» »

kdevelop problem

kdevelop problem

crush ::

bolje bo da tuk uprasam. mogoce kdo v ce zakaj mi v kdevelopu javi napako:
"There is no plugin for editing c++ code installed! Note: plugins are not available in static Qt configurations."
z googlom sem neki nasu da bi moral najbrz Qt ponovno namestit brez -static pripone, kar je mogoce, ampak meni ga je namestil Yast. sam pa takega podviga nisem sposoben :) lp

drejc ::

Linux je zakon stari, ane? >:D
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Nerdor ::

abUSER: nehi neki delat in začni konkretno delat! Poleg tega nam zaupaj za katero distribucijo gre (ozr. kaj ti uporabljaš za en linux :D ) in katero verzijo KDevelop uporabljaš!? Ker drugače skor ne moremo vedet, kaj je narobe.

drejc: a ti misliš, da je situacija s C++ in Microsoftovo opremo kaj boljša!? Še huje! Dej recimo en projekt v C++ dol pober in ga probaj skompajlat!! Pa da vidimo!! Windows je Zakon! >:D

PS: Ne bo ti uspelo, ker to je Jelov.. ups Windows. Ker moraš ceu kp nekih knjižnic kot so "zip.h" pa do nevem česa vklopiti v projekt, da bi lahko kaj prevedel. BTW: a si probal skompajlat recimo firefox ali open office pod Windowsi!? Kolk enih stvari je treba pripraviti, da ti kompajlanje tekoče steče. Linux pa ima ta orodja že vsa pripravljena (gnu/make, perl, python, gcc, ..)
... for lifetime!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nerdor ()

BigWhale ::

Tega ti ne javlja kdevelop amnpak designer od qtja. Hja. prvi link na goooglu...

http://lists.trolltech.com/qt-interest/...

drejc ::

BTW: a si probal skompajlat recimo firefox ali open office pod Windowsi!?


Ne delam takih zadev ob prostem cajtu.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

BigWhale ::

Potem se pa ne oglasaj, ce niti ne ves kaj govoris...

drejc ::

Kaj je BW, a te boli, ker mam prow?
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

BigWhale ::

Cesa v 'neves kaj govoris' nisi razumel?

drejc ::

Poznam dva (2, II) v rl, ki imata fetiš na kompajlanje (Gentoo). Oba sta čudaka ^2.

Tut jest mam slabo razvado, namreč kadim. J3bi ga. Sam da bi pa zarad živčnosti kompajlal Firefox-a in OpenOffice ---> WTF? Zakaj bi sploh kompajlou programe, k so že narejeni, če niso moje delo? Aja, sej res to je linux. >:D
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Monster ::

mater vas ene boli če znate manj ko drugi ... sej kompajlanje progijev tud ni nevem kak tezko ... za tiste ko pa vztrajate pri svojih WiN navadah pa narod itak dela skompajlane zadeve, tak da je volk sit pa koza cela :)
Ka zaboga...

Vesoljc ::

malo se kontrolirajete no...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prva predogledna verzija Windows 10 s podsistemom Linux in Cortano (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9939898 (28963) Kenpachi
»

Microsoftov SQL Server prihaja na Linux (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
12628786 (23471) noraguta
»

Programi z Download.com oviti v dve plasti namestitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6315598 (12916) MrStein
»

Prvi test Gentoo linux 2006.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
557993 (6427) Brane2
»

text editor za C in Javo (v Linuxu)

Oddelek: Programska oprema
111213 (1095) kopernik

Več podobnih tem