» »

Dva sistema

Dva sistema

Justy ::

Sedaj imam na c disku namescene win98 pa bi rad na d disk instaliral se winMe pa me zanima kako se to nardi, da bom pol lahko izbiral katere winse mi naj zazene.
A kar s sistemsko disketo instaliram se winMe na d disk pa bo samo to pol ustimal, da me bo ob zagonu racunalnika vprasal katere winse zelim zagnat?
tnx

Milko ::

Ne dajaj gor WinME. Rajs dej Win2000. Ce pa ze res hoces potem pa zazeni instalacijo WinME iz Win98 in jih instaliraj na drugo partrcijo. Ampak moj nasvet je - NE NE in NE.

andrej ::

win9x sistemi se ravno ne prenesejo dobro ce so instalirani na istem racunalniku. Ce res hoces to potem si instaliraj kak boot manager drugace ne bos mogel bootnit v oba...

Belac ::

Nevem če boš lahko imel win98 in winme kr baje da so winme samo nadgradnja win98.jst mam win2000 za programe in win98 za kakšno igrico in nič druzga kr se tko usuvajo da je groza|O;((;(

EASYdoor ::

Priporocam ti Partition Magic 5.0 ali visje od podjetja Powerquest.
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Cr00k ::

sicer ne vem zakaj bi to hotu nardit...Me so isti sranje k 98 ... sam da so bol podobn win2000..

to k kbi ti hotu nardit je useless :))

Justy ::

Ja sej ne bom tega naredu, sem se ze po prvih odgovirh odlocu da se ne splaca, bom probu raje nek winse2000 dobit, ce je kdo iz Maribora k bi jih bil pripravlen presnet...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere Windowse uporabljate?

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
192173 (2173) BigFoot
»

win me + win 98 se

Oddelek: Programska oprema
151468 (1326) Spajky
»

Windowsi

Oddelek: Programska oprema
121221 (1038) andrej
»

WIN ME ?

Oddelek: Programska oprema
201433 (1257) blue96
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585043 (4185) andrej

Več podobnih tem