» »

Windowsi

Windowsi

Borci ::

Inštaliral sem si winME (na D), nato pa win2000 (na C), in nato še win98 (na E, za igrice), potem pa sem opazil, da v začetnem meniju ni več winME.
A se da to kje nastavit?

andrej ::

win9x in winME ne mores kar tako met na svojem racunalo. Za kaj taksnega potrebujes kaksen bolj napreden boot manager.

Borci ::

A poznaš kakšno rešitev?

krucymucy ::

System commander 2001!!! Boot manager - zlo dober (baje) Probi ga kje snet z neta!!!

Kriko ::

Ne gre kar tako. Win95, win98, winME ne moreš kar tako na HD. Moraš imet kak zagonski program ali ročno naredit spremembe v Prvih inštaliranih windowsih tako da lahko potem zaganjaš drug sistem z pomočjo ikone na namizju. To možnost sem prebral v eni Italijanski reviji!!
Z novimi WinXP pa je drugače. Njih inštaliraš kar iz windowsov ki jih imaš inštalirane koz navaden program, potem te pa pri vsakem zagonu vpraša katere želiš zagnat!! To je res lepa novost!

TinkaPinka ::

kriko... Windows 2000 lahko tudi inštaliraš iz drugih Windowsev. Tako jaz vsakič delam, ko si naredim dual boot. Najprej WinME, nato pa iz teh windowsov še win2000.
I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

kriko:
1. glej komentar TinkePinke
2. saj zato pa smo mu ze povedali, da rabi en boot manager! Boom manager iz XP tega ne zmore!

Borci ::

A Boot Manager naj uporabim. Kaj pa, če bi rad mel še linux (v eni reviji sem dobil MandrakeLinux 8.0), s tem programom ne delalo problemov?

Borci ::

Očitno je System Commander zelo dober program in se veliko piše o njem, vendar pa ne najdem linka (niti za shareware).
Prosim za pomoč.

Kriko ::

Omenjal sem win 95,win98,win ME in winXP nepa win2000. Je pa lepo da ste tako pozorni!!
Vedno sem pripravljen popravit napako in sprejet boljše mnenje oziroma nasvet!!

Loki ::

I left my wallet in El Segundo

Paramedic ::

Najbolje, da daš gor še Linux in v setupu izbereš LILO with graphical menu. Pa maš v tem boot meniju vse OSe, po vrhu je pa še lep :)
End transmission.

andrej ::

Paramedic: moras pazit, da navaden boot manager za win9x in win ME na isti masini ne spila! Ce hoces met dva win9x sistema na istem racunalu mora boot manager se par datotek prej skopirat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem s particijami.

Oddelek: Pomoč in nasveti
101318 (1189) vojkoz
»

WinXP & WinME

Oddelek: Pomoč in nasveti
111194 (1047) Justy
»

weč os naenkrat

Oddelek: Operacijski sistemi
8879 (765) andrej
»

Win2000 & WinME = Dual Boot ? KAKO ?

Oddelek: Programska oprema
81015 (928) andrej
»

Dva sistema

Oddelek: Programska oprema
61734 (1605) Justy

Več podobnih tem