odkuril" svoje? cd-je namrec se zelo lepo bere in nasplosno nima problemov, edin ko finaliza cd tam se nekej zatakne :'( ...
a se da se kaj naredit v zvezi z mojim pekacem? novga ne bom kupavu ker bom kupu dvd pekac sam zanima me ce je se kaka resitev? da bi ga flesal recimo al pa kej podobnega?

hvala za pomoc
lp

boštjan ::

ja flešaj ga,pol pa če ne bo pomagalo,ga daj na servis.edino če ga še sam odpreš in malo spucaš
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Han ::

Snemaj z nižjo hitrostjo na kvalitetne medije...

Gwanaroth ::

Ob naslednjem nakupu daj jurja več in kupi Lite-Ona in se tako izogni dotičnim problemom.
Lights often keep secret hypnosis..

dxx ::

Men se je to zgodilo na liteonu, nesel nazaj, zamenjali in deluje sedaj že 1,5 leta brez problema.

Goldee ::

garancije nimam vec...:'(
in han sm poskusu tud to pa no luck..
no bom poskusu se flesat upam da bo kaj...

Goldee ::

ce pa ma kdo kak koristen link al pa napotek naj kar posta sem, bom zelo hvalezen ;)

Han ::

Goldee ::

hvala han... res si car 8-O
hehe

no skratka tole mi napise ko hocem flesat:
ERR - fail to initial IDE port, please reboot PC!

ce lahk kdo mal pomaga prosim :)

Han ::

:D Na tvojem mestu bi v Upravitelju naprav (Device manager) zadevo zbrisal (pekač in IDE kanal, na katerega je priključen) ter Windows ponovno zagnal, da na novo najde kanal in pečko. Potem poskusi zamenjat firmware (flash).

Če to ne dela, najdi nekoga, ki ima osnovno ploščo z Intel čipovjem in tam preizkusi pečko. V kolikor se bo obnašala enako kot pri tebi, jo lahko mirne vesti vržeš v smeti ali pa jo še naprej uporabljaš samo za branje...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nec DVD rekorderji in LabelFlash (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6828483 (18800) Mitko_R
»

Nero 6.x in zmrzovanje pri 99%?

Oddelek: Programska oprema
351720 (1139) bastadu
»

TEAC DV-W58G (8x DVD burner)

Oddelek: Strojna oprema
493633 (2412) EiYou
»

Flashan CD-RW ne dela več SPLOH

Oddelek: Pomoč in nasveti
171920 (1503) Dr_M
»

TEAC CD-ROM problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91612 (1352) rockeye

Več podobnih tem