» »

Matura fizika - rešitve nujno

Matura fizika - rešitve nujno

stromar ::

Nujno bi rabil naloge in rešitve ali vsaj rešitve od poskusne mature fizika 2005 ali taprave1. september 2004 - menda sta enaki. Pišemo jutri za oceno, pa nimam se časa učit, ker pišemo še spis slovenščino, cez vikend in še prej pa sem delal 18 poročil od vaj za fiziko. Do tega petka moram pa oddat še 5 poročil od geografile.
Jutri pišemo polo za obkroževanje, v sredo pa drugo. Vsako bomo pisali 45minut;((


Tako, da bi lepo prosil če mi kdo skenira in pošlje vsaj rešitve.

Lp
  • spremenil: stromar ()

root987 ::

A je fajn ko voda v grlo teče? >:-) Pa za spis oz. esej se ne rabiš učit, torej imaš cel ljubi dan lepo čas za učenje fizike. juheeeeeeej! :D

resno: poskusi v knižnici kaj najt - cobiss.izum.si
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

stromar ::

Sem dobil. Še eno poročilo od vaj da dokončam, potem se bom začel učit odgovore na pamet:D Pred spanjem pa še mal tistga, kar smo napisali za spis pogledam in to je to.


A je fajn ko voda v grlo teče?

Ne ravno. Nimam nič časa, že en teden nisem šel spat pred 1 ponoči


Lp

steev ::

Kaj pa si počel pred tem enim tednom.
:|

speed machine ::

Jaz tako pravim, kdor si dobro organizira delo, nima na koncu problemov. Tisti ki pa si ga ne, pa naj ne joče.
Ko sem delu svojo raziskovalno nalogo sem hodu ob 2h ponoči spat po dva tedna, pa smo tudi imeli teste pa vse. Pa tudi za fiziko so bila poročila vmes, pa knjige sem mogu brat ter kaj še vse.
Stavim pa tudi, da so vam že septembra povedali vse, kaj lahko že med letom opravite. Tako kot nam.
//

stromar ::

Ja prej res nisem pretirano delal. Vendar vseeno nisem cele dneve ležal pred televizijo / računalnikom. Smo mogli brat knjige (za slovo če se ne motim 400 strani, za angleščino tudi kar debelo), vsak dan smo dobivali za pisat spise (napisal sem jih polovico:D ), za mato pa nam je dajal profesor liste A4 obojestranske z nalogami + naloge iz zbirke vaj (cca 40 na poglavje). Cel vikend si porabil večinoma samo za pisanje nalog. V petek nisem itak nikoli nič naredil, ker ta dan si vzamem samo zase in grem ven ali pa pogledam kakšen dober film. Tako malo, kot sem se učil letos, se nisem v nobenem letniku. Tudi za teste sem se učil malo, pa sem večinoma pisal 3. Cveka skoraj nimam nobenega, povprečna ocena nekje 3

Aja, fiziko sem pisal 5:D , danes mi je šlo tudi kar vredu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

speed machine ::

Tako malo, kot sem se učil letos, se nisem v nobenem letniku.


Se strinjam.8-)

Tudi za teste sem se učil malo, pa sem večinoma pisal 3. Cveka skoraj nimam nobenega, povprečna ocena nekje 3


Cveka nobenga, povprečna ocena 4.5. :D
//

schurda ::

Še misel za konec:
NAPOR X ČAS = KONSTANTA
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

McHusch ::

Poglabljalci fizike to gotovo vedo.

A = P * t.

>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bivši in sedanji vegovci, kako je na vegovi?

Oddelek: Šola
436832 (5427) Meizu
»

Gimnazija Jesenice

Oddelek: Šola
358670 (6000) Yacked2
»

splošna matura - matematika

Oddelek: Šola
176042 (5565) Matevžk
»

Kako se pripraviti do učenja??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7214391 (13270) DoloresJane
»

sitemi učenja itd. (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
614854 (3823) McHusch

Več podobnih tem