» »

emule web interface

emule web interface

danielka84 ::

Zakaj mi ne deluje ta interface, ko vpisem ip ter port mi dopre samo do te mere:


Potem pa obstane in caka v nedogled;((

probal sem tudi na drugem racunallniku v mrezi preko lokalnega ali net ipja, a je enako.Porte sem tudi spreminjal in na vseh enako.

Ima kdo tudi taksne probleme?

danielka84 ::

nimam vec idej kaj bi lahko bilo?

Jeremias ::

Hmm probaj si nalozit najnovejso verzijo muleja... ce je seveda se nimas :D Pa upload linijo si pusti free za kaksnih hmmm 10KB ce mas 256kbit uploada pol daj v muli da ti naj maximalno uploada s 23KB. Al pa enostavno probi spoznovna instalirat mulo...

danielka84 ::

Nova verzija, reinstall.. nic
Sem pa probal kot pise v helpu kako sprobas ce dela.. da vpises localhost -> 127.0.0.1:4711/
Ko vpisem to na pcju kjer laufa mula dela brez problema.
Zakaj pa ne dela preko mreze da bi vpisal lokalni ip. Dela ze, samo se "zatakne" kot je na zgornji sliki. Ce vpisem geslo se odpre druga stran, samo se spet "zatakne" in ne prikaze celo...
probal v firefox, pravtako v IE.;((

??:'(

Jeremias ::

Hmm to je pa res cudno... hmmm imas mogoce kaksne firewall cuden gor like od pande? al pa kaksen netimiter?

Jeremias ::

joj sorry za napako netimiter sem mislis NetLimiter :D

danielka84 ::

Tocno ta NetLimiter ga serje.:| Ga zaprem, vse deluje kot namazano.
Stekne pa samo takrat ko imam kliknjen upload limit, pa ceprav hitrost niti ne dosega tretine limita.

Jeremias ::

Hmm saj pa za omejevanje uploada in downloada za Emule ne rabis netlimiter... saj pa lahko v emule omejis downoload in upload.... in pa kolko poznam netlimiter lahko samo dolocene programa omejis... ali ti vseeno stekne ce glih nemas v netlimiter omejene emule sam ce ga imas zagnanega?

danielka84 ::

Netlimiter rabim, ker si delimo adsl povezavo in ima nadzor nad celim prometom, ne samo posameznim programom.

Drugace, ce je odprt je vse uredu, samo ko dam kljukico pri upload limit pa pol nedela webinterface od mule...

Sedaj februarja pride verzija 2.0 , upam da bo ta napaka odpravljena.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hitrost neta BREZ limita

Oddelek: Omrežja in internet
141510 (1510) marko1000
»

Netlimiter 2

Oddelek: Programska oprema
81127 (935) antonija
»

Deljenje megabitov

Oddelek: Omrežja in internet
111471 (1034) plavko61
»

Response time se dvigne ko se vklopi eMule-neuporaben internet

Oddelek: Omrežja in internet
111321 (1193) BattleMaster
»

Mula se na enem pcju muli, na drugem ne?

Oddelek: Omrežja in internet
111028 (897) Bakunin

Več podobnih tem