» »

zvocniki 5.1 in priklop

zvocniki 5.1 in priklop

alum ::

zdravo,

kupil sem zvocnike logitech x-530...sedaj jih je problem priklopit, da bo bas res bas:8) ...po enournem poskusanju sem prisel do ugotovitve da bo ta priklop, ki ga imam zdaj najbolj optimalen, vendar se mi, ko gledam film zdi, da center sploh ne dela (iz centra naj bi se slisalo govorjenje:\ ?)...

zanima me, kje bi lahko dobil shemo, kaj na plati (integrirana zvocna) pomeni posamezni input (verjetno obstaja neko univerzalno zaporedje za 5.1 sisteme) in ali je normalno, da je center tako tih

lp

AirDevil ::

Če imaš sistem 5.1 bi morali biti trije kabli za priklop na zvočno oz na integrirano. In kolikor vem so vsi trije kabli različno obarvani. Na osnovni so pa tko al tako tut iste barve vtičov kot pri kablih. Torej samo vklopi črnga v črnga, oranžnega v oranžnega in zelenega v zelenega. Če ti sredn zvočnik ne dela med filmom oz je tih je možno da nimaš naložen AC3 codec. Če pa imaš pa nebi vedu kaj bi bil problem.

_jackson_ ::

Zraven si pa verjetno dobil tut en približno 10cm dolg kabelček (oranžna bananca), ki ti zamenja kanale basa in centra. Tko da če ti slučajno še kaj ne dele pravilno probi še to vštekat.

alum ::

_jackson_

kaksen kabelcek? nobenega kabelcka nisem dobil zraven...oz. mogoce sem:D ...povej kako zgleda kabelcek...kaksne inpute ma, kam ga vklopim itd...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bass ne deluje oz. deluje ampak ne tako kot hočem

Oddelek: Zvok in slika
182813 (2107) CeSTbon
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016084 (10023) FlamE#7

Zvočniki Genius SW-5.1 Home Theater Wood

Oddelek: Zvok in slika
244288 (3614) CaqKa
»

Težave z zvočno kartico

Oddelek: Zvok in slika
10880 (763) Urajmal
»

Digital DIN konektor in 5.1 zvocniki?

Oddelek: Zvok in slika
131713 (1577) PhotoBlaz

Več podobnih tem