» »

Ping pri multiplayerju

Ping pri multiplayerju

MrX ::

mene pa zanima kaj je to PING, ko igras preko neta? a je bolje da ga imas manj? kako vpliva na igro? itd.......

kilergas ::

Manj kot ga je cim bols je.
Vec kot ga je slabsi je.
A ni logicno:D

MrX ::

kaj je to PING

DavidJ ::

Reakcijski čas med strežnikom in teboj izražen v milisekundah.

Konkretno. Če imaš 100 pinga, boš s puško streljal na nasprotnika, vendar bo on občutil, kot da si ga streljal eno celo desetinko sekunde pozneje. Zato je na netu dosti težje zadet. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DavidJ ()

MrX ::

ok, zdej mi je pa jasno:D thnx

Slaine ::

Tko je... in pol grem jaz snajpat v SoF2 in morm strelat cca1 meter pred človeka da ga zadanem lol... se splača potrpet, saj je server za 48 folka... in vsi snajpajo... užitek! ;)
Slaine - The King of Kings ...........''Some of us are born to die''

V-i-p ::

Najbolje pa je, ko igram SOF2 MP in vsi amerikanosi™ govorijo: Wow, V-i-p I wont your ping!!! Whats your conn? Give me your ping :) Imam povprečno 45ms pinga, oni pa tudi preko 200 :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

d3mon ::

Odvisno kateri game igraš...

Q3 ima dokaj dobro net kodo. Še najboljše kar sem jaz probal je bil UT2k3.

BTW: V Q3 engine based games se da dokaj veliko tweakati glede conn. speeda in pinga. S par triki pridrš iz 50 na 25 pinga...

R33D3M33R ::

Joj, včeraj sem igral quake 3 arena preko neta na 31,2 kB/s in sem imel >400 pinga:8) pa me zanima če se to da spraviti do kakih 300 ali 200. A lahko kaj stweakam? Nova povezava žal ne pride v poštev :(
Hvala
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Dr.SmaSh ::

3 leta sme railal v Q2 z 300+ ping...

Ko sem ga imel 280 je bil cel luxuz :D

Se pa navadish...pol je pa drek bil ko sem presedlal na ADSL...ni se kr tak lahko resit 3 letne navade 8-)

Se neki nasvet:

Ko igrash preko neta zapri irc, kazaao, edonkey, msn, icq in vs ta krep...
..:: LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE! ::..

R33D3M33R ::

He he, malo je samo čudno, ker moraš merit kak meter vstran :D , da zadeneš samo to je težko ker se tarča pač neprestano premika in jo je težko zadet.
Aja, vprašanji: Ali naj se povežem na serverje ki imajo nizek ping? Ali grafika kaj vpliva na prenos?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Deathlike M Tito ::

sevede se mors konektt na serverje k majo najnizji ping to ti kaze kulku ga mas ti na tem serverju!
glede grafike mislm d ne upliva na prenos usaj meni ne >:D

Izogibaj se serverjeu z velikimi pingi !!!>:D
do what i say not what ive done!

Zgodovina sprememb…

Deathlike M Tito ::

Ping is a basic Internet program that lets you verify that a particular IP address exists and can accept requests. The verb ping means the act of using the ping utility or command. Ping is used diagnostically to ensure that a host computer you are trying to reach is actually operating.

pa se po hrvasko
ping (ping)
Program pomoću kojeg je moguće provjeriti da li neko računalo na Internetu radi i koliko mu je vremena potrebno da odgovori na neki upit. Naredba se zadaje u obliku ping ime-računala
Ime je dobio po zvuku kojeg proizvodi sonar u brodovima ili podmornicama, dok neki tvrde da je PING kratica od Packet Internet Grouper.

Upm d ste zadovoljni z odgovorom :D
do what i say not what ive done!

R33D3M33R ::

Aha, sem pa opazil da imam v UT v436 ping pod 300 in to včasih še pod 200 8-O . Zanimivo, bom še na Quake probal dat najnovejši patch, zdaj mam 1.16n.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

boom-bar ::

Men pr Battlefieldu vle;e ping od 50 pa tja do 200 mam pa 2Mbit ADSL
Legalizirajte mehke droge!!!

R33D3M33R ::

Bom kar na UT presedlal, ker mi deluje ob navezi s InstantGib čisto ok in je velikost pinga čisto neovirajoča stvar.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

a špila kdo Americas Amry?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574461 (3223) Pyr0Beast
»

Vse o pingu (pri igrah)

Oddelek: Omrežja in internet
142075 (1728) 64202
»

Katera multiplayer igra bi delovala preg dial-upa?

Oddelek: Igre
181601 (1298) Simko

WOLF (RTCW) vsak dan ob 22.00 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1547671 (5135) Enzo77
»

Q3A PING ! ...help

Oddelek: Igre
12870 (755) DeLuX

Več podobnih tem