» »

Eno vprašanje glede radjatorja!

Eno vprašanje glede radjatorja!

Knof ::

Zanima me kako ste tisti ki imate radjatorje iz raznih avtomobilov spajkali gor kolena? Zanima me sam kakšne lotkalnike ste uporabl pa kakšen lot ste mel? tega se vrjetno ne bi dal varit?:)
Jebi ga sej smo na morju! Tih bot pa plavej naprej!

steev ::

Drgac je ena stiky tema za to.
Drgač se pa uporabla trdi lot pa gorilnik, pomoje. :\
:|

Yacksy ::

Acetilen+kisik+kolega, ki rihta centralne.
Jest sem modificiral hladilnika tako, da sem cevi odstranil in na vhod in izhod namestil reducirako iz 18 na 15, ki se uporablja pri napeljavi centalne kurjave (z bakrom). Vglavnem površino je treba spucat, ornk segret in potem samo s cinom oblit. Če pa to ne pali pa hard lot. Tut to smo delal. >:D
Sam rabiš pa enga ki je to že ne par 100x naredu.
Shit happens

nikonezna ::

odvisno kar maš doma....lahko se znajdeš tudi nad štedilnikom....sam da ga ne boš uničil....
drugače pa kot je reku yacksy. prvo urediš konec cevi ki moli iz radjatorja...lepo spucaš, mal z železno krtače al pa brusnim papirjem...pa koleno gor....en naj ti pridrži s kleščami da bo pod pravim kotom pol pa nekako segret...kot sem napisal tudi štedilnik bo dovolj >:D , če ne pa kakšen brener (gorilnik), al pa kaj bolj sofisticiranega....sam verjetno tega nimaš doma če to tu sprašuješ :8)
z navadnim spajkalnikom pa niti ne probat....
lot pa ko lepo kovina zažari sam zatopiš not...ker ga malce več rabiš si kupi kar tistega gradbenega za delat žlebove...ki so mal debelejši....pol pa se bo kar sam lepo porazdelil vse okoli
brez podpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nakup Štedilnika iz Italije , kako ga dobiti v Slovenijo ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6212569 (10686) bluefish
»

Na kaj pazit, ko delaš vodno hlajenje!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1018366 (6466) Jackass
»

Bakrene cevi za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
173217 (2963) Yacksy
»

Varjenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1510378 (10185) ali3n
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517262 (12344) the_unborn

Več podobnih tem