» »

3d streljačina - predlogi?

3d streljačina - predlogi?

cybermedo ::

Pozdravljena druščina!

V bistvu dokaj neumen post, mogoče mi bo pa kdo odgovoril....

Dajte mi predlagat kako dobro 3d streljačino - ker ne vem, kaj naj si kupim, nekih opisov pa se mi ne da brati. Lahko je tudi malo starejša, kaki 2 leti naprimer, več pa ne, ker mi je grafika kar pomembna...
Iščem pa nekaj v stilu Mohaa sofII ali kaj podobnega.
Komandovščine ala OF so mi malo pretežke, pa tudi nemožganske nažigačine v stilu Sama Resnika mi ne dišijo preveč...

No skratka, ne me kurcat da sem len, ker si sam tega ne poiščem, ker to itak že vem :D , če se me pa kdo usmili, pa hvala lepa...

LP

Fury ::

probaj NOLF (No One Lives Forever) in NOLF2

AngelOfDeath ::

Quake 3 :D

Gh0st ::

No, vsaj en iskren...
Kaj nej rečem, quake 1, 2, 3 je za low IQ. vse kar rabiš so hitri prsti, sposobnost vegetativnega stanja preostanka telesa, in slovo od družabnega življenja.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

AngelOfDeath ::

si ti pravi low IQ
in ne pozabi na mod-e >:D

Zgodovina sprememb…

Thanatos ::

Deus ex, Thief serija, System shock 2 to bo za resne možgane. NOLF 1 in 2, half life + dodatki, red faction, wolfenstein mogoče operation flaspoint tko dost za neki cajta

smash ::

ha ha...če rabš multiplayer zadevo...kupi Soldier of Fortune - Double Helix....

če se greš rd solo akcije..počakej na Splinter Cell..

drgač pa če maš velik časa..pa počakej na Doom3 al pa na Oblivion Lost, k seka:\

predlagam ti, da igre prej stestiraš tako da sprobaš kakšn demo...npr na: www.demoindex.com

:\

mirage ::

Ghost recon. Lahko pa počakaš na Raven shield.

Fury ::

Cist hude normalne streljacine: NOLF, NOLF2, Red Faction -> Te 3 cist sekajo!

RPGjaste Streljanke: System Shock 2, DeusEx => TO PA SPLOH CIST SEKA :) Sam to se ti more dat igrat!

OldSkul ::

NOLF2 seka!

smash ::

no one lives forever je pa en velik bullshit....se ne more primerjat z super špili kot so SOF2, Ultimo, SplinterCell, Oblivion Lost ter prihajajoči Doom3

bullshit pa temelji na probavanju demo verzije katero sm zbrisu po parih minutah...ker pač zahtevam določeno stopnjo igralnosti

mogoče sm pa preveč navajen na multiplayer variante...mogoče se pa zopet motm ane :D

.smidge. ::

Zakaj pa Maxa Payna noben ne omeni??>:D

Thanatos ::

potem pa lahko sm not vržemo še GTA3 in Mafio

Fury ::

Max Payne je vredu sam se ga navelicas.. smash itak da so ti SP bedne ce si MP tip :)

Jest ti res najbol priporocam NOLF pa NOLF2 to je sta za moje pojme najbolsi cisti streljacini (in s polno humorja)

Red Faction je bolj nazigaska.

m.i.h.a. ::

Se pridružujem ostalim glede NOLF 1 in 2. Sem tako vesel, da niso zasrali dvojke, ker ponavadi nadaljevanja uspešnic niso več tako uspešna. Pa DeusEX je dober, pa Soul Reaver 2, pa Max Payne, ....

_Mortal_ ::

SOF2 ne nikakor, špil je tok bedn da glava boli. Skregan je z logiko.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

OldSkul ::

NOLF 2 je celo dosti boljši od 1, pa kdor govori da je NOLF igra zanič se zelo moti in naj igra celo igro! Vsekakor je boljša od SOF2.

Tr0n ::

Doom III

HardFu ::

System Shock 2

Jok3r ::

Kaj pa HitmaN 2 :D !

Morpheus ::

battlefield 1942, cs, q3 in ut :P (pa sej ne da bi jst večinoma sam multyplazer špilu :D )
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

smash ::

jest sm reku da je nolf zanič...no ampak jest sprobavam predvsem demote, tko da je lohk ceu špil zlo drugačen od demota....

tist kar me impresionira v špilu so recimo detajli kot je nihajoča se trava in podobno...tko kt v sof2 kambodža level...

drugač pa nekdo je omenu hitman..mislem da je splinter cell boljši...sploh pa je treba počakat na oblivion lost

za multiplayerje sm sprobu že vse živo (demote), ampak še vedno ima največjo igralnost, torej nč laga ,predvsem sof2, pa še mapa je glih prou narjena

doom3 bo za nektere fajn..sm probu demo alfa leak..pa sm vidu kako bo..real time rendering pa to...ampak men niso všeč te temačni rovi pa pošasti..bom počaku raj na kakšno drugo igro podobno doomu3, ki vsebovala kakšne človeku podobne like...ampak na to bo treba še počakat..

pozabu sm še oment zastojn špil soldat, k lahko več igralcev špila prek neta..je sicer 2d arkada vendar huda igralnost

za stratege pa sm probu age of mitology, ki je zlo lep špil pa bi ga rd meu :) ....poleg tega pa je ruska konkurenca nardila american conquest, kjer lahko naenkrat upravljate z 16000 enotami naenkrat...k so nardil en posebn engine prou za to...sam je ful težko premagat druge igralce oz. zelo dolgo traja

drugač pa pejte na www.demoindex.com pa mau sprobi te demote preden se odločte za nakup al dolvleko..vsaj jest tko počnem:\

_Mortal_ ::

Smash:lih to je tok bedna stvar da ni res(mislim na tisto lame ass travo v SOF-u2).
Lezem po tleh on mene opaz z 50m ko lezem v travi(sploh nevem kako) jz pa njega ne vidim z 5m da prihaja zarad trave in me ubijejo.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Fury ::

ja to sem tut jest opazu mortal :) ves kaj sem naredu? uninstall :)

MI_KO ::

Kaj tu samo jez igram UT2003?

Kaj pa je narobe z njim?

fictionel ::

smash: ce hoces AOM me kontakti po mejlu...

ja SOF2 je bedna.. men je pa najbl smesn k tko strela pocas k da bi s topm :D pa se cudna je..
ja mene tut zanima ksna taka ala doom sam da ne bi bla tko "temacna" :8)

jz tut predlagam NOLFa2 k je res ql
ce mas pa ksn adsl, pa probi CSja >:D

njok ::

mafia anyone?

Zheegec ::

Predvidevam, da si Half-Life že igral?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nuclear ::

Mal pčaki na Max Payne 2... Al pa si priskrb Serious Sam al kj podobnga...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Dj-Prah ::

SoF II beda?-Se ne strinjam-mamo klan in ko so tekme se full uziva.Grafika je pa dost dalec od marsikerga spila.:\
Edino kar je je najboljs zahteven spil v multiplayerju-pingi.Pingi so pr SoF II najbolj pomembni.Sam mi je pa edini spil ka ga mam na disku in najraj ga igram.:)
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

smash ::

dj - prah..jest sm tud do nedavnega prisegu na sof2...zdej sm pa dol potegnu americas army...pa zdej to nazigam..sploh pa mapo bridge, ki je carska...probi..spil je zastonj..okol 130mb

San ::

Army Operations

Imortales ::

Če hočeš malo drugačno streljačino probaj Giants : Citizen Kabuto.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

Shkorc ::

Bzflag...tankci...ful lepo dela...lan...prek neta...mal spremembe od Q3 :D

Dj-Prah ::

Smash-spilam spile skor vse keri se dajo prek neta.Sam na SoF II sem prisegu.:\

Nobena igra mi ni boljsa-pa mi tud nebo-ce bo prisel SoF III tud SoF II nebom nehal spilat.SoF I sem pa spilu tud skoz-pred ene pol leta nazaj sem ga nehu spilat prek neta.Sam zdej sem pa klan nasu tko da je super-res prava uzivancija ko igramo tekme-mamo Roger Wilco (program za team speak) pa se menmo med tekmami kje je ker sovrazniki in vse pa inf majo svoja pravila-res carsko je.

Kar se pa tice drugih spilov prek neta mi je pa vse beda.Sej singleplayerja pa sploh ne spilam nic-edin ka sem Nolf II obrno,pa pol prek neta tud spilu,sam SoF II mi je res the best spil.:)
Tak bo tudi ostalo do SoF III-ce bo seveda.:\

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dj-Prah ()

Flay ::

Jah če bi rad eno dost dobro tako vesoljsko streljačino si priskrb Giants Citizen Kabuto!!! K je res huda prek neta. Ok ce mas rad take bl resnične dob Hlaf-Life pa ga updati na Countre-Strike!:D Ce mas rad take k se lahk tut z avtomobili vozs pa take dob GTA3 sam ni za na internet! Ce mas rad stretegije dob eno izmed age of empire (1,2)
ali pa tud Age of mythology. Ce mas rad veslojske avtomobile k se med sabo streljajo probi ket najdt MEGA RACE 3, 2 ali 1 :D .
Ce ti je všeč vesolse pištole lightsaberji nabau Jedi Knight jedi outcast !!! Če so ti všeč formule probej dobit Decathlon! Zlo stara igrca ampak še zmeri dobra:D Ce so ti pa všeč BUM BUM BUM BUM brutal killing pa dob kkšn DUKE NUKEM!:D No to je vse mau igrc pa tko no dost dobre so tele! Aja sj res pa ce ti je všeč de enmu drugmu ukazuješ pa nabau Black&White igrca te postav v vlogo BOGA!!!!|O No pa adijo.

Zheegec ::

Dejstvo je, da moraš začeti pri najboljši 1st person igri - Half Life, potem pa razmišljaj o drugih špilih!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Thanatos ::

... in njenem dodatku: opposing force.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najljubša Igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
938447 (5831) Tilk
»

Visok ping

Oddelek: Igre
121311 (1016) siegmund
»

Naj igre

Oddelek: Igre
291996 (1502) Killer-69
»

Piran 2002

Oddelek: Novice / NEST
92241 (2241) Boeing
»

Najbol pričakovana ?

Oddelek: Igre
221434 (1120) CWIZO

Več podobnih tem