» »

ECS KN1 Extreme! Bo nasledila k7s5a?

ECS KN1 Extreme! Bo nasledila k7s5a?

Sc0ut ::

Firing squad review
Vaši komentarji.

Cena bo upam da res okrog 120$.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Sc0ut ::

Očitno sem zgrešil razdelek. Bi lahko kdo od adminov to prosim premaknil v kaj kupiti?

Hvala.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Malner ::

Ne mi govort o K7S5A in ECS firmi. Kar je prišlo iz te firme je bil vedno jajc. Z njihovimi platami sem imel toliko opravka, da sem obupal. Res je, da nekateri niso nikoli imeli problemov, vendar sem jih jaz imel preveč. Ne govorim samo o SIS chipsetu, problemi so bili z vsemi.

Sc0ut ::

Njah, očitno ne bo nič s komentarji. No ja, mogoče bi mogo naslov spremenit v ali bo nasledila "uspeh" k7s5a. Pa želel sem si komentarjev na to plato, ne pa na k7s5a. Ker če so na firing squad rekli, da je stvar zelo stabilna, pol tudi je.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sc0ut ()

TheJack ::

Plata ne izgleda švoh in komot bi se dalo priporočiti nakup, če ne bi bilo dveh reči:
- ventilatorja se vrtita pri 5800 oz. pri 6200 rpm, kar za nas negluhe pomeni nujnost predelovanja hladilnega sistema. Najraj imam pa to, da je plata najglasnejša reč v kompjuterju...:\
- Realtekov ALC655, ki je zastarel ko malora. Po moje edina NF4 plata s tem čipom.

Sicer imam z ECSovimi platami, natančneje s K7S5A mešane izkušnje. Dokler je reč delala, je delala brez problemov. Ampak že kakšen mesec po preteku garancijskega roka je dobesedno zgorela, saj se je tam nekje zadaj pri napajanju samo vžgalo in pokadilo. Od takrat mi je jasno kako uspe ECSu izdelovati tako poceni plate...

Moje mnenje: če kupuješ nov kompjuter (takih bo večina, ki bodo kupovali NF4 plato), odrini še tistih par jurjev več za kakšno bolj modrokrvno plato.

barbarpapa1 ::

Zdravo

Sam imam z ECS K7S5A dobre izkušnje, čeprav z računalnikom, v katerem dela 3 leta, nimam ravno sreče. Je v tem času spustil dušo Maxtorjev trdi disk, Leadtekova grafika in pa dvakrat ventilator napajalnika ter ventilator na novi grafi....Matična pa dela BP, je stabilna in zanesljiva, navijati pa tako nisem imel namena.
Glede na to, da sem sistem konfiguriral po principu čim boljšega razmerja denar/zmogljivost, bom tudi pri zasnovi novega računalnika novo ECS-ko (elitko) vzel v obzir.

Pa naj vam kompi fajn delajo....

Nočko...

LP

Jože

Dr_M ::

ECS nima vec za burek, vsaj pri retail...
in definitivno se ne bo ponovila k7s5a, ker ni razloga za to.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Big_Al ::

Na voljo pri Lancom-u. Tudi že stestirana v SLO revijah. Cena okrog 28.000 SIT!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASRock dobi nagrado od Intela

Oddelek: Novice / Matične plošče
454649 (3000) Šimpanz
»

Elite Motherboard vprasanje

Oddelek: Kaj kupiti
231431 (1046) boštjan
»

ECSKA DA ali NE

Oddelek: Kaj kupiti
221416 (984) Boky
»

elite K7S5A težava (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
744320 (3484) Uporabnik
»

ECS K7S5A ali MSI K7T266A PRO2

Oddelek: Kaj kupiti
331460 (1032) _Mortal_

Več podobnih tem