» »

Spletni-servis.com >> Dodajte vaši spletni strani dinamičnost

Spletni-servis.com >> Dodajte vaši spletni strani dinamičnost

Brilko ::

<b>BREZPLAČNO POPESTRITE VAŠO SPLETNO STRAN!</b>

Spletni-servis.com: Imate spletno stran, a je preveč statična in nezanimiva? Jo želite popestriti? Spletni-servis.com vam to omogoča!

Z registracijo imate možnost uporabe vseh aplikacij. Sami si jih urejate, tako glede funkcionalnosti kot tudi glede oblike.

In vaša spletna stran bo za obiskovalce zanimivejša, privlačnejša, vi pa boste o obisku vaše strani izvedeli več podatkov, statistike... In to je glavni cilj in namen servisa...

Lep pozdrav,
Spletni-servis.com

njok ::

BugMeNot vas se ne pozna. Ko vas bo, pridem na obisk. :P

Brilko ::

Hvala za opozorilo njok, je urejeno.

Opomba: registracija je bila do 17 ure danes onemogočena zaradi nadgradnje. Obiskovalce, ki so se želeli v tem času registrirati, obveščam, da sedaj registracija deluje in so vabljeni, da se registrirajo.

Hvala za razumevanje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

Trubadur ::

Matr delaš povsod reklamo8-) :P
Berite Thomasa!

Brilko ::

Ja, ampak ne meni v dobro, ampak za tiste k bojo zadeve uporabl.

Upam da si to opazu.

njok ::

Aha, sedaj sem sele razumel namen strani.

Sedaj sem se spomnil, da sem ti dolzan se pojasnilo glede primernosti tabel za layout... bo odprta tema v kratkem, stay tuned. ;)

Brilko ::

Hm... nevem na kam ciljaš s temle zadnjim postom ampak OK, lahka prek ZS (PM).

Drugače pa stran se takoj ko se "aplikacija oceni" razširi še na števce, kmalu pa tudi še naprej.

Iztok Smolic ::

LP

Dobra ideja sicer ampak taki servisi zgledajo ponavadi v straneh zelo grdi tko da probi naredit cim bolj prilagodljive od strani uporabnikov.

Delaj malo na dizajnu .. :D
-----------/------------

Brilko ::

S tem se res delno strinjam, imajo pa uporabniki možnost si nastaviti poljubno barvo knjige, tak da naj bi se ujemala knjgia s stranjo. Načeloma.

njok ::

Najbolje je, da uporabniku podas cimbolj cist in semanticno bogat XHTML markup, pa ne bo imel noben tezav s prilagajanjem. Mogoce lahko prilozis se nekaj ze narejenih stilov ali celo generator le-teh.

Brilko ::

Mogoče pride kaj takega v poštev (vendar sam mislim da raje dam podporo glede izbire barve za ozadje, robe, ozadje2, pisavo, vrsto psiave...).

Čeprav v prvi vrsti so ŠTEVCI, ti bodo na voljo načeloma nekje v začetku naslednjega tedna.

root987 ::

Lepo nared ves dizajn z css pa potem dodaš še css fajl, katerega lahko vsakdo prilagodi svojim potrebam.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

OwcA ::

... in morda dodaš vsem skriptam še en dober sistem predlog.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

njok ::

A ni cista koda dober sistem za predloge?

Brilko ::

Načeloma predloge sem že imel v glavi, vendar ko sem zgoraj omenil raje dam pač privzeto in pa da se lahko posamezen del oblikuje po želji.

Koda barve posameznih delov strani je pa res "vse kar si želiš". ;)

njok ::

Pa ni. Imas se pozicioniranje, backgroud-image, fonte itd.

Brilko ::

Fonte sem že zgoraj omenu, pozicioniranje načeloma meni ni kot nek über feature (čeprav seveda kein problem pri izvedbi), študiral sem da bi omogočil userju da bi si v glavo dal lahko nameto napisa po želji fotko, čeprav tudi background-image ni slaba ideja.

Če se najde še kak predlog kar na plano z njim.

Pišem v TO DO, čeprav najprej so števci za spedenat (ti bodo kmalu, grafični in tekstovni, ločili bodo obiske, prikaze, mogoče še kaj, napotitve...).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277264181 (490) Netrunner
»

Ocena moje spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
687899 (4635) Goran's Blog
»

Nasveti za dizajn spletnega servisa (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
544537 (3219) blackbfm
»

prosim ocenite stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
544723 (3540) Bela01
»

Ocenite web: zasebna zobna ambulanta (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
585379 (3934) Cokolesnik

Več podobnih tem