» »

S kom pecete audio cd-je?

S kom pecete audio cd-je?

VezTax ::

:D Kako se imenuje nek program imenovan "feuri" al neki podobnega za pect audio cdje? Kako je pravo ime in kje ga dobim?!

Tnx:D

Justy ::

Jst pecem vse cd-je, tudi audio z nerotom, sploh zadnje verzije so vredu, ko ti ze sam na netu poisce imena pesmi.
Uni program ki ga pa ti isces se imenuje pa Feurio in ga lahko dljas na tem linku
Za crack pa poglej sem.

mojsterpeter ::

kockish ::

Sicer lahko z Nerotom naredis karkoli (skoraj), ampak bolje je, da imas vec programov, ki so namenjeni tocno doloceni zadevi.
Feurio! je za pecenje glasbe pac najboljsi. Ima precej vec funkcij od Nerota.

Jaz mam za pecenje tri programe:
Feurio! - glasba
CloneCD - kopije
Nero - vse ostalo

Phil ::

WinOnCd alpa Nero.
LP

Sergio ::

Nero
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

PaJo ::

Hm....

Nero ali pa WinOncd

Za kopije cd-jev in iso-te pa obicajno CDRwin.:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

miranpozar ::

Za audio WinOnCD, ker ima podporo za CD-TEXT in je kul na displayu avtoradia brat naslove komadov!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

OrlyTM ::

Nero is my choice ... ne rabiš druzga ..

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

kockish ::

Cd-text podporo ima vsak jajc od programa. Seveda ga podpira tudi nero.

Cudi pa me, da od vas vsi raje uporabljate univerzalne programe (Nero...), nihce pa ne poseze po programih, ki so namenjeni tocno doloceni stvari ter so zato bistveno boljsi. (Feurio!). Je res tako tezko dati par mb prostora? Ali si nihce ne upa probati? 8-O

Izak ::

Feurio! sem si screckov z profesional licenco in mi je odprlo nekih oken nastavitev da se nisem znajdu nic! Je kar zaje*** za domacega uporabnika! No sej zdej ga uporabljam ma vseeno...:D

freserovski ::

Najboljše je mikrovalovka, daš not pa čez 3 minute že dobiš ven, saj ne Nero je cool:D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Milko ::

Nero je za vse dober. Men Feurio ni vsec...sam dodatna navlaka na disku.

Tr0n ::

WinOnCD!

--Switch-- ::

NERO-druge se nisem in verjetno niti ne bom,ker je nero ql!

JLP ::

Nero Burning ROM 5.0.3.5
Live long and prosper!

Justy ::

Lordkocka, katere funkcije ocitas Nero-tu glede peke glasbe, za moje pojme ima vse potrebne funkcije od texta do ne vem kaj vsega, da pravis da je feurio boljsi za glasbo?
Mogoce uporablas kako staro verzijo Nero-ta, ki je bila glede audio cd-jev mogoce se res malo v povojih, toda zdajsnje verzije premoreje prav vse funkcije.
Tudi clone-cd-ja ne rabim, ker z nero-tom prekopiram vse cd-je...

kockish ::

Najprej, mam najnovejsi verziji obeh programov za peko.
Sej nimam nic proti Nero-tu, ker je cisto v redu, ima vse najnujnejse funkcije, ki jih rabis. Samo se pac vidi, da ni bil namenjen samo glasbi, kar Feurio! je. Feurio! ima recimo obsezno zbirko podatkov o vecini cd-romov/writerjev in ti lahko tocno pove, kaj bi lahko delalo probleme ter ti tudi nastavitve priredi potrebam dolocenega pogona (pomembno med drugim tudi pri nastavitvi jitter correctiona, ki je pri nekaterih cd-romih nepotreben ter s tem zgolj nepotrebno obremenjevanje racunalnika pri peki). Prav tako pri Nero-tu ni mozno dolociti, kdaj ti mp3 fajle dekodira, mp3 koderja mu ni mozno dolociti. Pa tudi cd cover editor je pri Nero-tu prevec okrnjen, prav tako pregled dogajanja pri peki.........

Aja, o tem, da rabis CloneCD, pa sploh ni dvoma. >:D

gunner ::

ma nero je kr ok, sm jih zapeku okol 50 glasbenih pa vse ok dela

FireSnake ::

Nero je BOMBA!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kockish ::

Ja, ampak samo, ce si zadovoljen s povprecnim

luni ::

Mene zanima ta CloneCD... Ali dela z NEC 750something 8x pekacem. Pa ko snemas CD ga pol posname tako kot je, z vsemi zascitami vred ali je na kaj treba pazit?
Artificial Intelligentia

tomaz_v ::

Ave !

Ze nekaj casa berem in opazujem to debato o peki CDDA. Jaz osebno uporabljam za peku Audio CD-jev Nero-ta in WinOnCD, s katerim pa bom spekel dolocen CD pa je odvisno ali pecem mix CD-je ali navadne z 2 sec. pauzami med posameznimi komadi. Nekako sem se navadil bolj Nerota, ampak mi zadnje case nakaj nagaja tako uporabljam WinOnCD. Preizkusil sem tudi Fuerio pa se mi prevec dopadel, povr taga mi je pa se cisto zmesal pekaca (razlog zakaj sedaj rabim WinOnCD). Glede CD TEXT-a pa je tako da ti vsak koliko toliko dober SW za peko podpira to opcijo. V sluzbi vcahi specem tudi kaj pa uporabljam Adaptecov Easy CD pa tudi gre ampak mi je nekam antipaticen.
Sedaj bi pa se isto vprasal kot luni v vezi z CDClone, se nicem z njim poizkusil nic kopirati, pa me zanima ce res popolnima prekopira vse iz originala. Sicer sem bral neki test kjer co CD-ji zasciteni, pa jih je uspeno skopiral. Ima kdo kaksne izkusnje.

Lp
Tomaz.V
____________________________________
Long and prosper life. (by Mr. Spock)

kockish ::

CloneCD je edini program, ki zmore narediti prave kopije cdjev... To pomeni, da ce je cd zasciten, bo tudi kopija tega cdja imela zascito 8-O.
Ker pa uporablja poseben nacin branja/pisanja, je treba imeti CD/CD-RW enoto, ki to podpira... Spisek podprtih pogonov je na domaci strani CloneCD-ja.

Loki ::

Blindread in Blindwrite to tut obvladata.

legenda ::

Jaz pa za audio uporabljam EASY cd creator (meni cisto ustreza), za kopije pa clonecd.

PJ

Bene Baron ::

WinOnCD za audio, CloneCD za kopije, zakon pa je DiscJuggler.>:D
Let the good times roll !!

celica ::

Hojla ..

Spremljam, in vidim da se pojavljata najvec dve imeni, in tu pa tam se kaksno.
Jas uporabljam za audio CDRWIN od Golden-Hawk, za file pa NERO. :\ Predvsem CDRWIN dela odlicno, predvsem naspram tega, da je cel raspakiran program velik nekje 1.3MB ..(mogoce bi ga lahko zaganjal kar iz diskete) he he . Aja ..podpira tudi on CD-TEXT ..!!!
negre..! gre ..? joj GORI ..!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KAJ MENITE - ZA PEČENJE cd-JEV

Oddelek: Programska oprema
141889 (1492) Paramedic
»

S cim si kdo kaj spece?

Oddelek: Programska oprema
351944 (1518) Tomi
»

Kateri program za peko?

Oddelek: Programska oprema
222061 (998) Kriko
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202415 (2142) dualband
»

program za pečt

Oddelek: Programska oprema
191976 (1797) JLP

Več podobnih tem