» »

kateri web cam?

kateri web cam?

pikachu004 ::

kateri web cam se splaca kupiti do 10.000 in kje?
rabil bi ga predvsem za msn
lp

iskra ::

Za do 10k si oglej Creativove produkte in Logitechove zadeve ... Tega pa v slovenskih spletnih trgovinah ne manjka.

Ti pa svetujem, da si ogledaš še malo dražje modele s CCD tipali (do 10k imajo 99% CMOS - correct me if I'm wrong). Od 14k dalje se začnejo, se mi zdi. In pa po možnosti pazi, da ima VGA (640x480) senzor (NE interpolirano).
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Big_Al ::

Za MSN ti je čist dost kakša poceni varianta... CHICONY naprimer. Dela prav luštno. Pa ostane kakšen $$ za kaj drugega.

Geo ::

Da razjasnim, Cmos cipi so vgrajeni v 99% webcamov in so slabsi od CCD, webcami z CMOS cipi so cenejsi. Zato se bolj splaca vzet kaksno z CCD-jem so pa drage najboljsa je Philips Toucam 2 PRO, in pa Logitech Quickcam 4000 PRO ta slednje so cudne, ker v nekterih so vgrajeni CMOS in v drugih pa CDD. Zato se vedno pravim, da je Toucam II pro najboljsi!
SHIT!!! I did it again...

LeQuack ::

Lahk osamo potrdim za Philips Touccam 2 pro, sem jo imel in kakovost slike je bla res nadpovprecna za web kamero, posebno prednost pa ima ko je malo svetlobe in slika se zmeraj ohrani kvaliteto. Je pa malo draga sicer.
Quack !

tec ::

Za online konference jest uporabljam mustekovo za 4k wcam 300a. Slika je cist solidna, vgrajeni mikrofon pa cist lepo sluzi namenu. Kar se mene tice je za domaco uporabo cist ok...pa se cena je ugodna.

secerko ::

Zlo zadovoljn s temle modelom; ma vse, mikrofon je na usbju, kabl je zadost dolg! slika pa je okpa za messenger je delana :D
http://www.bolha.com/oglas1134877

ps govorim o Logitech QuickCam Messenger ce link ne dela vec!
he who dares - wins!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri web cam?

Oddelek: Kaj kupiti
273819 (2673) roli
»

Nakup spletne kamere... katere že?

Oddelek: Zvok in slika
192796 (2490) Mirč
»

Webcam

Oddelek: Kaj kupiti
121716 (1550) Trancedeejay
»

Web kamera?

Oddelek: Kaj kupiti
151599 (1465) Geo
»

web camera v temi

Oddelek: Kaj kupiti
152260 (1717) iskra

Več podobnih tem