» »

Microsoft Windows XP Corporate Ed.

Microsoft Windows XP Corporate Ed.

_Tejc_ ::

Koncno je prisla ven verzija ki jo vsi cakate....:D

asPeteR ::

Aja,...

Je uradna?

:)

bastadu ::

A je še kakšna razlika med Corporate Edition in Professional razen aktivacije?

Ahiles ::

Windows.XP.Pro.Corporate.Final-DEVILS0WN Professional Corporate Edition razlika med samo pro in pro corp je ta da pri pro je treba aktivirat winse v 30dneh po instalaciji pro corp pa sam key poseben vpises in so winsi avtomaticno aktiviran ker to je za tovarne itd kjer morjo na na tisoce rac. Os gor dat in bi potem morali vsak rac. posebej aktivirat za kar pa nimajo casa ne denarja da bi to delal zato majo Corporate Edition ki to dela samo z keyom pri instalaciji.

Nazgul ::

Ali je s strani Ahiles omenjena verzija res 100% RTM (se pravi brez potrebne aktivacije preko neta/telefona, time bomb, brez potrebnega cracka, skratka tista ki jo Microsoft razpošilja naokrog večjim strankam)? Mogoče Andrej kaj več ve o tem?
Potem me še zanima ali Pro verziji Win XP manjka kaj od Home edicije ali je samo obratno in ali Pro postavlja kaj večje zahteve glede strojne opreme (po mojem ne bi smela, saj je v bistvu ista koda)?
Ali bi bil kdo tako dober in bi zgoraj omenjeno verzijo lahko zapekel na CD in mi ga poslal - tako da bi izgledal kot original CD seveda, PROSIM (seveda če je 100% RTM). Lahko se natančneje zmeniva s tistim, ki bo tako dober, preko mojega e-maila (v profilu).
PROSIM, PROSIM, PROSIM...

Ahiles ::

Aktivacijo bojo imle vse verzije razn Corporate(preveliko racunalikov da bi vse postimal) ter OEM ki bojo zaklenjeni preko biosa (dell itd) Pro in Home razlika je sam da je home verzija nekoliko oklescena pro verzija ter home ne podpira 2 procesorjev pa se par stvari. Nazalost se te stvari ne posiljajo preko poste (razn nekateri ki se ne bojijo malegamehkega :) )

[t502] ::

weeee

Jaz si ga zdaj downloadam...

Mam ze ene XP-je samo tale so baje boljsi...no timebomb ni tako kot je reko...ni aktivacije :D

[t502]

OrlyTM ::

--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

[t502] ::

Jaz lahko zapecem tale Corporate edition ni problema. Ce ga kdo hoce met naj emajla sem.

[t502]

andrej ::

ce smo cisto natancni pri corp verziji ne gre za samodejno aktivacija. Gre za to, da corp verzija nima aktivacijskega modula vgrajenega, zato ni potrebno aktivirat zadeve.

Nazgul: Corp je RTM. Home je oskubljena verzija. Poglej na www.budja.com/xp za vec podrobnosti.

[t502] ::

Aja se to... Plus Pack od Windows XP lahko tudi dobite od mene :D

Majl

[t502]

Paramedic ::

A si one hundred percents sure, da je pravi?
End transmission.

hot-stuff ::

Ma mam ze od vceraj instalirano to verzijo dela super brez aktivacije in je resnicno dober relise od devilsov sicer bi jo pa isonews ze zdavnaj nukal ce bi kaj odkril da smrdi...

Nazgul ::

Hvala za obrazložitve! Še posebno Andrej - maš dobro internet stran glede Win XP dileme, res. In dobre povezave so na njej. Se lahko štejem že skoraj za Win XP poznavalca :D

andrej ::

he he saj to je ideja, da postanes ekspert ko zadevo preberes:D

Tr0n ::

All your XP are belong to us!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinXp activation, rečte da to ni res....

Oddelek: Operacijski sistemi
171682 (1314) SkIDiver
»

neki vprašanj za linux in windows

Oddelek: Operacijski sistemi
71256 (1124) root987
»

win xp in product activation? zakaj mi to napiše!

Oddelek: Programska oprema
131070 (875) dynamite
»

XP aktivacija

Oddelek: Programska oprema
141892 (1613) SLOWWWeb.net
»

WIN XP: RTM (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programska oprema
16211235 (8978) Tr0n

Več podobnih tem