» »

Red Alert 2 neuravnovešenost

Red Alert 2 neuravnovešenost

Muflon1 ::

Nekaj časa nazaj sem se že zbunu in trdil da strani med seboj niso uravnovešene. (alliance proti sovjetom) pa so se takrat nekateri pametne delal ma ne sej so vse enote ful uravnovešene itd. prosim da mi eden argumentirano pove kako z npr. Rusi premagat Francoze!
Za konec še dejstva:
Alliance ima boljše kopenske enote ki streljajo dlje, aliance vidi celo mapo, alliance lahko zakrije svojo bazo pred nasprotnikom( tole mi sploh ni jasn zakaj majo obe stvari alliance), alliance dobi na časovno enoto več tiberiuma ker se harvesterji teleportirajo do rafinerije (seveda lahko alliance svoj tiberium še obogati in dobi še več $$$), Chrono vojaki kdo jih ima?*? Alliance! ,Spy Alliance, Zračne enote Alliance...... v glavnem nenormalno je kako so to igro lahko tako zafukal, da pa ne bo pomote igram brez superorožij tako da kak napad 9 apocalypsov z iron courtain ne pride v poštev.

torej s predlogi na plan!!:D:D
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

Huey P ::

Z Tesla vojaki moraš iti k Eifflevem stolpu, da oni v njega našibajo elektriko in tako ubijejo vse okrog sebe...


..::DOOM III: The Legacy::..

Muflon1 ::

Kak to da se nism tega prej spomnil......8-O:O:(:|;(
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

Hrček ::

lej...smo prešpilal RA2...

am...z rusi lahk premagaš druge sam če maš ful dobro obrambo svoje baze (zračno in zemljsko),
in da narediš veliko (vsaj 6) cepelinov, in ene 10 apokalipsov... in stvar je končana..


pa..dobr je uzet V3 lončerje pa jih postavt bliz njihove baze (vsaj ene 5,6), in jih zaščitit s halftracki (uh k flek gor u zrk šopa) in za apocalipsami...


tako boš sesipal vsazga nasprotnika...
8-)
!!! Minimal Rox !!!

Muflon1 ::

Torej edina realistična možnost da premagaš alliance je z cepelini?
glupo...
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

G-Lab ::

jst zmeri igram z rusi
najprej mam apocalipse sam za obrambo da dobijo čine pa čist na začetku zgradin neki jurijev da prevzamem vse spy-je k jih komp pošle name. k mam 2 spaya grem z enmu hitrmu vozilom pregledat alliasovo bazo tko da lohk pošlm spy-e v rafinerijo pa ke k je za tanke delat. pa skos gradim apocalipse.
k mam enih 30 apocalips jih razdelim v 3 skupine
1. uničuje obrambo
2.glavne stavbe
3 je pa za obrambo drugih apocalips
pa jim pol bazo sesujem v 2-4 minutah.
izgubim pa največ kkšnih 4-5 apocalips.

sam za igranje prek neta pa Ra2 ni k če en gradi sam prism tanke ti sesule vsh 30 apocalips predn uničjo 2 prism tanka.

aja apocalipse uporabljam za zračno pa tud za kopensko obrambo
na tak način sm v 3 urah sesu 7 brutal enemijev sam je pa res da sm biv na dobrmu placu.

btw: z ctr+(ena številka)
označš skupino tankov kot 1. ,2. 3,....enota pol jih pa izbereš z tipko enote pr mojmu napadu brez tega ne gre.

p.s: z enmu človekm ne grem nikol več špilat pobu mi je 30 apocalips.
:D
Lenoba je huda pošast, še posebno, če večkrat napade.

SpiDEr8 ::

Red Alert 2 je čist bed igrat proti PC-ju!!! tistih 5-10 tankov skoz pošila v napad pol ke pa pridš bliz z kakimi tanki pa mu sesuješ celo bazo ker sploh nima nubenga tanka (no kakega ma) pa kak obrambni stolp pol pa s prizm tanki fentaš use!!! Al pa kakimi drugimi!!!
Zakon je špilat u mreži!! S frendom sva igrala 5 ur pa je blo zakon!!!! Je zgubu sam bazo pa sva mela tako da je ni možn fentat .... To je zakon špilal!!!
Aja drgač pa če je voda nardiš letalonosilk in to fenta use avijoni pa so pol itaq zastojn ....
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Huey P ::

RA2 pa ja ni težka igra...

Alliance lahko premagaš s čimer koli (ne nujno z cepelini - jaz jih niti nisem uporabljal). Vse kar sem naredil je bilo:
- veliko vojakov (veliko tistih, ki majo bazooke)
- par tankov (cca. 10-15)
- največ 2 cepelina
- VELIKO ladij in podmornic

In tako sem jim sprašil riti...>:D


..::DOOM III: The Legacy::..

G-Lab ::

Huy p a greš igrt prot tistmu s katerim jst ne grem nikol več
k tvoja taktika nebi pomagala prov nč.
njegova standardna obramba je neki tanij velik unh za cepelinkote strelat (vozila no unih avtočkov k pr alliasih v zrk strelajo) še več prism tankov kr dost
velik prism towerjev pa NČ NAPADALNIH ENOT :|
to je pru človk k zmaga z obrambo (mislm nobene take vojne ni blo da bi kdo zmagov sam z obrambo).

piple b ti tanja pobila cepelinkote pa rakete bi sklatu un voziv k v zrk strela
podmornce bi ti delfini sklatil
aha tanke bi pa prism tanki mel za malco.

no z nemu sm špilov 10 ur pa nism dožvu tud enga napada sesut sm ga probu k mi je dnarja zmankal.

p.s.: sam kampira!
Lenoba je huda pošast, še posebno, če večkrat napade.

Muflon1 ::

ka mislte da sm tak bogi da računalnika ne morem premagat?? smeha polna skleda tist ko pa računalnika ne mere premagat pa sploh nima kej multiplayer igrat. To midva z bratrancem igrama doma v mreži in zgodilo se je mogoče 3X v 50 igrah da z rusi zmagaš ker so preprosto alliance premočni dobijo več denarja na časovno enoto in imajo absolutno premočne prizm tanke.
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

kockish ::

Rusi dejansko popusijo... Bedno! Pa ne govorit a la "naredim si to, to pa to in zmagam". Ha! Seveda zmagas, ko pa igras proti newbijem...

Zato pa nekateri se vedno Starcraft spilamo :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C&C Tiberium Alliances (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
816984 (5418) PRST
»

RTS igre v Sloveniji

Oddelek: Igre
284680 (4175) fireice
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710323 (7332) Matev
»

RED ALERT 2 Amerika-Rusija?

Oddelek: Igre
251078 (853) Aljo1
»

Red Alert 2

Oddelek: Igre
281868 (1649) Simko

Več podobnih tem