» »

Kero Muzko Poslušate???

Kero Muzko Poslušate???

1
2
3

M323SBA ::

Jazz, indie, stoner, post: Esbjörn Svensson, Queens of the Stone Age, The Mars Volta, At the Drive-In, Isis, Pelican, Cult of Luna, Analena, Lunar, RATM, Desert Sessions, Kings of Convenience ...

panter666 ::

ma saj so res skor sami metalci in rockerji tle....spodbudno. no pa še jst zraven:
Children OF Bodom, Norther, stratovarius, axel rudi pell, edguy, iron maiden, manowar, Opeth, sonata arctica, wizard, iron fire, dragonforce..........pa še eno in edino legendo: LOJZE SLAK!
www.ms3.si

DOOM_er ::

metallica, fear factory, killswitch, opeth, laibach, rammstein, biohazzard, acdc, opeth, d-fact, limp bizkit, linik park, iced earth, noctiferia
Robots will steal your job. But that's OK

Zheegec ::

Metallica, Nirvana, Marilyn Manson, System Of A Down, Children Of Bodom...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kajzer ::

Pr men pa kr Schranz (hardtechno) pa enmal tud Techno, no pa kak Trance se najde :D

OrlyTM ::

kajzer ... mas res :D shranz in hard techno je zakon! Obozujem tudi psytrance in kak dobr trance. Tut kak house potegne na case :D

Se vedno pa ostaja v srcu metal/punk/ska/rock ... v glavnem, vse kr bolj na hard reze :D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

kopriwa ::

+1 za schranz

thramos ::

Metallica, ACDC, Nile, Death, Cannibal Corpse, Immolation ...

Techno, hard techno, goa trance.

Jakka ::

Dance, eurodance, komercialo, zabavno glasbo, kar se pač dobro sliši in ima dobro melodijo in zabaven enostaven tekst.

Kdaj pa kakšen happy hardcore zapaše, proti njemu se schranz skrije. :D

nokia6310 ::

Nema je cez nasu narodnu sta bi ja bez nje.

64202 ::

thramos: Al si me zajebnu. Sem glih mislu napisat kaki metalci pa ste, da se noben ni omenu death :D
I am NaN, I am a free man!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 64202 ()

DOOM_er ::

death metal poslušajo 13,14 letna mularija, ki misl da so tahudi metalci če poslušajo to. Sam sem bil isti
Robots will steal your job. But that's OK

#000000 ::

Jest mam skoz na veseljaka naštiman, no pa pleh muska je tud kul. :D

Jakka ::

Najboljši je pa TV Petelin. Hehehe. >:D

Aryss ::

:D
odvisno od tega kakšne volje sm :)
drugač pa so predvsem linkin park, korn, rasmus, rammstein, oomph!, coldplay, system of a down, pa tud slon in sadež, če se mi paše poglablat v tista besedila :D
searching users signature...
...
not found!

64202 ::

> death metal poslušajo 13,14 letna mularija, ki misl da so tahudi metalci če poslušajo to. Sam sem bil isti

Ne death metal, ampak death lejga. Ce si se pa s prjatli silil poslusat pa kaj ti cem, men je se vedno dobra muzka pa sem 24.
I am NaN, I am a free man!

nicjasno ::

hm... predvsem 80-ta, vcasih pa stuff iz zgodnjih 90-ih in pa 70ta/60ta.

Recimo Inxs, Texas, Cyndi Lauper, Vaya con dios, Dire straits, Sade, Roxette, in pa se en kup drugih, ki jih je prevec da bi nasteval...
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

LeBron James ::

Fantje kaksn metal, rock to je samo nažiganje to ni muska (saj zame, pa brez zamere) uglavnem recm vn lahko sam da je 2Pac najvecji car

OldSkul ::

nicjasno isto jst.:)

Zheegec ::

Fantje kaksn metal, rock to je samo nažiganje to ni muska (saj zame, pa brez zamere) uglavnem recm vn lahko sam da je 2Pac najvecji car

Potem še nisi kakšne Metallice poslušal. Povdarek je na dobrih besedilih, pa seveda čistih riffih (kaj je sploh riff po slovensko?) - nekateri komadi so zelo kompleksni pa dolgi... v glavnem - bolje kot samovšečni reperji >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

OldSkul ::

lol rock ni samo nažiganje. Od kje vam te ideje. Drugače riff v angleščini pomeni refren.

Zheegec ::

Ahaaa, tega se nisem spomnil :D
Drugače pa res, bolje metal, kot pa repanje, kjer imaš skoraj skozi isti beat, pa glasbo, samo nekdo naklada cel komad, ponavadi poln samohvale...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Matej_K ::

Drugače pa res, bolje rap, kot pa metal, kjer imaš skoraj skozi nažiganje kitare, pa glasbo, samo nekdo se dere cel komad, ponavadi tja v tri dni...:D
... .. .

Backup22 ::

Dream Theater, Edguy, Iced Earth, Dream Evil, Children of Bodom, Strung Out, Therion, Killswitch Engage, Chiamira, Unearth, Prospect...

Uf pozabil sem Opeth, Queen, KISS, Maidne, Symphony X, Tool, Masterplan, klasika... etc
//

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Backup22 ()

Zheegec ::

ponavadi tja v tri dni...:D

Lyrics
Lyrics
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kopriwa ::

dej mal razmislte, kaj je glasba in kaj pomeni človeku. Okus za glasbo je čist subjektivn. Pač jst ne morm poslušat nekega metala, punka, ampak razumem da je to nekomu všeč. Tko kot razumem da je nekomu techno čist nekam tja v tri krasne. Zato tiste izjave, to je čist bedn, ta muska nima pomena or whatever, spustite...
Lohka pa poveste kaj vas recimo pri kakšni zvrsti privlači...

Microsoft ::

Jst pa poslusam vecinima Trance in sorodne stvari. Ce bi ze izbral naj izvajalca, bi to bil DJ Tiësto.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

DavidJ ::

AC/DC, Led Zeppelin, Guns 'N' Roses, Aerosmith, U2, Queen, Nirvana, Apocalyptica in sorodno.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

LeBron James ::

Vidm da je tuki resvelik metalcev pa rockerjev, res je da ma vsak svoj okus enim stvar sede enim ne, sej tko je tud prov.

To o besedili pa vseen mislm da so v rapu odst bolsa besedila, ker se pr rocku al pa metalu sploh ne slis nc>:D

Beat pr rapu se res ponavla amapak, ampak ne mi zdej rect da je pr rocku pa metalu skoz drgac, prosm vas.

OwcA ::

Roko na srce, so obojna besedila precej uboga, tako stilistično kot slogovno. Po svoje to niti ni presunljivo, glede na to, da povečini nastanejo pod peresi ljudji z, v najboljšem primeru, srednješolsko izobrazbo. Tudi muze imajo svoje limite. ;)

P.S. preden skočite po meni, tudi sam poslušam punk in metal, ampak sem že zdavnaj ugotovil, da se ni vredno pogljabljati v besedila, ti ostane le slab priokus.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zheegec ::

Prepiramo se lahko še v neskončnost, tudi če primerjamo ena besedila (recimo jaz bi poudaril staro Metallico in System Of A Down) in druga ne bomo prišli do zaključka - pač vsakemu svoje :\
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Dr Evil ::

-chris rea
-dire straits
-simple minds
-duran duran
-michael jackson (thriller,bad)
-willson philips
-leeljoamais(slovenski):D
-billy joel
-daft punk
-eric clapton
-foreigner
-simply red
-mariah carey
-toto
včasih U2 in the corrs

vse kar je kvalitetna "udobna" glasba s pozitivno energijo.

ShowDown ::

punk
Niet!
:D

1337 80'/ ::

Guns N' Roses, Metallica, Nirvana, ACDC, Dire Straits, Pink Floyd, Cranberries, Depeche Mode, Led Zeppelin, Children of Bodom in še kaj bi se našlo:D
No one lives forever...

M323SBA ::

Kakšna beda, to prepiranje o glasbi. Vsak posluša, kar mu paše.

Vsem zagretim Metallica fanom pa naslednje - člani Metallice so v glasbenem pomenu popolni butci. Ko so se pripravljali na znameniti koncert s simfoničnim orkestrom, le-temu - zaradi pomanjkanja teoritčne glasbene osnove - niso mogli pojasniti, kaj točno igrajo pri določenem komadu. James je kar pavšalno kazal prijeme na kitari, ki jih uporablja pri določenem delu komada.

Dobra glasba je zame tista, ki je samodržna in se ne trži pod neumnimi marketinškimi zankami. Vsaka struja to izkorišča na svoj način - metalci s tega aspekta, kdo bo naredil bolj temačno, bolj brutalno in čimbolj low-sound-quality ploščo, štromarji pa spet tako, kdo bo imel najbolj izrazite zvočne frekvence nižjih tonov.
Bedarija, skratka. Če želite, me linčajte. Jaz poslušam alternativo - postrokersko in elektronsko. Lahko bi rekel, da poslušam glasbo, katere marsikdo še svoj živi dan ni slišal. In me ne boste kar tako pokosili, še najmanj pa metalci. ;)

64202 ::

> zaradi pomanjkanja teoritčne glasbene osnove

Najbogatejsi/najuspesnejsi ljudje na zemlji so vsi college dropouti. Zanimivo :)
I am NaN, I am a free man!

siegmund ::

Bah, Pink Floyd r0x0rz.
And now for something completely different...

markko ::

Mlade frajle, Alpski kvintet, Ansambel bratov Poljanšek, Alfi Nipič...>:D

Sej ne, zejbavam se

Guns n Roses, Velvet Revolver, Metallica, Shakira, Nirvana, System of a Down, Slipknot, Garotos Podres...
Hasta La Victoria Siempre !

Backup22 ::

O besedilih se je popolnoma brezveze kregat, ker so v vsaki zvrsti dobra in slaba besedila! Npr. pri metalu imajo Opeth besedila na zelo visokem nivoju... Da se o Toolih ne menimo...

M323SBA, se strinjam, ampak Metallica je naredila ogromno! Sploh ni važno, če so glasbeno izobraženi, važno je, da naredijo dobro muziko. Če imajo izobrazbo - toliko bolje! Nightwishi imajo koncane akademije in so zaradi tega boljši od ostalih? Ne in nikoli ne bojo! Glasbenika ne naredi njegova izobrazba, ampak njegova duša.

Naslov teme je: "Kero Muzko Poslušate???", ne pa razprava o bednih :D
//

waLkeR^! ::

Linkin Park, Limp Bizkit :D , AC-DC, Eminem, Gwen Steffani, Feeder, Atomik Harmonik, Crazy Frog, Spineshank, Rob Zombie, Crazy Town, Danzel, Daddy Yanke, Drowning Pool, Gorilazz, Fronda, Kool Savas & Azad ...
Don't annoy me. I can be really really strange.

Poldy ::

Bom tako rekel... v vsaki zvrsti glasbe se najdejo mojstri kot tudi popolni amaterji. In problem je v tem, da je amaterjev precej več kot mojstrov, tako da kar težko najdeš dobre skupine - še pri teh je ponavadi dober le komad ali dva. Največja napaka je ta, da rečeš recimo "jst pa poslušam metallico" in se potem siliš tudi s komadi, ki sploh niso dobri.

Za moj okus dobri komadi:

Iced Earth - Dante's Inferno (metal)
Glenn Tipton - Baptism Of Fire (tega poslušam na avtocesti)
Recoil - Luscious Apparatus:D (elektro ambient)
Opeth - Face Of Melinda (akustične kitare)
Gandalf Murphy/The Slambovian Circus Of Dreams - A Good Thief Tips His Hat (temačni folk?)
Še veliko jih je, se trenutno samo teh spomnim.

Recimo "Gandalf Murphy/The Slambovian Circus Of Dreams" skupina mi sploh ni všeč, amak komad ki sem ga omenil je pa super...

No pa da nisem preveč offtopic - najboljša skupina je... mmmmm.... no ja, največ sem poslušal Theatre Of Tragedy - z izjemo zadnjih 2h albumov.

Aja, pa death metal imajo tudi dobra besedila. :D

Kami ::

Agropop, pop design, čuki, mile kitić, plavi orkestar sami dobre skupine/izvalaci :)

nicjasno ::

Dr. Evil : Ja, tudi tole. Zelo dobra izbira.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Keyser Soze ::

Trenutno... Black Eyed Peas - Don't Lie

Drugače... Vse kar lepo sede v ušesa in mi pomaga, da spustim svojo dušo na pašo... Sej to je najbolj važno pri muziki.

R&B največ.

Gwanaroth ::

Roko na srce, so obojna besedila precej uboga, tako stilistično kot slogovno. Po svoje to niti ni presunljivo, glede na to, da povečini nastanejo pod peresi ljudji z, v najboljšem primeru, srednješolsko izobrazbo. Tudi muze imajo svoje limite.


The song that sings as the wind as storm It hurts the soul, it takes my heart away Was our lands given up surrendered to the foe? Was our kin exterminated extirpated? Our noble ancestors lived by the laws of the gods Is the true faith of fathers now forgotten? But I do believe the new era of swords shall arise While we suffer our enemies would laugh By blood, by honour, by revenge, by force I swear we shall put an end to it The clang of breaking chains is the new era of swords Z.O.G. rules among the nations The world is full of falsity and lies, they buy all the world, That do belong to higher race They march across the lands That do belong to us, they preach eternal peace But they prepare for war, for war without honour For war without rules Where honest swords do not sing their song But stabs in back are welcomed more Our race has risen up towards the sky Has reached the very depth of seas But no one cares about it anymore For the degenerates took laurels and rule Gods fathers wake up from your sleep Now we shall sharpen our old and rusted swords No matter if we'll die in the flames of fight We shall not surrenders our fatherlands But I do believe new era of the swords shall rise The deeds of fathers still live in our veins By blood, by honour By revenge, by force I swear our kin shall not die The clang of breaking chains is the new era of swords [Z.O.G. stands for "Zionist Occupied Government"]


Srednješolsko?

perci: kako lahko poslušaš punk in metal ? :>
Lights often keep secret hypnosis..

mzidy ::

BALKAN ROX!!!

OwcA ::

1) rekel sem povečini

2) ja, tole tvoje je dober primer "srednješolskega", se strinjam

3) nisem preci ;)

4) poslušam lahko zato ker počnem točno to, poslušam, ne živim
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Trubadur ::

Uf vse kar se spomnim :)
Metallica, Iron Maiden, Motorhead, Bad religion, NOFX, Elvis Jackson (CARJI!), disco muzika iz 70ih (zakon) and so on so on.

Ne vem ne da se mi naštevat, poslušam vse kar gre v ušesa. Zadnje čase večinoma Elvise, ker so res zame the best band v sloveniji in se lahko sddh skrije :)
Berite Thomasa!

teoo ::

zadnje čase se vrtijo predvsem:
goldfrapp - supernatural
rolling stones - a bigger bang
tanov od CoB8-)
odkril sem Autechre (nekaj v stilu aphex twin) in ugotovu da sekajo
breaking benjamin
weezer


priporočam pa fanj pluggin za winamp: www.last.fm instalira ti popolnoma nemoteč programčič, ki ti vodi statistiko kaj si poslušal in dela evidenco na strani. potem te pa poveže s podobno poslušajočimi. Na ta način se da odkriti precej dobre glasbe.

evo tukaj je moj profil
defying gravity

SebaR ::

For me same as Microsoft. Pa dodal bi še Davida Moralesa :)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj poslušaš? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
625505 (3767) ShowDown
»

Kaj poslušate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
876772 (4231) Slamca
»

Muska stuf

Oddelek: Sedem umetnosti
352146 (1692) DimmniBurek
»

Metal (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5611274 (10397) icek
»

the best BANND*s (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596153 (5467) webcreator

Več podobnih tem