» »

ACER AL1714 PROBLEM!

ACER AL1714 PROBLEM!

EGOjogurt ::

Pozdravljeni,

že cca 20 dni mam nov lcd monitor in zdj vm bom opisal moje probleme :8) . Na začetku je bla slika pri filmih dokaj uredu, zdj je pa kr slaba slika oz. se stvar vid v nekih kvadratkih. Podobno je tut pri igricah.

Resolucijo sm dau na uno največjo 1280x1204, refresh rate je na 75hz, gonilnika ki sem pa dobil skupaj z monitorjem pa nisem naložil, ker je še bol slaba slika z njim. Slišu sm da je tut ut kabla neki odvisn ampak moji so orginal, tko da nevem kaj je to. 8-O

Zdj nevem al sm kupu slp monitor al kaj.Človk da 70.000 pol pa vid da je un navadn prejšn monitor bol delal oz. je bla lepša slika.

Zato vs zdj sprašujem kaj mi svetujete, drgač mi pa ne preostane nič druzga kot da zamenam monitor al pa reklamiram tega....

CaqKa ::

kolko pa sploh ima native resolucijo ta lcd?

EGOjogurt ::

1280x1204 ma resolucijo.

ddeben ::

Js mam isti monitor, s tem da sm ga kupu pred 2 leti. Pojdi v OSD nastavitve od monitorja in tm daj auto adjustment. Druga pa nevem ka bi blo...Edino je to, da uveljavis garancijo, ce jo imas!:\

EGOjogurt ::

ddeben dej mi povej a je pri tebi dobra kvaliteta filmov.Pri men je blo na unmu navadnmu monitorju k sm ga meu 5 let bolša slika kot na temu zdj.Sej pomoje ga bom kr na servis pelu sej je garancija za 3 leta.

ddeben ::

Pa itak da je vredu sli...ostra, kvalitetna - kaj bi se od monitorja zahteval*?:8) :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

monitor 27" (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5535593 (19946) Argica
»

xbox 360 na LCD

Oddelek: Konzole
274655 (2821) syti
»

Monitor Samsung SM 1200NF par klasičnih vprašanj o sami namestitvi

Oddelek: Strojna oprema
371390 (1032) glinik
»

korekcijska ocala.

Oddelek: Loža
242393 (1944) BigWhale
»

Vprašanje za monitor experte

Oddelek: Pomoč in nasveti
241911 (1445) Muflon1

Več podobnih tem