» »

stenski nosilci za računalniške zvočnike?

stenski nosilci za računalniške zvočnike?

lsadar ::

Mene pa zanima, kateri stenski nosilci bi prišli v poštev za moje računalniške zvočnike? Kajti o tem ne vem nič, bi jih pa rad
udobno postavil na steno, kajti na mizi so zelo moteči. Trenutno imam 4.1 sistem od Logitecha(Z-560), a mislim da bo kmalu prišel
Z-5500, ki je 5.1 sistem:D . Nosilci naj bi bili nastavljivi tako po višini kot po širini. Zanima me tudi cena, in kje bi se dalo to nabavit. Soba pa je velika cca 3x5m. Hvala za pomoč.

Še slica zvočnikov...:
; to so tej sateliti. Imajo dve luknji za pršraufat na nosilec.



LP

rsadar ::

Lej tle so eni sm so svinjsko dragi Sony

lsadar ::

stric roky:D te sm že vidu. rad bi kakšne druge...te bi blo itak treba predelat:\

Vantage ::

Jaz sem si dal pri mizarju vrezat črno iverno ploščo debeline 16mm na 15cmx15cm jo obrobit s črnim trakom (cca. 2k sit), kupil 4 nosilce za police (cca. 100 sit po kosu), zvrtal luknje v zid, gor pritrdil male poličke in postavil zvocnike 0:) 0:) 0:) .

BigFoot ::

lsadar, ce mislis nabavit Z-5500 ni problema. Pri teh zvocnikih lahko obrnes stojalo, in potem fiksiras zvocnike direkt na steno.

Drugace pa lahko naredis to kar je predlagal Vantage.

bastadu ::

Tudi pri Z-560 se da stojalo obrniti in jih pritrditi direkt na steno:\

lsadar ::

Že res, da se da pri vseh teh zvočnikih stojalo obrniti in potem ga lahko daš na steno. Ampak zvočnik j e vtem primeru obrnjen naravnost. To je pa problem, ker ga mislim postaviti cca2m visoko na steno. Tukaj se potem zvok zgubi, kajti jaz sedim na stolu, pa sm cca 1m od tal. Tako ,da bi rad nosilce na katere pripopam zvočnike in da so nastavljivi po vseh smereh. Lahko bi dal nardit tud mizarju, ampak potem niso nastavljivi. Lahko pa bi kdo povedu kje dobim vsaj mehanizem za ta podvig, pol pa dam mizarju, pa mi zreže dilce, pa vse kar pride zravn...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup zvočnikov Logitech z906

Oddelek: Zvok in slika
366837 (5785) Skyman
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626909 (14165) psytoma
»

Postavitev 5.1 zvočnikov v prostoru

Oddelek: Zvok in slika
103359 (3204) e_boy
»

Genius ali Logitech 5.1 zvočnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
666703 (5583) boštjan
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658424 (7084) Clone

Več podobnih tem