» »

Mini CD predvajalnik

Mini CD predvajalnik

Meto ::

Zanima me, kje bi ga lahko kupil v ljubljani, pa še okvirno ceno bi rad zvedel


LP Meto

CaqKa ::

najprej nam razloži kaj to sploh je
če je to cd predvajalnik ki sprejema samo 8cm plošče, potem vem za mp3 playerje ki jih prodajajo v comtronu in powerplusu, ki bi morali prav tako prepoznat običajn cd posnet v audio formatu.

Meto ::

ja, to je navaden cd-predvajalnik, ki sprejema sam 8 cm cd-je, s tem, da bi bral še avdio.

Meto ::

no, brat mora avdio in mp3

ghostkop ::

INNO AX CD3 PORTABLE 8cm-dobiš ga v Mlacomu za 16k. Sam mal upraš okol kako se obnese. Frendu čist zadostuje, sam folk prau da je zvok ob višjih glasnostih zanič

CaqKa ::

iskra ::

Baje da ta INNO AX ni prevč dobra zadeva ... je že blo na forumu. Kaki bolši, recimo od panasonica in podobnih firm pa so kr čez 30k in je spet vprašanje $€ ...

Jebiveter ::

Tale Inno AX CD3 zgleda zelo zanimivo. Zelo se nagibam k nakupu. Zanimajo pa me prakticne izkusnje...

Ali ima kdo tole "stvarco" v lasti? Kako se kaj obnese pri VBR fajlih? Kaj pa kvaliteta izdelave naprave in remote-a? (zelo ceneno ali dokaj v redu)... ipd.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

iskra ::

Jebiveter ::

@iskra: tnx! Nekako se ze nagibam k nakupu.

BTW: pred kakim letom je bla ena tema o 8cm CD-RW. Glede na "zakljucek" tiste teme se je te rwje dobilo v Conradu. Ali je se vedno tako? Ali se mogoce v kaki drugi firmi dobi MiniCD-RW?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

CaqKa ::

smartbuye so imeli v comtronu kolko se spomnim.. samo smartbuya ne kupim več.

jerry2000 ::

Inno - Prevelik, preslab zvok ima, ni vreen denarja, sem ga vrnil čez nekaj dni. Kupil sem Philips Pocket Expanium, je 50% manjši, res majhen, ni plastik fantastik, špila naglas in vse. Edino cena je 260 EURO.

J

Jebiveter ::

Damn! Meni so pa pokvarjenega poslali!! ;(( :'(

Al je kaksna posebna procedura za ga prvic prizgat?

PS: Sm zmeru out voltazo na napajalcu in ugotovu, da je 2x previsoka! (namesto 4.5 je 9.8V!!!!8-O ) a je to normalno?!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

iso2000 ::

Jaz imam pa Aiwo XP-Z3 in sem zelo zelo zadovoljen. Več se mi ne da pisat. Samo cena je visoka...
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony Ericsson T610 in IR

Oddelek: Mobilne tehnologije
101137 (1027) ||_^_||
»

oglas ki LAŽE (najcenejši dvd pekač - kao)

Oddelek: Kaj kupiti
61296 (1068) Caligula
»

radeon 9600 pro 256M

Oddelek: Pomoč in nasveti
14816 (671) morphling1
»

cd-rw

Oddelek: Strojna oprema
301999 (1397) tx-z
»

Kateri DVD zapisovalnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
61210 (1109) Wolverine

Več podobnih tem