» »

Procesorski hladilnik malo drugače. :-D

Procesorski hladilnik malo drugače. :-D

1
2
»

Asgard ::

Problem je tud če ti kaka pička prinese oblečeno mašino v servis ka je oblečen v puh. Zakaj se mi sesuva. Po temeljitem pregledu vidiš da ma pokrite vse luknje (očitno je po sebi gledala). Pa še qulerje je sklopla ka je kao preveč ropotal :D
We hate Duplicators !

Ziga Dolhar ::

Mal pretiravate.

Tip je pokazal precej zdravega razuma. Po kaki "logiki" naj bi tako velik hladilnik limalni na nek zelen flek na plati; kako zaboga bo neznalec vedel, da je ravno tisti krhki del plastike tam gor najpomembnejši del, ki se povrhu vsega, ob vsej tej bolj izstopajoči robi v računalniku, tudi najbolj greje?

S svojo montažo ne hladi le procesorja, ampak celotno mašino. Dejansko sicer ne, ampak ideja je odlična.
https://dolhar.si/

TommyBoy ::

Jao, kaj si folk vse izmisl, to me spominja na enga, k je na ST forumu spraševal, kako to da mu !!!računalnik brez procesorja noče zalaufat!!!!!!
Zares skrivnostna so pota gospodova.
Abit NF-7s,Barton 2080@2500,Radeon 9800se (saphir)@softtmod,Samsung TCCD DDR500

Tilen ::

Smeh.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Grimlord ::

To pa je SMEH! :D Vlki.....>:D Weird ppl, do weird thingZ ;)
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Jaka83 ::

/smeh

Sorry k je tole mal off topic, samo me zanima kje je tista tema, ko model prižge comp z odstranjenim kulerjem in nabito voltažo in frekvenco? Ne mislim tistega posnetka, ko jemljejo kulerje dol iz različnih procov in beležijo temperaturo ko se proc uniči ali preživi, ampak prav en novejši posnetek. Mi je zadnjič kolega rekel, da naj pogledam na STju, samo nisem našel. :8) Hvala

_Dejan_ ::

Jakoslav: Zakaj si ti nisi omislil kej tazga v svoji kišti? Tist posnetek pa mislim da laufajo AMD Spitfire na 3,8Ghz in 4,2V pol pa hladilnik dol vzamejo in raznese. Ne vem pa kje sem ta filmček dubu:D

P.S. Evo LINK (upam da dela)
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Dejan_ ()

Jaka83 ::

_Dejan_: Hvala ti 1000×, že l33cham. :D

Zakaj nism uporabil takega načina hlajenja v svoji kišti? Nekak se mi ni zdel funkcionalno, imam preveč rad A64, da bi ga laufal brez hlajenja. >:D Secer "se mašina ne bi prižgala", ker ima heat protection na 60°C, ampak vseeno. :D

mare87 ::

Ojej :D :D >:D :\

Človek je mislo prihranit denar, a če se mu nebi vkloplo varovalo bi skuro procesor, ki je dosti dražji od enga venta. Pametno :D.

Pyr0Beast ::

Kaj je blo pa tist prej en film, k so lavfal mislm da p3, p4 in athlona in so med igro odstranili friđ
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Gapi ::

Ta filmček pa najdeš nekje na Tomshardware

Nagi Bator ::

Tisto z eksplodirajocim duronom je fejk!
Tukaj je enak film s P4, pa se lepo opazi priziganje petarde spodaj pod mizo!

Jaka83 ::

JA men se tud zdi, da je fejk, ker prej bi se proc zažgal, kot pa bi ga vrglo iz socketa in razgosalo. Sploh pa pri taki voltaži in frekvenci proc ne bi preživel niti sekunde z ugasnjenim ventom in box coolerjem. >:D

Tist filmček, ko vzemajo dol kuler med igranjem igre je bl zanimiv in pristen.

_Dejan_ ::

Jakoslav prilimaj link:D
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

mare87 ::

Pa tudi 300+ fsb na tako stari plati je nemogoče :).

Azrael ::

THG videos

Video kaj se zgodi s starejšimi Intelovimi in AMD proci, ko se med igro sname hladilnik je tu (9.63MB), gre za prvi video THG.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

bajro ::

:))) no comment !

Lp
survivor, not statistic

'nesposobni so sposobni onesposobit sposobne'

jest10 ::

Pa da se ne bo sedaj kdo "pameten" tukaj znajdel. To so stari procesorji na starih platah. Danes se to ne dogaja več.

SebaR ::

hmmm,se vsaj nebi smelo....
Drgač pa posnetki so pa ubitačni :D :D :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Dreamer__ ::

am hja....jas sem enx staro kišto neso na popravilo pa to..pa so mi plato menjal....dobro pa prfuram jas to domou..pa grem lepo call of duty igrat...pa naenx sfe začne počas delat..kao slow motion :D pa gledam jas malo...wtf...pa restartam kišto...pa mi napiše da je kao prevlka temperatura..pa pogledam v biosu...pa mi skor oke vtrgalo....celih 130 stopnj je meu procesor...CELERON 400mhz :D hja in odprem kisto in vidim da je cooler pado dol z procesora.....hja tud enim na servisu se mors smejat da pozabjo procesor gor pripet.... :D aja procesor pa še vedno dela...ma foter kisto zai :D pač sreča v nesreči..

peace :D

Jeebs ::

Se sploh splača Celerona 400-ko pelat na servis? :\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Dr_M ::

Dreamer__: kaj ce bi ti slovensko pisu?:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37445263 (10947) cortez
»

Lomljenje procesorja

Oddelek: Navijanje
221942 (950) jRk0
»

Problem z rač

Oddelek: Pomoč in nasveti
311368 (870) davkok
»

Kaj sem naredil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
955132 (3848) Timmah
»

TOPLO!!! VROČE!!! MSI-K7T TURBO!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
491662 (1197) Boško

Več podobnih tem