» »

Postavil SNEŽAKA in grozi tožba

Postavil SNEŽAKA in grozi tožba

«
1
2

misso ::

V soboto ko je bil dober sneg za narediti snežaka sem se spravil delat snežaka:D . Res da sem naredil 2,5m do 3m visokega in okoli 1.5 širokega. Pol pa dones pride fotr od lasnika spodnega prostora(noben neživi tam, 1 na mesec pride gor, ali pa še to ne). da bo tožil ker snežak ovira pogled skozi okno ;( . Snežak je odmakjen od bajte okol 3m. Ima pa tudi neoviran dostop to vrat iz avtomobilom. Pa še to lansko leto je tudi na podobnem mestu stal. Ali bo kej pomagal če slikam sneg ki je bil samo 1 vožen po njemu zaradi dokazila da on ni nikoli bil v tem času gor.
Ga imamo okoli 30 centimov in še kaj povrhu
Prosim za pomoč naši pravniki.

zlabo ::

Jaaa wlada nooo, sej to ne morš verjet8-O 8-O 8-O 8-O
Pa kaj je ta človk prizadet al kaj?

Ma dej, sej pomojem te ne bo šel tožit zarad enga snežaka, to so gobci ki znajo sam govort....

Jaz vem da nebi hotu met tazga človeka za soseda.

LP, zlabo

TheJack ::

Pojdi do človeka, poglej ga globoko v oči in mu reci: ''Ti kar toži!''

misso ::

Še dobr da me ni bilo doma ker bi šel po skirco v drvarnico. Zjutraj grem direkno v bife tam kjer zmerom visi pa mu bom pred pričam vse povedal kam naj gre, pa če me bo pa tožil ga bom pa v njegovi pojstli fen**** če me bo za te besede tožil.

Alexius Heristalski ::

Ej, umiri se!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Tilen ::

Jaz bi ga vprasal ce bosta skup nardila se enga snezaka za pred drugo okno. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bergers ::

Ma idi pa mu povej svoje temu bedaku zarukanemo:)
Bergi

flipflop ::

Pust ga pri miru pa mu ne neki grozit bo še slabše, te bo res mel za kaj tožit. :\

egomez ::

To pa je smola, imeti takega soseda:(

Nisem ravno pravnik, toda mislim, da se bi mu bolj smejali, kot pa da bi mu odobrili tožbo. Če pa mu greš izrečt tiste besede, pa lahko res kaj iztoži.

misso ::

Sej bom še 1 postavil, samo da sneg rata malo bol južen bo bil še večji ampak od bajte 20 do 25 metru odmakjen pa naj se jebe.

P.S. Nikoli nisem bil baraba ampak te to pripravijo dobri sosedje :D da rataš baraba

Dman ::

Misso: predlagam, da se umiriš. Sosed naj te kar toži, če hoče - ga bodo že stroški sodnega postopka izučili, da naj se ne dela norca iz sodišča.
Kam pa je gledal iz okna (ali je bilo tam čez kaj posebno lepega), ali mu močno zmanjšuje svetlobo v stanovanju?

misso ::

Ta stran bajte je na senčni legi. Snežak neprevprecuje svetlobe v okno. Drugače se pa vidi po okolici kraj. Ma 1.5m na levo stran vrata oz na desno ma še 1 oken. Drugače pa neben notri ne stanuje.

pa še to dones smo 1 tožbo zgubili pa se je malo opogumil.

Vesoljc ::

hehe, kolega sta lani na vrhu lokalnega hriba postavila snežaka, tokrat v obliki tiča. se je vsaj pol kilometra daleč videl :D

drugo noč, se mi zdi, so ga podrli. zgleda jim moderna umetnost ni bila všečna...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

bluefish ::

čudno, da se da ljudekom na kazenskem ubadat s tem.

Dman ::

Saj to ni kaznivo dejanje, zato ni na kazenskem. To bi bila civilna tožba, recimo na motenje posesti ali na odstranitev snežaka:8) .

Očitno že imate medsosedsko zgodovino... V teh primerih svetujem zmernejše ravnanje ;)

gzibret ::

Kar naj gre tožit. Bo vsaj malo smeha na sodišču.
Vse je za neki dobr!

polde66 ::

za take stvari te pač ne more tožit.
Upoštevati pa moraš eno stvar: V času ko ste delali snežaka je bila polna luna, in seveda to vpliva na posamezne ljudi zelo močno, tako da so njihova dejanja včasih zelo nerazumljva.
Ne sekiraj se preveč hehehehe.
polde

boych ::

Svašta!

Mogoče pa ga je strah, da ga bo snežak napadel ali še hujše pojedel!:D
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Tilen ::

Mogoce se boji, da jih okrade? 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

madmitch ::

Naj toži, na vrsto boš prišel daleč po snežakovi prerani smrti, takrat pa naj tvoj odvetnik zahteva materialne dokaze >:D.
Sicer pa bo taka tožba, kljub neizmerni abotnosti naših sodišč, ovržena. On pa bo vseeno imel kar nekaj stroškov.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

kripli ::

Kul...po moje pusti snežaka tako kot je, saj bo "problem" tako ali tako sam izginil...če ne prej poleti...

Tilen ::

lol, samo res. Krivec bo itak "odšel" preden bo sodba koncana. Haha.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gwanaroth ::

Ne bodi otrok, bodi pameten, pametnejši popusti. Podri snežaka in živi v miru.
Lights often keep secret hypnosis..

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Jaz ga 100% nebi.! Bo on hodil 1x na leto gledat pa mi pamet solil. ;(( 1x ko jih nebi blo doma bi pocakal onega ki pluzi in mu rekel naj mu sneg potisne gor do oken, ker drugje pac nebi blo prostora za sneg kot tam, kao.. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ferdo ::

misso, si predstavljam, da si zelo zaskrbljen, po drugi strani ti je pa čist ravno. Naj ti bo čist ravno.
Ljudje so pač ljudje, in radi uživajo, če imajo nadzor ali če vidijo, da se jih kdo ustraši. Bodi mrtvo hladen, in z nasmeški sprejmi to, drugega zdravila ni.

JE pa res, de človek, če ti kaj takega reče, nima poštimano v podstrešju "v svoji glavi". Z nekimi banalnimi grožnjami po tožbi, pa tudi če je tako smešna kot ta, ne more pametnega človeka zastrahovat, lahko tiste, ki se temu ne morejo upreti.
Omenil si, da ste zgubili tožbo, in da ga je to najbrš opogumilo. Mislim, da bi moral glede tega malo več povedat, ker sumim, da je pod kamenčkom nekaj večjega.

No pa lep pozdrav

PS: glede na to, kako si ti to opisal, sklepam, da se za prazen nič bojiš, dokler mi ne poveš kakšna je vsebina uzgubljene tožbe sem tega mišlenja.
PPS: če je s to izgubljeno tožbo povezan ta problematični sosed, mislim, da bi bil potem lahko tako pogumen:)

ferdo ::

Še 1x sem bol počasi prebral, kaj si napisal..

Snežaka si naredil, je pač zima, in to so otroške radosti, tudi za malo starejše.
Ti mu lepo reci, če bo ON načel pogovor...: Če vas moti, ga podrite, ali pa počakite na močno sonce.
Fajn je če maš takrat koga zraven in zadeva je končana.
Snežak jabolko spora? kje živimo?!, ta sosed se ne razume preveč dobro z vami....

Mesto snežaka najbrš ni na nikogaršnji zemlji in če ne moti lastnika tega zemljišča potem je vse OK, reči sosedu, da se naj obrne na kako inštitucijo, al pa na HAnžka, ker mi sneženi mož kvari pogled, da bo pa ljudi ustrahoval z tožbo, KAJ ga kdo jemlje resno? dej-dej.. naj gre tožarit folk, se bo že pokazalo, kdo ma bolj prav:)
Imeti moraš zdravo pamet in dobro logiko, in do takih skrbi ne more pridet!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

gzibret ::

> Ne bodi otrok, bodi pameten, pametnejši popusti. Podri snežaka in živi v miru.

Brezveze, da mu pri takih bedarijah popuščaš. Taki ljudje nimajo vse pošlihtan v glavi in če odpraviš eno stvar, ki ga moti, bo našel pa drugo in še z večjim veseljem bo težil. Na koncu take ljudi moti, če kihneš premalo diskretno ali pa če dihaš proti njegovim vratom ali oknu.

Sicer pa, če ga snežak res tako moti, naj ga sam podre. Ne rabi več kot 2 minuti. Če grozi s tožbo zaradi tega, pol je bolan. Kar naj toži!

Mi smo imeli (oziroma še vedno imamo) soseda, ki je vsake pol leta nekoga tožill. Enega je tožil, ker je delal fasado za 1. maja, drugega je tožil, ker mu ni pustl voziti avto čez njegovo travo (čeprav ima asfaltirano cesto do bajte), tretjega je tožil, ker se mu je pes posral na njegovi travi, nas je tožil, ker imamo 20 cm visoko škarpo preblizu ceste, čeprav se po tej cesti on sploh ne fura, ko smo pobirali za asfalt, nas je vse tožil (sedaj v celem naselju ni asfalta le ob njegovi bajti) itd... Kaj je pomagalo? Dva sta ga enkrat pričakala in ga malo "nabila". Od takrat dalje je mir.

Aja, pa še neki. Nikoli ni nič iztožil. Saj ga na sodišču sploh niso več jemali resno.
Vse je za neki dobr!

misso ::

Sej k toži toliko butasto da nemoreš verjeti. Najbol neverjetno pa je da ga na sodišču celo verjamejo. Toži nas za funkcionalno zemlišče 3m okol in okoli bajte pakapol če ga že ima 0.5m ampak to on neve nič, sej drugače pa zmerom preden dobimo pošto(sej veste kako tako modre garve za podpisat) pride malo okol razgrajat. 1 je bil v našem prostoru pa policaji niso nič naredli.

citeram

gzibret

Dva sta ga enkrat pričakala in ga malo "nabila". Od takrat dalje je mir.

Taka baraba pa še nisem :D na pragu bi mu kako ročni rakomet pustil pa napisu na liste naslednič jo dobiš v rito.

Nikol nisem bil baraba ampak te pa drugi naredijo da to postaneš

nodrim ::

pozanimi se kolk je njegovega zemljišča in nared ograjco par centi stran ... pa ne pustit prstnih odtisov gor :D

pač, kar mu po zakonu pripada mu ne daj, ker drugač se lahko s tem igra in prisili druge (policaje, pravnike, ...), da težijo zraven, ker pač morajo po zakonu ...

za vse ostalo ga pa ignoriraj ... kaj to ste v bloku al v hiši al kako?

DominusSLO ::

Zrihtaj 2 bosanca, da ga prebutasta kot se šika in ko pride iz bolnice problemov ne bo več...>:D
Sej se zafrkavam(mogoče, ker ne vem kaj je v ozadju prejšnjega spora).. Mi pa dvigne pritisk, samo da slišim o takih kretenih...

msms ::

Da bi živel v zda bi blo to nekaj normalnega, pri nas pa se mu lahko samo smeješ, pa ti nič ne more.

Dman ::

Fotografiraj že tega snežaka in ga prilepi v ta post, da bomo lahko vsi precenili, za kakšno bagatelo gre.

Če bo preveč tožaril (neutemeljeno), bi pa lahko zaradi kverulantstva izgubil del poslovne sposobnosti. Potem bi moral za vložitev tožbe dobiti dovoljenje skrbnika ali CSD.:P

Asgard ::

Vpraš soseda če ga slučajno moti snežak ka je lepši od njega :D Drugače pa dvomim de te bo tožil. Pr nas je tud blo leto tako za 1 maj ka smo mel žurko doma. En bednik uleti ka stanuje tako en pet bajt od nas stran , se prav MI > en sosed >od tega sosed > KRETEN in tip prav de nas bo tožil zaradi kršenja javnega reda in miru. Jaz in brat kar solidno nabita se mu pa v glavo reživa. Tip res kliče kepse , sam ka so pršli so šli do njega in jaz nabijem musko. Tip je dobu pol sam položnico za plačat ( kao ka so kepsi pršli brezveze ). Ko sem ga vidu drug dan sem ga mal pojebal de kak pa kej šundr. Me je tip skor udaru. Jebat ga maš prepotentneže. Aja prejšnji dan je pa brat na enga soseda tulu de je Albanc pa take. In drugi dan se mju gre opravičt , ka je bil čista koma in ni vedu kaj dela .... No na koncu sta se ga skupi nabila z viskijem de je blo kar groza. Baje sta požrla cel litr. Mislim ej nekateri se pizdijo brezveze drugi pa jih jebeš pol ti pa dajo še za pit. Tako de tip še enga tiča dej snežaku de ga bo še mal jebal :D :D :D
We hate Duplicators !

roba87 ::

hm ... jas bi tak naredo:
ker je snežak pred njegovim oknom bi mu naredil oči v smeri njegovega okna, tako da ko bi sosed pri oknu ven pogledal bi ga zagledal točno v oči(snežaka) in mu naredil desno roko z izbočenim sredincem.Nato bi mu zataknil en konkreten koren v predelu genitalij in dve kič kugli.Potem bi snežaku naredil še levo roko in mu v roko postavil tablo z napisom "Toži me!" .....
tak nekak bi jas to naredo.

Dman ::

Jaz pa sem se do danes vedno spraševal, kako v življenju pride do takih situacij, da se sosedi med sabo ne morejo in stvar eskalira čez vse meje normale.>:D

misso ::

citeram

...desno roko z izbočenim sredincem...

sej tudi to naredu. Pa še z odo ga zalil tako da se nebo kar tako podru oziroma stopil :D

Slike bom pa prilimal gor

Ziga Dolhar ::

Še enkrat mu boš šel "motit posest"?

Paaaaaametno.

[Sem mislil, da želiš razrešit spor. Se opravičujem.]
https://dolhar.si/

misso ::

Še slikica


msms ::

Pa res ima sredinca, ne moreš verjet. :D

DominusSLO ::

hahahahaa
Ej stari ne me jebat! res sem se nasmejal :D

Lahko bi še narisal puščico na okno, katerega pogled zastira. In mogoče te pa zdej res lahko utemeljeno toži :D

misso ::

Slike ni več gor pa brez zamere

misso ::

Aja pa lanski snežak je bil še pol smešen.

misso ::

....bol smešen

msms ::

Zakaj pa ni več slike, vzrok je?

flipflop ::

Zdaj je že kar je. Sliko si objavil, tako da jo 100% kdo ma na disku...

Drugače pa ne vem zakaj te tako moti, če se enkrat na leto vidite pa še takrat ne morete zdržati brez da bi se tožili :\

Dman ::

Protestiram proti missotovi samocenzuri - zamudil sem sliko;( ... pošlji vsaj na ZS, če že nočeš imeti na forumu...

Tilen ::

JAz bi jo tudi rad videl . >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ziga Dolhar ::

Jah ... hvala bogu za Offline mode ;-).
https://dolhar.si/

Tear_DR0P ::

misso dej dovol ziggi da objavi - bi se radi vsi smejal :)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

roba87 ::

ja misso daj sliko nazaj gor :))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

6 milijard USD vredna tožba proti glasbenim založnikom v Kanadi zaradi - kršenja avto

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
494204 (2699) Bor H
»

Hekanje prometnih znakov

Oddelek: Novice / Zasebnost
245075 (2854) CaqKa
»

Sneži 2008

Oddelek: Loža
462858 (1966) koyotee
»

Pritožba: kvaliteta vs. kvantiteta

Oddelek: Slo-Tech
473371 (1744) T-h-o-r
»

Pa kaj si nor kolko je snega :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
745333 (4130) bodom

Več podobnih tem