» »

Koliko denarcev za svoje delo

Koliko denarcev za svoje delo

Andor ::

Skratka. Priliko imam delat kot vzdrževalec računalnikov pa tudi omrežja (cca 20 enot). Skrbel naj bi za nemoteno delovanje strojne in programske opreme, kar pomeni: nalaganje in konfiguracija programja, odpravljanje problemov v operacijskih sistemih in v office zbirki, inštalacija kartic itd.
Zdaj me pa zanima, koliko je to delo vredno po urni postavki oz. koliko dobi kdo izmed vas, ki opravlja podobno delo al pa servisiranje računal.
Da bom vedel koliko računati oz. če se splača;)
---Never send a monkey to do a man\'s job---

ABX ::

Če nimaš izkušenj med 80k in 200k.
Pozneje pa med 200k in 400k.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Andor ::

Izkušenj imam že kar nekaj. Samo to ni stalen job ampak bolj kot ena pomoč, tako po urah. Pa me zdaj zanima, koliko stane ena taka ura asistence.
---Never send a monkey to do a man\'s job---

ABX ::

Spet odvisno za kako delo in koliko je znano tvoje ime. Potem je tu še odvisno če si študent, s.p ali d.o.o.

Glede na to da je mreža zelo majhna (če se jim gre za kako posebno varovanje podatkov cena gre gor 2x/3x) bo 1.000 Sit neto normalna cena.



Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ToniT ::

Sicer ne vem, ampak mislim, da je ABX eno ničlo premalo napisal. Jaz za 1000 SIT na uro še telefona ne dvignem. Sicer pa si poglej referenčni cenik Združenja za informatiko in telekomunikacije pri GZS. Stran združenja je pa tukaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vozniška - koliko približno stane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637375 (3525) stock
»

Koliko naj računam za stran

Oddelek: Izdelava spletišč
323632 (2453) DiTi
»

Približna cena izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
997623 (5586) JanezekNovak
»

Je cena res previsoka?

Oddelek: Izdelava spletišč
342170 (1496) garg
»

Kateri avto do 200k?

Oddelek: Loža
492442 (1833) krneki0001

Več podobnih tem