» »

Divx player + subtitles

Divx player + subtitles

BC3 ::

Ker program je dobr za gledat filme s podnapisi?
(sam ne Microdvd)
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-
  • zaklenilo: BC3 ()

morphling1 ::

Jaz jih gledam kar v wmp , moras pa registrirat en filter (dvobsub.ax). In potem dobis nove opcije. Bere pa microdvd format oz. *.sub
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Huey P ::

morphling1;

A mi lahk na mail pošlješ tale file [dvobsub.ax]?

Thanks!

huey_newton@hotmail.com



..::DOOM III: The Legacy::..

Elemen_T ::

Še meni, prosim. mail

morphling1 ::

Vam bom dal linke pa si sami po DL. dvobsub
Zraven so se ostale datoteke za ripanje podnapisov iz voba . Ti pa rabis samo dvobsub.ax Potem pa rabis se program s katerim registriras ta filter, tega dobis v GraphEditu Graph Edit tu notri je file Regdrop.exe . V windows exploreju primes z misko dvobsub.ax in ga premaknes nad regdrop.exe ter spustis, tako filter in vse ostale *.ax filtre registriras . Mislim da rabis se en reset in to je to.
Da wmp avtomatsko zazene podnapis mora biti ta v istem dir. kot avi in enakega imena. Ostale nastavitve pa so v file-> properties ->advanced->directvobsub , tu lahko stimas fonte pa barve itd.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Jst ::

jst uporabljam powerdivx 3.05 nextgen + filtri divxantifreeze in divxg400, ki deluje tudi na geforce karticah.

R@C@ ::

Men pa še zmeri najbolj caruje BSPlayer, ki je ajnfoh, pa še ročni Pan-Scan ima.

Linka pa ne najdem zdele oz. se mi ga ne da iskat.:))

BC3 ::

Ja sm jih ene par probu pa je tut men BS player najboljši.
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

gonilnik ::

Bs player je v kurcu:( slaba slika zlo dober pa je power divx, ki ga dobiš na astalavista.box tam boš našel tudi podnapise, lahko pa probaš tudi divxsubtitles.net

Tr0n ::

Jaz se vedno najraje uporabljam Windows Media Player. Ampak staro verzijo 6.4, ki je se vedno skrita v windows direktoriju :).

tha_man ::

Meni je tud BSplayer najboljši, moti me edino da je precej bugast. Sicer pa na mojem računalu (K6/233) itaq nimam druge izbire, ker je BSplayer edini zmožen nekako za silo predvajat. Sicer bi bil pa MediaPlayer 6.4 kul, če bi imel boljšo podporo za podnapise in bi omogočal pan screen. Win2k na srečo še nimajo MP7 noter :)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

JXS ::

tha_man: najmanjše zahteve in tudi najmanjšo obremenitev proca ma gdivx (ima manjšo kot WMP, ki naj bi mel zelo majhno) zato ti priporočam da si ga zdljaš, glede na podatke raznih pagov ki posredujejo programe pa gre na večini teh pagov za najbol dljan prog. najdeš ga tle. Jaz pa poleg microdvdja uporabljam še powerdivx in Bsplayerja čeprav slednja ga bol malo, saj v win ME na moram nastvat jezika na centralno EU. Pač še en bug. Powerdivx ja pa vsekakor eden boljših progov.

DivX ::

bs player čist ql dela use lepo to je pe tut use kr se rab!!!:D
DivX filmi na mail hlot12@yahoo.com

tha_man ::

Mrxjs, bom probal zadevo, TNX!

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Tic ::

BSplayer je res najbolš in kolk možnosti maš za podnapise nestavit! kul :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Divx podnapisi v WIN2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
141223 (1046) zile
»

AC3 pesmice

Oddelek: Zvok in slika
141353 (1010) CaqKa
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271874 (1516) Binji
»

Podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
121528 (1144) zile
»

DivX player za podnapise in cel zaslon!

Oddelek: Zvok in slika
272437 (1884) zile

Več podobnih tem