» »

Modem Callisto 821+

Modem Callisto 821+

goska ::

Zanima me naslednje:
Ta teden so mi telekomovci zamenjali router v zgoraj navedenega, sedaj pa ne morem spremeniti nastavitev ker uprabniško ime in geslo ni isto kot na Callisto 821.

Če mogoče kdo ve kaj več v tej smeri bi biv zelo hvaležen!

lp

BoBi ::

Tudi mene bi to zanimalo. Če kdo ve, naj prosim napiše.

pitagora ::

torej imas modem callisto 821 in ne router.
jst imam uporabnisko in geslo za siol racun ne pa za modem
pa se nekaj, zakaj pa rabis geslo in uporabnisko za ta modem?
lp pitagora

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pitagora ()

mte ::

sicer ne poznam zadeve ampak tastar 821 je kot router deloval tako bedno (usuvanje na kvadrat) da se mi je telekomova ideja o zaklepanju zazdela dobra..kako pa je s tem kao novim?
lp

bzp ::

pitagora: tisto kar ti siol da kot modem je v resnici en swoh router. Mogoce je kak srecnez dobil celo uporaben primerek, meni vem da se je sesuval na pol dneva ...

BoBi ::

Jaz sem dobil Callisto 821+. Zraven dobiš knjigico, kjer so navodila, kako vklopit router in firewall. Če hočeš to vklopit, moraš it v nastavitve modema, za to pa rabiš geslo. Default naj bi bilo admin/admin, ampak so Telekomovci to spremenil.

pia2001slo ::

Jaz imam pa tale problem..Sagemov modem (Modri paket) mi dela težava že od začetka (povezava se prekinja) zato sem dobil na izposojo od Telekoma tegale Callista 821+, vendar imam težave s priklopom na internet...telefonski kabel vključim v WAN, v Ethernet valjda povežem kabel s PC-om, vendar se mi noče povezati na internet (WAN lučka gori)...ali so potrebne še kakšne dodatne nastavitve ? Pri Sagemu ni potrebno...samo priklopim kable in deluje....please help !!

Jolly

coti ::

A maš z cross over kablom povezan PC in callisto? Kolikor vem mora bit cross.

gregy ::

kakšna pa je razlika med 821 in 821+?

p4 ::

mislim da 821+ podpira adsl2+.......

"ali so potrebne še kakšne dodatne nastavitve ? Pri Sagemu ni potrebno...samo priklopim kable in deluje....please help !!"

??? treba je nardit povezav v winsih oz. v osju katerega imas.... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL nastavitve za ganymede822+

Oddelek: Omrežja in internet
205860 (3881) Tilen
»

Iskra Callisto 821 -geslo

Oddelek: Strojna oprema
246135 (4323) simnov
»

ADSL Callisto821 router (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
32963398 (27093) JoskoMacher

Heckanje telekomovega 'adsl ruterja'

Oddelek: Omrežja in internet
182425 (1826) BigWhale
»

ADSL - povezava se po par urah ne odziva več!

Oddelek: Omrežja in internet
71439 (1311) Bass0

Več podobnih tem