» »

Gothic

Gothic

wish157 ::

Pozdrav!

Sem fan Gothica, vendar nikakor ne morem inštalirati dodatka za Gothic 2. Mam angleško verzijo 1.31 Gothic-a 2, pa nemško dodatka (angleške itak ni). Kak nej to vzpostavim, da bo delalo? Če ma kdo izkušnje...
]WishmasteR[

karafeka ::

1. inštaliraj gothic 2

2. dol si potegni update za NEMŠKO verzijo 1.30 (vsaj mislim da je prava verzija, če ne pa 1.31)

3. zaženi update iz ukazne vrstice:
ime_popravka /X

to ti bo omogočilo inštalacijo vsakega fajla posebej... rabiš samo gothic2.exe, ki ga presnameš v imenik .\JoWooD\Gothic2\System (pred tem za vsak slučaj shrani originalno datoteko gothic2.exe)

4. inštaliraj nadgradnjo Die Nacht des Raben

5. Posodobi na verzijo 2.6

6. inštaliraj angleško besedilo

Aja, pa shranjenih pozicij ne boš mogo več naložit, tako da je vse jovo na novo.

Container ::

če ti bo pa hotu met cd key pri inštalaciji mi pa mailej, ker je postopek potem precej zajeban

wish157 ::

update sem nasnel, pri inštlaciji dodatka, pa mi po nemško reče, naj vstavim originalen CD od igre. Ka nej zdj?

DominusSLO ::

Predvidevam, da ta nemški dodatek spremeni vse menije v nemške?? Ali ni tako? To mi je bila ena bolj zanimivih igric in kakšen dodatek nebi škodil ;)

karafeka ::

wish157

update sem nasnel, pri inštlaciji dodatka, pa mi po nemško reče, naj vstavim originalen CD od igre. Ka nej zdj?


Naj uganem, piratska verzija ISO slike? Dobi si tako cd-sliko, ki bo podpirala zaščito oz. ki je bila pravilno posneta.

DominusSLO
Predvidevam, da ta nemški dodatek spremeni vse menije v nemške?? Ali ni tako? To mi je bila ena bolj zanimivih igric in kakšen dodatek nebi škodil ;)


Če inštaliraš Die Nacht des Raben brez dodatka za angleške napise, potem boš imel menije v igri nemške (prav tako vse ostalo), če pa boš inštaliral tudi dodatek za angleške napise, boš pa imel menije angleške, napise v igri prav tako angleške, le nova vprašanja in novi liki (tisti ki niso bili v originalnem Gothicu 2) bodo govorili nemško.

wish157 ::

ja najbrž so res nemški napisi, mene to sploh ne bi motlo, če bi sploh lahk igro zagnal. Inštalacija traja 10s, pol pa reče, da naj vstavim original CD. Tut če je piratsko, povej če znaš rešt problem, doma mam igro že 6 mescev!:O

karafeka ::

Sem ti povedal da si nabavi tako cd sliko, ki podpira zaščito, ker iso jo ne. Nažalost ti tu na forumu ne smet dat direktnega linka, ker je proti pravilom oz. ga bojo itak zbrisali v 5 sekundah.

wish157 ::

proda kdo dodatek za gothic2 (Die Nacht des Raben)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gothic 2 Gold edition

Oddelek: Igre
293747 (1746) Linko
»

Gothic 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43042249 (21497) Lonsarg
»

Iščem dobro FRPjko

Oddelek: Igre
402209 (1448) destiny
»

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534627 (3738) ordan
»

Arx Fatalis!

Oddelek: Igre
9856 (703) BC3

Več podobnih tem