» »

TV Tuner

TV Tuner

1
2
»

SebaR ::

res?kul to...>:D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

ZiPeK ::

ZiPeK ::

Spet jest! Kak ste kej? :) Sam še to. Hehe.

Kakšna je v bistvu sploh razlika med TV2000 XP deluxe in expert? V ceni je 2k. Sej gledam na njihovi strani pa nič kej posebnega ne piše. Razn, da ma expert stereo zvok al kaj pa mogoč še kakšna malenkost. V glavnem, za mene, ko bom večinoma sam gledu, redkokdaj kej snemu, neke napredne funkcije me niti ne zanimajo, glavno je da je dobra kvaliteta slike(meu bom kablsko), je čist dovolj deluxe ne? Ajde

SebaR ::

razlika je v Video ASC iz 8ih na 10 bit, kot si verjetno opazil. mislim da se to pozna pri kvaliteti slike in šumu v sliki, ima tudi večjo resolucijo slike to je 768X576.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

ZiPeK ::

Ma sej bi vzel experta takoj, sam me še zmeri muči to, da ne dela z uICE. Ma kdo tukaj kdo PCTV stereo? Za tega ne vem, če 100% podira. Če ga, bi tut o tem razmišlju. Ajde

tec ::

Lifeview software sux..big time. Sem imel eno starejso verzijo kartice, pa sem par let zajemal lahko samo v 352px. Sama kartica je ze ok, sam moras soft zamenjat, za zajemanje. Pred kratkim sem nabavil eno za cca 7k...pa je se slabsa. Sedaj cakam pctvpro, ki sem jo pri kolegu testiral in se mi kar dopade.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507070 (5137) Tiash
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918923 (11963) Izi
»

TV Tuner - TV Kartica! Katera je najbolša!

Oddelek: Kaj kupiti
172360 (1882) nadzorni
»

Nakup TV tunerja

Oddelek: Kaj kupiti
372125 (1486) zdravc
»

Tv kartica!

Oddelek: Kaj kupiti
242196 (1763) toni22

Več podobnih tem