» »

Problem s črpalko!

Problem s črpalko!

sebek1 ::

Danes sem dobil črpalko, kupil sem rabljeno. In tisti sprednji del ko se cev gor natakne na sprednji strani ne na zgornji je čisto not potisnjen tak da sploh cevi nemreš gor dat probo sem vem potegnit ne gre preveč tudi ne upam potegnit, da ne bi kaj zlomil. Je kaka finta kak to vun potegneš ali pa mi je oni zanič robo prodal?

Opkow ::

In kako naj vemo, ce te je nategnu, ce pa se vemo ne, kero crpalko sedaj posedujes.

Ene so potopne, ene niso, ene so kombinirane. Ene imajo 2, 3, n cevi. ene so 12 V ene 220V, ene se poganja na roke, za ene mores kupet se motor,.... Pri enih se nasraufa cev, za druge rabis objemko, za tretje ne rabs nic. Kot vidis, imas bilijon moznih variant...

In kero firmo ter model imas ti?

Ko bomo vedeli kero imas, bos imel vec moznosti, da ti bo odgovoril in pomagal nekdo, ki jo tudi ima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

steev ::

Tut ksna slika ne manjka...
:|

sebek1 ::

Aja ups, vedno neke pozabim črpalka je hydor l30 slike pa nijam ker nijam s čim slikat.

Opkow ::

Zgleda tako crpalka1 oz takole crpalka2?

Take crpalke se nisem imel v rokah, vendar... Kolikor vidim iz slikice na drugem linku, moras plavi obrocek, ki ni cisto okrogel, malo odsraufat. Notri porines cev, ter ga nazaj zasraufat.

Dodatek: Tukaj vidis crpalko od A do Z.. :)
Link

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

Pyr0Beast ::

Si probal, sče črpalka sploh dela, da se ne boš zaman matrav
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PARTyZAN ::

Pa ne je prižigat na suho!

sebek1 ::

Tak zej sn neko sliko narejo v slikar. Tisti obkrožen del je čist v ono luknjo not porinjen kot kaže puščica.
Link: Links

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sebek1 ()

Tugo ::

poglej slikco na katero si tudi ti risal in enega od obeh drugih linkov in boš videl, da je to ena in ista pumpa. spredaj imaš tisto črno plastiko. to moraš dol dobit. ampak sem pozabil kako se da to gor in dol, ampak kokr se spomnim jo moraš potegnit dol (sprednji zaobleni del). ampak tiste plastike niti ne rabiš gor dajat, ker imaš notri dan tisti del, ki ga ne moreš dobiti ven.
tisti sprednji del se uporablja, če pumpo uporabljaš kot potopno. mislim, da boš rabil recimo izvijač, da boš dobil dol, ker ni na lepo gor dano, ampak zelo dobro drži.

lp, T.

PRST ::

Spreden moder del (CELOTEN) dol vrž pa boš mel prost dostop do prklučka za cev. Ta modra zadeva spredaj je za potopno varianto (ko boš dal dol boš notr vidu filter)!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PRST ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

crpalke crkujejo...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81470 (1131) igor0203
»

Vodna pumpa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
966382 (4703) LittleDevil
»

Test črpalk Maxi-Jet MJ 750, Hydor LS 20 in Hydor LS 30 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
838834 (6546) Jackass
»

Pomoč glede gradnje sistema pasivnega vodnega hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
162665 (2403) Saladin
»

Vodna črpalka

Oddelek: Kaj kupiti
322471 (1872) Tic

Več podobnih tem