» »

WAP dostop do slo-tech.com ne deluje!

WAP dostop do slo-tech.com ne deluje!

Osprey ::

WAP dostop do slo-techa že nekaj časa ne deluje več. Kdaj se lahko nadejamo da boste popravili stvari?

LP

V-i-p ::

GSM res ne spusti zadeve skozi, medtem ko emulator wapa proba nekaj iztisnit iz strani, pa mu več kot tole ne rata:

[čudna napaka]
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

njok ::

Javascript med HTML kodo, tole pa res ni lepo.

V-i-p ::

Res prijazno od tebe Primož, da posegaš v moj post in ga spreminjaš kot se ti zazdi, čeprav nisem kršil nobenega člena pravil. Se spet vidi, da sem imel prav, ko sem govorill da imate toliko proti temi. Da te ni sram, vsaj napisal bi mi lahko zakaj si brisal, ne pa takole zahrbtno. Hvala ;((.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Ziga Dolhar ::

1. Primoz nikoli ne pojasnjuje svojega izbrisa.
2. Kakorkoli, v tvojem postu se je znašel delček izvorne kode Slotecha. Ta že per se NI namenjena javnosti.
https://dolhar.si/

V-i-p ::

Hvala na razlagi Žiga. Če se je videlo nekaj, kar se ne bi smelo je itak prav da je primož pobrisal, ampak glede na to, da se pač bolj malo spoznam na te reči, nisem mogel vedet kaj se in kaj se ne vidi, bi mi primož vsaj povedal lahko. Ne pa da gledam kot tele v nova vrata, kaj za vraga je spet blo, da se mi briše post. No, zdaj vsaj vem. Je pa žalostno, da ti mora to povedat uporabnik s-tja, ker se velecenjenim šefom zdi to odveč...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech WAP?

Oddelek: Slo-Tech
372083 (1289) panja003
»

Informacije o stanju bankomatov po Sloveniji

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
303638 (3638) BSD-jas
»

SMS preko GPRSa

Oddelek: Loža
201983 (1766) Primoz78
»

Admin-Diktatura (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
815217 (3497) Mac
»

Sms novice (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904843 (4014) rc-car

Več podobnih tem