» »

Kje ima canon tiskalnik glavo

Kje ima canon tiskalnik glavo

kanabis ::

Mene samo zanima kje imajo tiskalniki canon pixma 1000/1500 glabo za tiskanje...ali na kartuši ali v printerju.
Namreč trdno sem odločen da ne kupim veš tiskalnika z glavo v tiskalniku.
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

l-note ::

Glava je v tiskalniku, a je snemljiva.

Aja, pa še to. Tiskalniki, ki imajo glavo na kartuši imajo to slabost, da 1 kartuša stane toliko kot cel printer v kaki akciji. Tega ne odpravijo niti "ponaredki", saj so cene še vedno okoli 6.000 ali več. Medtem ko te ponaredek, za recimo Canon pixma 1000, pride okoli 800 sit za črno in 1200 za barvno kartušo.

Corleone ::

Kanabis pri canonu je glava res v printerju ampak to ne bo predstavljalo težav če boš sprintal vsaj eno stran na dva do tri tedne. Komplet solidnih nadomestnih kartuš te bo stal okoli 3700 sit (uniprint - za pixmo 1000/1500/2000)
Pri pri podobno kvalitentnem poceni printerju ( HP Deskjet 3745 cena 9900 sit) te bo komplet kartuš stal 10000 sit

Je pa tudi res da če se zlučajno zgodi da se pri canonu zamaši glava se ti popravilo ne splača ker stane glava skoraj toliko kot novi printer, razen seveda prvo leto ko ima garancijo in nimaš nobenih stroškov.

Jaz bi priporočal canona ker poznam kar nekaj ljudi ki jim dela brez problema z poceni neorginalnimi kartušami.
I'll give you an offer you can't refuse!

kanabis ::

Ja to vem da so kartuše drage, vendar sem jih na HP-ju polnil brezu problemov, moj prejšnji epson pa se je z nadomestnimi stalo mašil pa sem moral dajatz čiščenje pa je šla kartuša za printanje par listov.
Ja vsak ima svoje izkušnje glede tega..sam printam zelo malo to me najbolj skrbi.
Je pa tudi res da če pogledate pri recimo HP-ju ki ima glavo na krtuši in recimo epsonove nadomeste boste opazili da je pri HP-ju 4 do 5x več črnila v kartušah.
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
696141056 (478) Han
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422120 (14394) Spock83
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514337 (8917) matej5734
»

Nakup Multifunkcijskega printerja

Oddelek: Kaj kupiti
434220 (3291) Zheegec
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394376 (3734) Brane2

Več podobnih tem