Forum » Zvok in slika » DTS 2 AC3
DTS 2 AC3
pia2001slo ::
Imam en problem..imam DVD, ki ima samo DTS zvok..ker mi moja mašinerija tega ne podpira, bi ga rad konvertiral v 5.1AC3 in seveda ohranil DVD strukturo...demux in potem združevanje poznam, zanima me pa s katerim software-om lahko pretvorim DTS v AC3 (z BeSweet in filtrom AC3Enc ne gre)
hvala za nasvete in lp
Jolly
hvala za nasvete in lp
Jolly
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )Oddelek: Zvok in slika | 61854 (17002) | BaRtMaN |
| ⊘ | DTS AudioOddelek: Zvok in slika | 7028 (4549) | gregyk |
| » | DTS audio iz pcja - ni zvoka/samo šum/le 2 kanalaOddelek: Zvok in slika | 2606 (2279) | mamamia |
| » | DTS preko spdif outOddelek: Zvok in slika | 2735 (2494) | gumby |
| » | Prog. za dodajanje podnapisov DVD-juOddelek: Programska oprema | 1798 (1728) | Vanquish |