» »

SOF 2

SOF 2

lukamarti ::

Ali mi lahko kdo pove naslove slovenskih serverjev za to igro(soldier of fortune).

Lp Hvala

PARTyZAN ::

Slovenskih SoF2 serverjev ni.

m.i.h.a. ::

Glede na kvaliteto špila me to niti ne preseneča.

Monster ::

hmmm včasih sta bla dva, triej serverji za tale špil .. samo full folka igra test verzijo ;) ... igrca pa je drugače čist ok in super igralna, sploh za slabše računalnike... in ej celo bol c00l ko kurčev RTCW:ET :) ... sicer pa vsakemu svoje
Ka zaboga...

Denos ::

Jaz pa mam eno všprasanje: Zakaj mi na vsakem serveru ko sem connectan na njega pise samo Awaiting challange... pa mi ne gre dalje?

PARTyZAN ::

Poglej, če maš firewall pravilno nastavljen.

@miha pejt spat.

@Monster nikoli niso bili trije serverji :)

m.i.h.a. ::

Ne spat še ne grem, ampak bom kmalu razmišljal tudi o tem, torej hvala za opozorilo.


Kar se pa SOF tiče je bil prvi del dober in ko je ven prišla dvojka se je videlo, da je bil prvi del pravzaprav odličen, dvojka pa poden. To je kruta realnost, če ne verjameš si preberi reviewe.

globoko grlo ::

ja, ampak kle se govori o NET igranju, to je pa ena zakon špila, ni enga fuknjenega letanja in skakanja kot pri Q ali UT, dost manj cheatov kot pri CS, vglavnem za po netu super špil, pa kdor ni probal naj se vzdrži komentarjev

PARTyZAN ::

Mi ni treba brat reviewov, sem zadevo igral v edinem slovenskem SoF2 klanu Armed response unit 2 leti.

Denos ::

Poglej, če maš firewall pravilno nastavljen.

Sem nastavo porte od 20100 - 21100 pa vseeno ne dela. Odprl sem konzolo pa pise Server uses 2004 protocol. Kaj naj naredim?

Gronder ::

To je pa problem zarad verzije. Patchaj v GOLD v1.03. Mislm da bi mogu zadevo dobit tukile GOLD Patch. Sam pol ti ne bo delal na protocolu 2002(to je pač delfault igra,brez kakršnih koli patchov)in če boš hotu špilat na kšnm takem serverju boš moral jovo na novo installirat:)

PARTyZAN ::

Vi kr mirno patchajte na 1.03. Število 1.00 serverjev bi lahko preštel na prste ene roke...

Z gold patchem je tudi par novih orožij in map btw...

Denos ::

Sem patchal zaj pa mi pise da morem met Punkbuster enablan. Kak ga enablam?:)

Gronder ::

Oh ja ta Punkbaster,men je še zmer ena velka skrivnost,dela mi kukr se mu zdi:)
Ja enablaš ga tm, ko se prklaplaš/iščeš na serverje. Seprav k prideš v špil,klikneš na monitor z eno pušico(spodi levo:)) ). Pol ga maš pa zgori,kjer tud izberaš "filtre" za serverje. Ja pa jz mam problem z njegovim updateanjem,zato tud teb če ti bo kej sitnaru, odpri konzolo(tipka levo od enke) in not napiš "\pb_sv_enable",mal počaki in pol še "\pb_sv_update"počak da dokonča svoje in to je to.:)

EDIT: Ja PARTyZAN maš prov da je večina 2004,sam recimo če iščeš serverje z TheAllSeeingEye ti najde ene 2slovenska. Obadva laufata na protokolu 2002:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gronder ()

Denos ::

Saj to ni vec za verjet.:( Vse sem enablal pa ko ze hoce v igro na serverju prit pise Invalid game floder. Pa tud ikon ne prikaze odspodaj samo prazni kvadratki so. Single player pa mi niti ne zazene ker pise Runtine error...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Denos ()

PARTyZAN ::

Slovenskih serverjev ni. Glihkar pogledal na ASE. Če že so so to "wannabe" serverji ( postavljeni na navadnih linijah ... pa še to za kako urco alpa 2.)

@Denos ti maš problem z samim špilom očitno :P

Denos ::

Opazam ja ker sem ponovno installiral pa sem probal prvo 1.1 patch gor dat pa mi pise da sicer datoteka z istim imenom obstaja vendar je ne more prepisat ker se velikosti ne ujemata al nekak tak:)

Gronder ::

Ja no sej vrjetn maš prav do so to bl "wannabe" serverji. Sam zmer kadar pogldam(ob večernih urah) vidm 2 slo serverja,zdle naprimer sta spet online.
Denos,jz sm mel tud podobn problem s tem spilom.Z mojih CDjev se ga ni dal installirat. Mislm installiru se je lepo,sam delal pa pol ni:)

Denos ::

In kaka je bla resitev za tezave?

Gronder ::

Aja,sorry,sm mislu da sm dopisu zravn. Men je pol kolega posodu CDje in je delal kul. Tko da če si probu že 2x installirat pa ni slo, probi pač nekje dobit špil.

Denos ::

Ok tnx.

destroyer ::

koša..
kaj vi tu vsi igraste sof2??>:D
gangsta shit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Večigralstvo za začetnike :] - vprašanja, predlogi, pohvale, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18215064 (8725) Tilen
»

Battlefield 2 help me

Oddelek: Igre
262415 (987) Sparky69
»

Ping pri multiplayerju

Oddelek: Igre
151309 (1004) R33D3M33R
»

3d streljačina - predlogi?

Oddelek: Igre
372389 (1899) Thanatos
»

Piran 2002

Oddelek: Novice / NEST
92248 (2248) Boeing

Več podobnih tem