» »

zagon programa windows

zagon programa windows

aet ::

a mi lahko kdo pove zakaj se mi windows zaganja skor 10min in kako to popravm
frtajbar kapa

chlovechek ::

Huh, moznih razlogov je precej ... Slab racunalnik, prevec programov ki se nalagajo ob zagonu, nepotrebni servici, virusi, add-ware, crvi, ......

Spisek moznega je kr dolg ...

aet ::

virusov naj nebi imel ker sem ga formatiral. rečunalnik je bil na servisu ker sem zamenjal procesor pa mi je serviser reku da moram disk spucat pol naj bi pa to delovalo sam jz ne vem kako naj ga spucam
frtajbar kapa

gfighter ::

Malo več podatkov daj, pa bo. Npr, kakšen računalnik maš, koliko imaš zaseden disk, kateri programi se ti zaganjajo od začetka itd.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Gundolf ::

Saj samo formatiranje že dovolj 'spuca' disk, da kaj več ne rabiš.

jjjjjjj ::

ja, pocasen rac., mogoce kazaa (meni se je zgodilo podobno, kazaa šuk ven in vse je delalo), prevec programov, prezaseden disk (racunalnik nima kam pisat svoje), mogoce ti pa tudi kaj sam pove, ...

aet ::

mam 2600 Sempron, 512 RAM-a, Maxtor 40GB, GeForce 2 64 RAM-a in mislm da bi to mglo bit dost močno da windowse normalno požene
frtajbar kapa

gfighter ::

Še enkrat windowse naloži pa daj full format, pa če potem ne bo v redu, imaš problem. Pa s tem boš prav gotovo dovolj "spucal" disk.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

zmn ::

pomoje maš poškodvan disk! probi program drobnić & burazer

hunter01 ::

Privošči svojemu računalinku kaj boljšega pa kupi novi disk enih 160 GB. >:D >:D >:D

aet ::

na servisu mi je reku da moram u dosu spucat disk, k naj bi mel ful ene svinarije gor k naj bi ostala gor po formateranju.
zdej me pa zanima iz čem jz to spucam
frtajbar kapa

neo977 ::

na servisu mi je reku da moram u dosu spucat disk, k naj bi mel ful ene svinarije gor k naj bi ostala gor po formateranju


to ti je serviser reko? hm... 2 moznosti, al ga nisi dobro razumel, al pa nima pojma kaj govori... bistvo formatiranja je da NIC ne ostane gor...

hunter01 ::

Glede formatiranja ni glih zmerej tak!!!!
En kolega je dobu virus k se ga tudi s samim formatiranjem ni dali izbrisati! Izbrisal ga je tako da je dal format..in ko je bilo na 99% je moral vzet baterijo ven iz plate i po resetu formatirat se nekrat!!! Vendar mislim da v tem primeru ni tako hudo...ali pa'?

rojc ::

hm... po moje, da bo tale tvoja kišta počas za v kanto. Je pa kr kriza ja, če se ti windowsi zaganjajo 10 min pol se ti pa še lučka za airbag prižge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rojc ()

zmn ::

bravo rojc!disk ma unicn, ce ga pa vsak tedn formatera!a je to mozn d se disk unic zrd tega!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj naredi računalničar ko daš "očistit" računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
427455 (5401) b3D_950
»

Pomotoma formatiran disk-kako rešiti podatke?!?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
205539 (4970) bluefish
»

Nalepka overclock

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
282258 (1671) sirotka
»

Kako pa vi vzdržujete računalnik

Oddelek: Strojna oprema
281950 (1281) Tomay
»

Radeon 9600 PRO "DIED" ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
574014 (3176) Boki_

Več podobnih tem