» »

antivirusni program za staro mašino

antivirusni program za staro mašino

rozica ::

mam nekje eno bl staro mašino, pa če dam gor F secure čist zmrzne...
kkateri antivirusni program bi bil primeren pa, da ne zasede dost prostora in ne blokira računalnika. Gor mam win 98.
Ne mi rečt, da kupim novo mašino, ker je ta še čist ok in je v bistvu to edini problem, da nimam pravega antivirusnega programa.
hvala za pomoč

ombre ::

Mislim da bi bil najbolj primeren NOD32 ali pa AVG. Za NOD vem da pobere zelo malo sistemskih resursov, je hiter in kar zanesljiv pri odkrivanju razne nesnage.
AVG Free edition pa mi prav tako ne pobere preveč spomina... Se pravi se odloči za enega od teh, ne dajaj pa gor Nortona ali pa Bitdefenderja ker sta zelo požrešna kar se tiče sistemskih zahtev... :|
OmbreMan - Galaxy of knowledge

harvey ::

Sam bi ti svetoval F-prot (daleč najman požrešen kar se tiče sistemskih sredstev) , vendar bo ta predlog tu dvignil precej prahu, da je to zanič in sploh in oh. Edina pomanjkljivost, ki jo vidim pri f-protu so relativno zajetne def datoteke , a če je račuanlnik na kakem adsl ali kablu to ni problem. Da pa se jih tudi lokalno naložiti.

rozica ::

hvala obema za nasvet...
NOD 32 mi noče naložit, ker nimam Windows XP... od enega unicoda mi je težil..... ??
F prot z interneta??
no bom poskusila...

ombre ::

Ja če ti NODa noče namestit pa je F-PROT tudi dobra stvar za tak računalnik... Res pobere najmanj resursev od vseh AV programov ki jih poznam, najde pa tudi kar nekaj... :))
OmbreMan - Galaxy of knowledge

rozica ::

ja hvala ombre, takoj jutri se tega lotim (v službi namreč mamo še enga takega revčka v enem kotu)...
pa lep dan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619716 (8512) fitipaldi
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711688 (9051) frikihamster
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
649385 (7637) fruti
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615950 (4975) BigFoot
»

Kateri Antivirus?

Oddelek: Programska oprema
202132 (1929) |SNap|

Več podobnih tem