» »

kam naprej

kam naprej

1
2
»

overlord_tm ::

In je res, da ni hujšega kot če te profesor je**.


Jebeš nazaj >:D .

Buldožer ::

Jebeš nazaj >:D .

To se ponavadi izkaže za zelo uspešno tehniko:\. Če maš kake resne namene z izobraževanjem, se temu rajši izogneš z izbiro druge šole.
Več glav več ve. No, ni nujno!

celada ::


Je pa seveda možno, da so eni profesorji bedaki in nimajo kaj iskati v pedagoškem delu.
Kr dosti je takih...


E pa si zadel zebelj na glavico, jaz sem imel profesorico na gimnaziji, ki se je vnaprej odlocila kako bos imel oceno nakoncu in ona po mojem mnenju ni nikakersen pedagog.

Fizikalko ::

Fantje, držite se malo bolj teme, da ne bo (še bolj) rdeče. Hvala.

ajin ::

PO mojem mnenju je gimnazija prava stvar. Mogoce zato, ker se je nisem udezelil..
Sem sel na tehnisko solo, kemijsko.. Nevem, gimnazija je gimnazija..

gruntfürmich ::

pa še to:
ne si mislit, da če hočeš iti na neko fakulteto, da boš z tehnično srednjo šolo dobil boljšo podlago kot z gimnazijo. dobil boš kvečjemu slabšo, pa še učnih navad ne boš imel.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

NiMH ::

Priporočam mu vseeno Gimnazijo saj če je brihten dečko ne bo imel kaj za delati na strojni, ekonomski itd. V gimnaziji je pa sicer tako, saj če ti ena snov ne gre pol jo zelo težko osvojiš (vsaj pri meni je tako)

Je pa res kaj je bilo zapisano v zgornjih nekaj postih da naj se odloči kaj bo v življenju delal (vem da se je težko odločit a nekaj je treba :) )
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Iztok Smolic ::

Jaz bi gimnazijo priporočal tudi tistim ki niso blesteli v OŠ. Kolikor poznam primere iz moje okolice so v OŠ dost "zatiral" nekatere dijake (v prvem razredu so ti dali žig, ki te je zaznamoval do konca šolanja), ko pa prideš v SŠ pa si nepopisan list in imaš priložnost, da se izkažeš. Seveda pa moraš vedeti, da si bolj sposoben kot so mislile tršice v OŠ.

Dobra izbira so usmerjene gimnazije: tehniška, biotehniška ..., kjer se dobi vpogled v stroko.

Zadnje čase se veliko govori o tem da so 4. letne šole enakovredne gimnazijam (za izgovor uporabljajo bolonjsko deklaracijo...), ampak dejstvo je, da je na gimnaziji drugačen način dela in ta način te lahko po mojem mnenju lažje spravi čez fax, obenem pa si pridobiš delovne navade.

lp, Iztok
-----------/------------

NiMH ::

izisilver: ampak dejstvo je, da je na gimnaziji drugačen način dela in ta način te lahko po mojem mnenju lažje spravi čez fax, obenem pa si pridobiš delovne navade.

Hja res pa je da moreš tudi za to nekaj naret...Da lahko prideš na fax...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

balocom ::

@Dooman
APJ: To folku ne gre v glavo
MAT: Isto ko zgoraj
ELE: Ah, isto ko pr nas, sm da ni blo nms-jev, je blo pa pr testu 1 5-ica, 1 2-ka in 24 1-k>:D [na koncu 2. letnika]
KEM: Adijo pamet [da te na začetku fukne]


Glede vegove [ne ne hodem na to šolo, hodm pa na isti program]:
Tam so zabiti u amen. [al so pa antitalenti za določeno stvar]
Velik je od OŠ odvisno na kaj te prprav....
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

HyperKiller ::

Srednja šola: Da, če veš kam se boš usmeril, sploh če si računačničar. Znebiš (za bodočega tehnika) nepotrebne piflarije in enega tujega jezika. Angleščo pa geeki itak obvladamo. Če te računalništvo veseli, nimaš kaj razmišljat. Če si glavca boš za tem doštudiral in delal na dobro plačanih projektih
Gimnazija: Več piflanja, več znanja, obkroža te perspektivnejša družba (ki po drugi strani nima pojma kako zabiti žebelj). Če nisi 100% kaj želiš, če bi se rad malo bolj filozofsko gledal na svet (s tem ne mislim bluzenja).
Opažam da je pa dobra stvar, če si brihten in samosvoj, da se ne greš piflat na gimnazijo ampak raje srednjo narediš z levo roko, z desno blestiš na stvareh zraven. Ampak moraš biti samoiniciativane. Povpraševanje je po stvareh ki manj razmišljajo o nepotrebnem in izdelajo kakšno stvar.

Primer Vegove: Gim@Vegova fura za svojo omejitev zelo visko standard. Gimnazija nima omejitve, zato dobijo not lenobe (moja malenkost), ki mislijo da so sposobni prežvečiti gimnazijo. In tudi jo. (Tisti ki jo ne, so običajno breme človeštvu)
Srednja na Vegovi, pa je kot vsaka srednja. Šola in gostilna nista ločeni množici.
Če nimaš delovnih navad jih na vegovi ne boš dobil, redki so tekmovalni razredi (ki so edina stvar, ki spravi dijaka da dela).
Znanje je, možnosti za obšolske dejavnosti so dobre/odlične, nisi pa v vrtcu. Jebanje profesorjev je tupo. Zlezi jim v rit, tam je toplo.

Verjetno pa je Vegova šola z najnižjim samospoštovanjem. Jaz ne hodim v slabe gostilne, prosim tudi vi nehajte hoditi na slabe šole, kot pravite je mnogo boljših. Da nebi sploh kdo še rekel kaj čez šolo katero je _edino_ videl od znotraj.

Še kometnar vpisa punce na vegovo: Če punca ni aktivna na socialnem področju je to slaba ideja. Če pa se ukvarja še z drugimi stvarmi - zna bolje držati smer, jo bo lahko prejadrala, in se veliko naučila, ker bo bolj pridna od vseh ostalih. Ko bo prišla ven bo drugačna. Sigurno ne bo nasedala na kič, naprimer. ITD ITD

hamax ::

bom se js neki o vegovi povedu.
moj brt je zdej pru letnik. na osnovni je biu pravdober z par trojkami in par petkami(naravoslovni predmeti)
ker se mu ni dal it na gimnazijo(meu dost tock-2x zlata vegova) je sou na vegovo.
v prvi konferenci je imel vse predmete 4 ali 5 edino ang 3, ker mu pac ne gre.
uci se zelo mal.

mi rece en dan, da so pisal matematko 24 cvekov on je pa 5 pisu. pa ga vprasam, ce se je tok naucu al kaj je blo.
in mi pokaze test. nato se spomnm, da imam v nekem predalu svoje teste iz prvega letnika(šuba).
poiščem primerljivo snov in ugotoviva, da je njihov test neprimerljivo lažji. on je mojga za dobro 3 resu.
ko sm pa vidu njihov test za ang, sm se pa skor naglas zaceu smejat. res pa je, da smo mel mi v prvem
letniku najbl zajebano prfokso za ang.

lahk se eno neumno primerjavo napisem. z bratom sva prblizno enak pametna. v osnovni mela identicne ocene. delavn noben od naju ni.
moja povprecna ocena na šubi je tm okol 2.5, njegova na vegovi pa 4.

tko da glede tega da je tezko se ne prtozvt. je pa res, da je ene par idiotskih prfoksov.
on kot najbolsi dijak v razredu je dubu ukor razrednika zard 5 neopravicenih ur.
in ne samo to. 2 uri od tega je bil na preverjanju za zoisovo stipendijo in je prnesu opravicilo,
ki pa ga ni sprejela, ker ona hoce, da prnesejo v naprej.

HyperKiller ::

Tvoj brat je na srednji tehnični, ti pa si bil na gimnaziji. Torej?
Cenim pa da se je končno oglasil nekdo z (delno) možnostjo primerjave.

_marko ::

hamax:

Še dobro, da si tole napisal. Jaz tem Vegovcem, ki se smilijo sami sebi itak nisem verje.
Delali so se pa boge kot, da je so na nevem kako zahtevni šoli.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

overlord_tm ::

Marko, en post viši :D .
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova (LJ) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Šola
30140724 (927) WizzardOfOZ
»

Vegova tehniška gimazija - izkušnje prosim

Oddelek: Šola
185121 (4363) Unknown_001
»

Punca -> Tehnik računalništva, Vegova LJ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12931130 (24791) x128
»

Mnenje o Vegovi

Oddelek: Šola
304347 (3405) 33blaz33
»

Kaj naj naredim, kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
719215 (7241) DOOM_er

Več podobnih tem