» »

Outlook 2003

Outlook 2003

mmaestro ::

Zanima me, ce se da in kako bi se nastavilo v Outlooku 2003, da ko dobis posto s priponko (beri sliko) da ti jo ze avtomatsko pokaze v sporocilu, tako kot je to v Outlook Express, in ne da moras za vsako sliko posebej kliknit pa jo odpreti s programom za pregledovanje slik.
Ze vnaprej hvala za vsakrsno pomoc.


LP Mmaestro

Lucio ::

klikni na eno sliko, nato CTRL + A (ti označi vse datoteke), ter jih nato z miško prenesi v en direktorij, in šele ko so na disku jih lahko pregleduješ eno za drugo.

Dman ::

Mene je to odvrnilo od uporabe Outlook 2003 in sem ostal pri Thunderbirdu (+varnostna vprašanja).

mmaestro ::

Pa Thunderbird tudi laufa skoz in ti pregleduje posto na vsake tolk casa??

Dman ::

Seveda. in ko dobiš pošto ti (če hočeš) nad system trayem skoči ven okence in ti pove, koliko novih sporočil si dobil.

Poleg tega imaš lahko v TB še RSS feed, česar pri outlooku 2003 ne moreš imeti (vsaj tako se mi zdi po lastnih izkušnjah).

mmaestro ::

Kaj je to RSS feed???

Dman ::

POglej na wikipedijo. Na ta način dobivam novice od RTVSLO (nekaj besedila in slika), pa novice od SLO-TECH itd...

če pogledaš na desni stolpec boš pod novicami zasledil rdeče siv okvirček (povsem majhen). Ta ti pove, da se da dobiti novice preko RSS, spremljaš pa jih lahko tudi v Thunderbirdu. Odlična zadeva.

darkolord ::

+varnostna vprašanja

lahko malo razlozis?


Drugače pa... Outlookova primarna funkcija je organizator in svoje delo opravlja zelo dobro...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Primoz78 ::

Se strinjam z darkolord-om!...uporabljam tako TB kot tudi Outlook 2003 in pocasi prehajam na Outlook, mi je precej bolj vsec in zadnje case se mi TB neki cudno obnasa. Poleg tega pa glavno vlogo igra sinhronizacija z dlancnikom/telefonom, katere TB ne omogoca!

Lp Primoz

mmaestro ::

Samo eno vprasanje mam glede TB in sicer tisto z thundertray-em. Kako nastavis da ko zazenes thundertray da se ti starta se TB.

Ce npr nastavim tam od lastnosti bliznjice po oknom cilj tako "C:\Program Files\Mozilla Thunderbird\thundertray.exe launchhide" ne dela ce naredim tako "C:\Program Files\Mozilla Thunderbird\thundertray.exe" -launchhide tut ne dela.

Mogoce kdo ve???


LP Maestro

Dman ::

Potem je tu še Lotus Notes (najbrž bolj po službah, kot drugje).

Saj ne rečem, da Outlook nima svojih prednosti, ampak za določen segment uproabnikov te ne odtehtajo. Ne pozabi, da je TB zastonj, Outlook 2003 pa stane $$$$.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266709 (11640) Matko
»

"Internetna pošta" - uporabniško ime in geslo

Oddelek: Omrežja in internet
253858 (3143) jukoz
»

Odjemalci pošte

Oddelek: Omrežja in internet
91925 (1528) balkanec

Kateri e-Mail client?

Oddelek: Programska oprema
51393 (1325) madmitch
»

izvažanje/uvažanje mejlov v mozilla thunderbirdu

Oddelek: Programska oprema
91488 (1388) zup

Več podobnih tem