» »

Nakup preko Amazon-a.

Nakup preko Amazon-a.

Temo vidijo: vsi
««
6 / 64
»»

St235 ::

ROFL, to me spomni n dobre stare čase: Ej, kaj naj naredim. Sem inštaliral windowse pa je napisalo insert next disk, zdaj pa nič ne dela, pa nobene diskete ne morem ven dobit.

MedusasPath ::

Zanima me, zakaj se na UK Amazonu cena artikla v spletni trgovini razlikuje za cca. 8,5% od cene v samem naročilu? Gre se za 2 knjigi, obe imata zvišani ceni.

Zgodovina sprememb…

zadetek ::

Mene pa zanima, če kupim tale tiskalnik linktrenutno je res ugodna cena, moram še dokupit uk to eu adapter ane ? kako pa je glede davka ?
hvala za odgovor

bojsi ::

To je končna cena. Plačal še boš pa 10,44 GBP poštnine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bojsi ()

Bauc ::

Mene pa zanima narocanje preko bookdeposetory,ce rabim tisti mini pos terminal od banke celje,izgleda kot nekaksen kalkulator(stane deset evrov) ali pa samo vtipkam stevilko kreditne kartice?Imam kreditno kartico Mastercard.Hvala.

kuglvinkl ::

Sam kreditno.

Bauc ::

Pa je varno?Malo me skrbi ,ker se nisem nikoli narocal tako da bi moral dati stevilko kartice:)Kaj to vpisem stevilko kartice ?

kuglvinkl ::

Je varno. Sem naročal večkrat, vedno je blo vse OK.

Jan987 ::

Pri book depository je vedno vse bilo ok, le pošiljajo kakšen dan več kot amazon. Ponavadi knjiga hodi cca. 1-2 tedna.

Sicer pa imam zadnje čase zelo pozitivne izkušnje z Amazon.de. Pošiljajo z DHL letalsko, ki ima direkten let Nemčija - Ljubljana vsako noč in običano pride blago 2 dni za tem, ko je bilo naročene. Cene pa so tudi zelo konkurenčne.

kuglvinkl ::

Aja? Thnx za info.

Ul je pa vseeno malenkost cenejši, kje tudi precej od .de. Da bi bil dražji pa še nisem naletel.

Zgodovina sprememb…

Jan987 ::

Na de. se ponavadi precej ugodno dobi kakšen laptop... cca. 3 mesece nazaj sem naročil Toshibo C660d za 250€, dodal še 2GB rama in za 270€ skupaj s poštnino sem dobil dober računalnik za moje potrebe z 2 leti garancije v SLO in 1 leto "karkoli se zgodi" garancije, ki tudi velja v SLO.

opeter ::

Na amazon.de je najbolj ugodna poštnina za Slovenijo (seveda v primeru, če kupiš od Amazona, ali pa pri prodajalcih, ki pošiljajo preko Amazona).

Cene so tukaj:
http://www.amazon.de/gp/help/customer/d...

Na Amazon Marketplace pa ni priporočljivo kupovati, saj so cene logistike takšne, da dol padeš:
http://www.amazon.de/gp/help/customer/d...

To so cene za en kos (!). Na glede na to, če je določena stvar prodaja za manj kot en evro, poštnina te bo ubila. Primer, kupiš 6 računalniških iger s skupno vrednostjo okoli 12 € (povprečna cena je recimo okoli 2 €) in cena poštnine bo 6 x 8 € = 48 €! Skupaj boš torej plačal 12 + 48 = 60 €!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

[ecstazy] ::

Imam eno vprašanje glede nakupa preko amazona. Znanec je trenutno v ZDA kjer stanuje pri eni družini. Sedaj me zanima če lahko on naroči neko stvar z amazona. Naslov za dostavo pa da kar od družine kjer trenutno stanuje?

lp

techfreak :) ::

Zakaj pa ne?

[ecstazy] ::

Nism bil prepričan, ker je tam samo na počitnicah. Zato sem raje vprašal.
Se pravi, da ni problema. hvala

lp

Venomus ::

Mene pa nekaj zanima glede pošiljanja pošiljk v Slovenijo iz amerike.

Ni ravno amazon.... Če naprimer naročim stvar vredno 50 €, koliko bi me prišlo še dodatnih stroškov na naši meji?

Imam prav, če rečem 20 procentov od 50 €?

Alamar ::

20% od vrednosti izdelka+ poštni stroški ter stroške carinske obdelave. Vse to seveda, če se odločijo za natančen pregled

Venomus ::

Hvala Alamar za odgovor :)

Bom pogledal, če imajo podobno stvar v Angliji ali Nemčiji, da se mi ni treba ubadat s carino in še podraži stvar.

Ted ::

Iz Amazon-a (DE) se splača naročat poštno ležeče na bližnje pošte v Avstriji, še posebej če gre za kak težji artikel (1kg je 0,5 EUR pri dostavi v Slovenijo). Ne glede na izdelek in njegovo težo v Avstriji pošti daš le 1 EUR :). Na ta način sem naročil 2 18 kilska zvočnika :).
Mah...

Drekcpekc ::

Eno vprašanje glede kitajcev in pošiljanja...

Naprimer če naročim eno stvar, ki je vredna 70 $. Kitajec pa ker je prijazen in ker mi ne želi delati dodatnih stroškov z davkom itd., na paket napiše Gift in se ''zlaže'', da je vrednost paketa samo 20 $.

Ali:
-... potem cariniki avtomatsko ne gledajo tega paketa in samo pošljejo naprej meni ozi. manj gledajo take pakete?
Ali:
-... ker je iz Kitajske, se jim bo zdelo sumljivo in bojo odprli?

Steinkauz ::

Tile gift fore in fejk vrednosti ne palijo nič :)
Če je majhen paket in imaš srečo, bo šel mimo, verjetno pa boš mogu poslat račun.

St235 ::

b. in zahteval da jim pošlješ izpis z paypala/ebaya koliko je zadeva dejansko stala.

Drekcpekc ::

Točno ja, to sem pozabil napisat... da zahtevajo račun. Kakšna je pa možnost, da odprejo paket ozi. po kakšnem principu jih odpirajo?

A znajo biti kakšni problemi zaradi tega, ker bi pisalo gor 20 $, v resnici je pa 70 $?

St235 ::

odpirajo večiliko večino stvari (raen res miniaturnih paketov) jasnih kriterijev ni. Ti kot prejemnik seveda ne moreš odgovarjat za to kaj kitajček piše na kuverto, zato pa zahtevajo, da jim dostaviš izpise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

CALL ::

Ali kdo nacrtuje nakup preko www.amayon.de v kratkem?

prox ::

Koliko je poštnina za slovenijo? Naročil bi trdi disk KLIK.
Ali lahko plačam z Viso Electron od A-banke ali moram imeti Paypal? Sem bolj nov pri tem in ne znam najbolje nemško.
Aja, kaj še pomeni to "20€ Startgutschrift für Sie"?
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Alamar ::

To dobiš bonus, če plačaš z amazon.de viso, kar nimaš. Sicer pa zakaj bi tovrsten produkt naročal iz amazona, če ga dobiš pri nas za 10 EUR več. In to na mimovrste, drugje je verjetno še cenejši.
http://www.mimovrste.com/artikel/206006...

kmetek ::

prox je izjavil:

Koliko je poštnina za slovenijo? Naročil bi trdi disk KLIK.
Ali lahko plačam z Viso Electron od A-banke ali moram imeti Paypal? Sem bolj nov pri tem in ne znam najbolje nemško.
Aja, kaj še pomeni to "20€ Startgutschrift für Sie"?


ne razumem čemu tujina ko imaš v comshopu hitachi 1tb za 55,99€ ali tega elementsa za 62,99 ????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

tec ::

A se preko Amazon.de lahko kupi na podjetje in posledično ne plača njihovega 19% davka? Je kdo že to delal pri njih?

Hvala

bosslipxx ::

Moja zadnja izkušnja z nemškim amazonom: v torek 23. naročil dodatek za Wii igro in mi je poštar danes 25. prinesel paket domov.

Neverjetna hitrost in ažurnost!!
slo-fishing.si

Robert ::

Zanima me če pri Amazonu.de naročiš več artiklov hkrati z isto dobavo ali se poštnina zaračuna samo za en izdelek ali za vsakega posebej.

kuglvinkl ::

za vsakega posebej, kolkr je to razvidno iz računov.

Killermode ::

kuglvinkl je izjavil:

za vsakega posebej, kolkr je to razvidno iz računov.

Saj ni rekel, da bo naročal vsak izdelek posebej.
Jst sm naročil ekran 27" od SAMSUNGA + neki drobnarij še zraven samo ena poštnina.

Matko ::

Kdo ve kako dostavi amazon.de 15-20 kg težko stvar v Avstrijo?
preko pošte ali dostavne službe

St235 ::

Amazon po mojih izkušnjah take stvari vedno dostavlja z dostavno službo.

oo7 ::

A preko amazona lahko plačaš tudi po povzetju??Ali moraš nujno dati številko kartice?
Hvala in LP

kuglvinkl ::

B

oo7 ::

kuglvinkl je izjavil:

B


???'
Najbrž je preteško napisat 2 ali 3 besede.
Nima veze hvala useno.

kuglvinkl ::

np

St235 ::

oo7 je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

B


???'
Najbrž je preteško napisat 2 ali 3 besede.
Nima veze hvala useno.


najbrš je pretežko uporabit iskalnik ali bog ne daj prebrat celo temo.
Nima veze hvala useno.

kuglvinkl ::

Pa sej sem mu odgovoru?!

oo7 ::

Upam,da se nisi preveč zmatral k si napisal B.Je težko napisat ja lahko ali pa ne moreš.
Ti lakotnik29 si pa brihtn da je kr joj.

kuglvinkl ::

Kakokoli, zdej veš?

oo7 ::

Ne nevem.Grem prebrat vse od začetka,da bom zvedel sej mi ne preostane druzga.Pa med tem,ko si mi pisal bi mi lahko že 5x povedal sam kaj češ je bolj luštno je.. v glavo enega takega,ko neve.

kuglvinkl ::

Povedal sem ti prvič, povem ti še enkrat. Odgovor je B, na vprašanje, ali moraš dat številko kreditne kartice. Torej, da, rabiš kreditno kartico.

oo7 ::

Hvala

kuglvinkl ::

Prosim

oo7 ::

Je možno na amazon.de spremenit jezik v Angleščino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

A je dost razlike če naročiš z Anglije ali Nemčije?Mislim v ceni in če z Anglije dosti dlje hodi??Sem probal naročit na amazon.de pa ne razumem Nemško.
Hvala in lp

KoMar- ::

Za tole si že slišal? http://translate.google.si/
««
6 / 64
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nemški Amazon uvedel brezplačno dostavo v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
25723097 (1563) DejchSLO
»

Izkusnje z Amazon.de (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8123009 (2583) carlosk1966
»

Amazon.de nakup

Oddelek: Loža
376406 (2690) mtosev
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434187 (17307) AgiZ
»

Free shipping na amazon.de

Oddelek: Pomoč in nasveti
1510235 (9321) Robert

Več podobnih tem