» »

Perfect Disk --> A very good defragmenter

Perfect Disk --> A very good defragmenter

Ashrack ::

In moj problem je ta. Napisano v Angleščini ker sem že pisal njihovi tehnični podpori:

[quote]
Issue Performance
Problem Description THE problem is with PDSCHEDULER. Because after 3days
of continuous usage of COMPUTER and a scheduler set to defrag HARDDISK
everyday at 5AM the PDSCHED.EXE uses 96.000MB of VIRTUAL MEMORY! If U
want, I can supply U with a picture taken from "Windows Task Manager" Now
I like this DEFRAGMENTER A LOT. And am considering buying it. But if this
huge demand for VIRTUAL MEMORY is not fixed, than this program is not
suited for me. Cos a 96.000MB VIRTUAL MEMORY usage is ABSURD!!![/quote]
In njihov odgovor
[quote]
Hi Tomi,

Thank you for the email.

You may want to consider another defragmentation software as there are no current plans to modify the memory requirements of PerfectDisk.[/quote]

Mene pa zanima kaj vi mislite na to, da ti applikacija ki samo skrbi da se program zažene takrat kot se mora porabi 96000MB virtual RAMa po 3 dneh in se veča?
....
  • spremenilo: Ashrack ()

lopov ::

Z masino mas nekaj narobe, sw ali hw.
PD poznam od verzije 5 in se nisem srecal tudi na dalec podobnega problema. Pravzaprav je to en izmed programov, katerega instaliras, nastavis urnik(e) in pozabis nanj --> masina je pokonci cca. 14 dni in trenutna poraba procesa PDsched.exe je tocno 4.524 K

Ashrack ::

Super. Sam kaj bi blo lah narobe. Ker ta mašina je ubistvu strežnik in skos deluje.
....

Wox ::

Čak mal. 96 gigabytov virtualnega spomina?8-O To je neki močno narobe s tvojim compom. Men zasede 4.728kB. Sej je PDSched.exe to, vsaj jest tko mislim.
Commodore 64

Matek ::

PDSCHED.EXE uses 96.000MB of VIRTUAL

Emmmm, čisto mimogrede, za razliko od nas uporabljajo američani piko za označevanje decimalnih mest in vejico pri tisočicah, torej obratno kot mi. In oni so od tebe v bistvu izvedeli, da ti stvar poje 96 mega rama, kar je normalno za nek program, ki intenzivno dela z ramom.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Wox ::

@MadManMato: Čak mal. To je le scheduler. Nima kaj intenzivno delat z RAMom, ampak le zažene defragmenter. Za tak program pa je tud 96MB dosti preveč.
Commodore 64

Ashrack ::

VIHARNIK
Se čisto strinjam steboj.

edit:
Sem naredil manjšo napakco. Na kratko poje mi 96MB virtual memoria po 3dneh, In sedaj ko je minilo že 5dni je številka šla že na 123MB virtual memory.
Tako da sem zdj restartal PDSCHED.EXE service. In zdaj mi porabi 16MB virtual memory. Ampak sigurno bo do jutra že okrog 30MB.
....

lopov ::

Si poskusil ostraniti in ponovno naloziti?
Ze teh 16 mega je prevec, kot vidis imava (vsaj) dva osebka porabo manj kot 5 mega.

Nekje ti nekaj "pusca" :)
Pa veliko srece z resevanjem!

Ashrack ::

lopov
Sem istega mnenja. Čeprau mi nin jasno zakaj ni bila njihova tehnična pomoč bolj ustrežljiva.
....

lopov ::

A ... :D

Mogoce so prevec vljudni da bi s prstom pokazali in dejali "problem je v vasi masini" ;)

Mimogrede ... kdaj pogledas zabeleske v "Event Viewer"? Lahko da ti ze ves cas belezi kaksno napako, pa tega ne ves.

Ashrack ::

EVENT VIEWER mi ni zabeležil napake že več kot 20dni! Edino kar zabeleži je ko se kaki nov računalnik v mreži poveže ali isključe in kdaj se kakšni servici izvajajo.
Imel sm pa polno napak v EVENT VIEWER včasih ampak sm jih zj spedenu!
....

RejZoR ::

Virtual Memory je spomin ki ga okna page-ajo na disk. Se pravi po domače teh 96MB počiva v pagefajlu na disku in ne v rezidenčnem RAMu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win 8/8.1/10 hropeče, Kubuntu blesteče?

Oddelek: Operacijski sistemi
394762 (3671) Siddh
»

RAM problem: OS ne zazna celotne velikosti

Oddelek: Strojna oprema
331619 (1039) svecka
»

Zasedenost diska

Oddelek: Strojna oprema
91214 (1061) waineck
»

Pomen odstranjevalne datoteke - swap filea? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
556686 (5660) andrej
»

XP sistem si kar sam jemlje svoj prostor na C disku ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61183 (1084) boštjan

Več podobnih tem