» »

Trdi disk! Tist prej me neki jebe k sm popravlu :(

Trdi disk! Tist prej me neki jebe k sm popravlu :(

LazyAss ::

Lp,

nameravam kupiti trdi disk 400 GB sata (nevem kok rpm) ki ga dobim zelo poceni zdej me pa zanima notr mam že en disk 160 GB pa me zanima če bi mogu jst še kšn ventilatorček dat notr al bo kul tist edn k je že na škatli ? mam pa placa še za 3 ! Hvala ! Aja pa še zanima me kako je kej z tem RAID-om a to je kao če maš dva diska na eni plati (jst bom meu 2xSATA diska) pol ti delat z dvokratno hitrostjo al kako kje se to nastavi ta raid ? s CD-jem od matične ? Še enkat hvala za vse odgovore ;D P.S. Upam da mi boste pomagal :D

Lenart
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

def0r ::

Da deluje z dvojno hitrostjo to prvic slisim ne vem kako bi to lahko bilo . Pa kakor vem jaz diski 400GB se dajo dobit samo 7200rpm. Tako da sem ti malce odgovoril kakor sem mogel.0:)

5er--> ::

LazyAss ::

No ja sam tak filing sm meu pol men tega raida ni treba gledat al kako ? Dam enostavno še t drug disk notr prklop napajanje in sata kabl in uporablam oba ?

Hvala za odgovore !

Lenart
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

LazyAss ::

No kakšen odgovor ?
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

Dead_Eye ::

Mislim če bi si prebral kaj ti piše tam bi ti bilo vse jasno.
The one and only

LazyAss ::

Ja glede raida mi je prblizn (sam bi želu en kratek odgovor na vprasanje : A morm pol RAID kej stimat al ne ? Hvala ) pol enostavno prklopm sam uba diska oz. samo še tega 400GB prklopim z sata kablom in napajanjem in je to to ? Hvala

Lenart
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

gfighter ::

Če nimaš dveh enako velikih diskov, pozabi na RAID. Priklopi, formatiraj in to je to.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RAID 0

Oddelek: Strojna oprema
302373 (1557) zee
»

Nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
161733 (1135) strictom
»

[Linux] Kateri RAID postaviti?

Oddelek: Operacijski sistemi
231653 (1470) zee
»

2xMaxtor 120GB(2MB) v RAID-0 *Nooro*! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18413687 (9291) matrix2
»

RAID + disk = ???

Oddelek: Strojna oprema
221396 (957) JustVi

Več podobnih tem