» »

Ime sporta

Ime sporta

Bob Rock ::

Enkrat sem videl po TV. Niti ne vem ce se to vodi kot sport ali je bolj kak obicaj. Na igriscu sta dve ekipi, ki morata spravit zogo v gol na nasprotnikovi strani. Pravil pomoje NI. Lomijo in tepejo se pa iz polne. Sem opazil da veckrat zoga sama lezi sredi igrisca, ker so drugi vse prevec zaposleni z obracunavanjem z nasprotniki. Dost krvavo vse skupaj.

Ve mogoce kdo kak se imenuje ta "sport"?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

gzibret ::

Mogoče je igra Pok-A-Tok, kjer poraženo ekipo na koncu obglavijo.
Vse je za neki dobr!

LoneWolf ::

Meni se zdi, da zogi recejo "pak". >:D

BigWhale ::

Ploscek, po slovensko :P

Bob Rock ::

gzibret: pomoje da to ni to, ker to se zdaj igrajo(zdi se mi da nekje v italiji), pa ne vem ce bi danes se obglavljali porazence. :)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

gzibret ::

Ne, sigurno to ni. To je bila igra Majev - verjetno so na takšen način reševali konflikte. Samo na misel mi je prišlo, ko si glih omenjal kri.
Vse je za neki dobr!

Tear_DR0P ::

ja to je ena oblika ekstremnega fuzbala, kjer na pol manjšem igrišču dvakrat tolk igralcev igra, pa ni faulov. Stvar je zlo brutalna. Poanta vsega je pa prvinskost nogometa, tko ko nekje v angliji, ko vsako leto dve vasi igrata ena proti drugi, igrišče so pa vaške ulice.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Bob Rock ::

Kak se pa rece temu, da bi lahka poiskal na netu?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Stepni Volk ::

gzibret - ko sem bil nazadnje pri Chichen Itzi, je vodič razlagal, da so obglavili ZMAGOVALNO ekipo, ker bi naj bila kri zmagovalcev pač bolj ljuba bogovom... potem nam je kazal še napise, ki jih seveda nisem znal prebrati, da bi lahko potrdil njegovo trditev.

Drugače je ena podobna igra: Full contact... razlika je le v tem, da sta igralca le dva, v ringu in ni žoge. :)

gzibret ::

Pardon, mea culpa. Drugače pa, sigurno so bili vsi ful zagreti za zmago :D
Vse je za neki dobr!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767532 (56561) win95<3
»

Slovenija - Norveška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
915953 (4679) SebaR
»

Slovenija 0 - 1 Hrvaška (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
655361 (4500) @ljash
»

Robobrc

Oddelek: Znanost in tehnologija
162045 (1649) ahac

Več podobnih tem