» »

Chiligreen prenosnik

Chiligreen prenosnik

paradoxxx ::

Kaj mislite o tem prenosniku?

http://www.chiligreen.com/shop/produkte...

Ali se ga splača kupiti? v avstriji seveda

Eru ::

NE, pojdi raje na počitnice.

paradoxxx ::

A bi lohk razložu zakaj NE, šele pol bom šov na počitnice!

Eru ::

Jah, zakaj pa rabiš prenosnika?

paradoxxx ::

Rabim ga za vse mogoče stvari, pa čim boljšega da ga bom imel za dolg.

mtosev ::

Toti je tudi ok. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

paradoxxx ::

Sam če pogledaš je un dosti bolši pa še ene 20 jurjov je dražji.
Kaj je bolše:
-pekač dvd
-grafična
-disk
-zvočna 7.1
-...

AnWar ::

Eru:
Vidim da, so eni nevosljivi, in ne privoscijo imeti prenosnika;( .......mogoce pa ima dovolj denarja za prenosnika in za pocitnice:D

paradoxxx:
Jst ti priporocam, kar ti je mtosev (dell). Ker jst ne poznam firme chiligreen, poznam pa firmo dell in si lahko 100% da ti gne bo zal, saj so kvalitetni prenosniki, mogoce pa ti kdo lahko pove ki ima (prenosnik chiligreen) res je,da je boljsa konfiguracija od dell-a ampak kvaliteta in znamka je pa drugac. Jst ce bi kupuval bi kupil dell-a, sicer je pa tvoja odlocitev.

Lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

mitjaje ::

paradoxxx oh ježeš nadi :D :D :D

Preberi malo teme nazaj. Za te denar, si kupi raje kvalitetno firmo.

Ker vidim da gledaš samo ne karakteristike, potem ti priporočam kakšen acer TM (ima čisto vse + dobro baterijo + dobra firma - čez ta prenosnik še nisem slišal komentarjev!!)

Kar pa se tiče chiligreen, pa ti samo povem, da poglej tronenote penosnike, pa povej če opaziš kakšno razliko (ohišje). Vglavnem firma je no-name, like : Prestigio, solonote, tronnote, gericom ( no malenkost boljši je od vseh teh, mislim gericom) ....

ti dam par linkov:

Acer - predlagam ti to!

ostalo ponudbo poglej sam: link
www.ultrasplet.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitjaje ()

Eru ::

DJ vidm da hitr oceniš ljudi :\ Nisem nevoščljiv mu pa priporočam da namesto laptopa gre na počitnice ali na potovanje. Vprašal sem zakaj ga rabi. da bi povedal kakega rabi, noben nerabi laptopa ta vse. In večina ljudi ki si kupi laptopa opazi da ga sploh nerabo oziroma ga uporablja kot navaden PC. Glede uporabnosti je pa bolje kupiti 2x normalnega kot pa enega super pa kao za dolg. Ko boš start se ne boš spominjal laptopa dobrih počitnic oz potovanja pa se boš :D

PS Lahko bi že popravl te smilije v operi

AnWar ::

Eru:

NE, pojdi raje na počitnice. (kakor vidim ta NE je bilo zelo odlocno ne kupit!)j
jah, zakaj pa rabiš prenosnika? To je bilo kakor tezka izjava, jah za kaj pa ti vseeno rabis prenosnika. To je moje mnenje. Ce si pa mislil drugace, se pa iskreno opravicujem. Pa mogoce ima paradoxxx dovolj denarja za prenosnika+pocitnice na to pa nisi pomislil? Na forumu je treba ljude-em pomagat,ne pa govorit kaj naj naredi z denarjem.Ce se je odlocil za prenosnika, naj tudi to bo,

paradoxx:

Se en prenosnik ti mocno odsvetujem gericom, imel sem ga in sem imel zelo slabe izkusnje z njim, sicer si lahko preberes teme na forumu o njem,

Lp David

Ps: ne uporabljam opere.
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

paradoxxx ::

Ja sm zdele že pol foruma prebral pa vidm da je najbolša izbira za tak dnar kupt Prestigo al pa Tronote. mogoče tud Solonote.

Bom še mal pogledu.

mitjaje ::

paradox:

Povej zakaj bi rabil prenosnika ali pa povej kakšno konfiguracijo bi imel in seveda cenovno omejitev, pa se bom potrudil ti naj enega primernega za tebe!! Povej še, če mogoče gledaš na opicjo iz tujine, preko kakšne pošte ali kaj podobnega.

LP
www.ultrasplet.net

paradoxxx ::

Konfiguracija: -pentium M centrino (1,6 GHZ<
-čimbolša grafična(radeon x700 ali kej podobnga, menda obstaja že prenosnik z radeonom x800)
-512 Mb rama
-zvočna 5.1
-bluetooth, iR
-dvd pekač.

Možnost za nakup iz tujine seveda obstaja.

Pa raj bi kkšno no-name firmo, ker je potem zadeva cenejš.

mtosev ::

Gremo upat da boš dobo vredi prenosnika, ker je pri no name vedno loterija kvaliteta izdelave. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mitjaje ::

link1
link 2
link 3
link 4
link 5
link 6
link 7
link 8
link 9
link 10
link 11
link 12
link 13
link 14
link 15
link x700
link Rolan SLO (MB)

recimo kaj tekega?! :D :D

ps; ker si očitno neki frik z igranjem igerc in bi imel prenosnika za namizni računalnik, ti predlagam raje kakšen p4 ali AMD 64.
ps2: Če pa hočeš imet centrino, pa vse najobljše noternajboljše, razen seveda ohišja, tipkovnice in sledilne ploščice - no name firmo, potem vzemi zadnjega Prestigiota iz rolana, drugje po sloveniji se prodaja po 360-400 k SIT

ps3: Ati mobility radeon x800 pro: cena: od 400 USD dalje, pa si dokupi a ne :D :D
link (3 modeli z x800):D
LP
www.ultrasplet.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitjaje ()

Eru ::

DJ Saj je on vprašal če se splača, se pač ne. Drugač pa mogoče ima denar za to in to... Potem naj gre raje na daljše počitnice =)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšen LCD za avto cad,internet in XBOX360?

Oddelek: Kaj kupiti
91312 (1142) drejc
»

Dual core prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706733 (4717) _marko
»

strežnik

Oddelek: Kaj kupiti
171250 (932) Zheegec
»

Prosim za mnenja o dotičnem prenosniku

Oddelek: Kaj kupiti
171424 (1115) NjamNjam
»

Prenosni MP3 predvajalniki - usb ključ

Oddelek: Kaj kupiti
111934 (1730) Caligula

Več podobnih tem